Jump to content

Alexa, noua in oras

Recommended Posts

Ma pipi pe chimie. Regula e simpla ... Chimia o ai sa nu de la usa si ii poti spune ba n am chimie cu tine( gen: vreau sa ma fut sa fac bani dar sa imi gasesc si iubit). Alooo aici nu e vb de chimie ... Aici e vb ca vine sa te futa in stilul.si damblalele lui ... Bineînțeles in limite.

ce usa fratie, cand i-o fi vazut fata flocii de juma de metru, de trebuia sa-i caute pula o saptamana printre ei, i s-o fi facut scarba. nah, trebuia sa-l dea direct afara, sa-l trimita la faianta.  :laugh2  :laugh2  :laugh2

• Haha 1
  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Da, este o conspirație împotriva ta. Cunoastem toti ca esti cizelat si baiat de treabă, chiar nu stiu ce se intampla. Lasa dracu' pacanelele si bautura!

Programare stabilita pe Whatsapp la numarul afisat si respectata, aceasta fiind prima conditie pentru o intalnire reusita. Deplasat in spate la Libra Bank, pe Republicii. Note si detalii, dupa cum urm

Alexa are un corp armonios ^_^

Posted Images

• Super Premium

Va astept in compania mea sa ne incepem ziua intr-un mod placut!💋💋 Mai sunt disponibila 3 zile

📌Locatie in zona centrala

ðŸ“Programul zilnic 09-19 usor flexibil

âœï¸Programari 0738172234 apel, mesaj, whatsapp

Detalii despre servicii gasiti pe pagina 4 sau succint in semnatura meaðŸ“

Va pup si va astept💋

• Like 5

🎀 200 lei o finalizare (30min); 🎀 400 lei o ora
✔️on/op, np, 69, footfetish, masaj de relaxare, finalizare corporala, finalizare orala ✔️
📲 0738172234 doar whatsapp sau sms

• Super Premium

Bună când revi în oradea ?? 😘🖤

Bunaâ¤ï¸ Am in plan sa revin la voi, cred ca luna viitoare, oricum voi anunta. Te pup si-ti multumesc pentru interes💋
  • Like 1

✔️on/op, np, 69, footfetish, masaj de relaxare, finalizare corporala, finalizare orala ✔️

Buna seara,intr-un final am reusit sa ii fac si eu o vizita lui Alexa,cum stau cam prost cu timpul si tot avand o zi libera am zis sa o petresc frumos,o sun imi face o programare la 17:30 ajung la locatie ii dau mesaj ca am ajuns imi spune scara de bloc,cand deschide usa vad o fata frumusica si care din punctul meu de vedere arata mai bine decat in poze,stia deja cat stau asa ca ii spun ca as vrea sa fac un dus imi da un prosop curat dupa ce termin ma duc in camera de joaca ii las halatul si ii spun daca puntem aprinde luma ca era prea intuneric si eu personal perefer pe lumina,imi spune ca lusta face prea multa lumina dar daca vreau sa mai scot din becuri,zis si facut am scos din ele si am lasat decat unul,ma intreaba cum doresc oralu ii spun ca as prefera neprotejat daca se poate si trece la oral,oralu bine executat am trecut si la 69 am incercat putin intre sani,pus caciulita si a intrebat cum vreau,i-am spus ca as prefera la inceput ea deasupra si apoi schimbam,s-a urcat peste mine nu a fost cine stie ce,as fi preferat daca era putin mai lipicioasa dar aia e,trecut la doggy unde am si finalizat,apoi am montat inapoi becurile ca nu puteam sa le las asa :no2

Notele:

Locatie:10 pentru mine atat timp cat am un prosop curat si un gel de dus nu pun prea mult accent pe locatie o fac si pe jos daca e nevoie :laugh2 :laugh2

Aspect: 10 chiar imi place cum arata mai ales buzele alea vai vai vai

ON: 9 putea sa fie 10 daca nu folosea mana,au fost momente in care o mai folosea dar in rest bine executat oralul

Normal: 9 cum am spus si mai sus putin mai lipiciasa daca era as fi dat 10

GFE: 9.5 comunicativa,te intreba cum vrei nu ca altele nu-mi place aia nu-mi place aia,era de 10 dar aia 0.5 trebuie mai inaint sa clarific ceva cu ea ca nu ramane asa :laugh2

Halat: 150 dati inainte

Eu recomanda,macar odata sa va faceti o parere ca na acum gusturile nu se discuta,eu mai revin cand am timp.

• Like 3
  • Super Premium

@giovanniweed Si eu te pup dragul meu💋

@ezreal Multumesc pentru vizita apreciez gandurile frumoase, te mai astept👄

Va doresc o noapte buna🥰

• Like 2

• Super Premium

Buna dimineata🥰

Va astept cu programari la 0738172234 prin apel, mesaj sau whatsapp â¤ï¸ Doar astazi si maine mai sunt disponibila. Program 09-19

Pupici👄👄

Detalii despre servicii gasiti pe pagina 4 sau succint in semnatura meaðŸ“

Vin si eu cu o recenzie:

Ajuns la locatie, blonduta ma astepta cu niste chilotei negri ce ii contrastau frumos pielea. Ma intreaba cat stau, decid ca raman pt o finalizare si ma fac confortabil intrucat dusat eram de acasa!

Incepe cu un oral si aici am avut o surpriza placuta! Oralul este unul deep, umed, cu artificii si pentru o perioada indelungata.Chiar am facut teste daca o poate baga pe toata si a si reusit,asa ca un mare plus pentru straduinta. De fapt, eu am fost cel ce i a solicitat sa trecem si la normal...

Aici lucrurile au fost si mai placute! Am inceput cu doggy unde am avut parte de o priveliste foarte frumoasa! Am continuat cu Reverse LOT(cowgirl) , unde a mentinut destul de mult pozitia si ii si simteam pasarica foarte stramta mulandu se perfect pe penis...pozitie in care am si finalizat! Puteam termina pe fundul ei dar cred ca nu a inteles si cand am scos prezervativul ea s a miscat...

Note: locatia: 10 ap curat cu de toate

Oral: 10 cu coronita 😂😂😂

Normal: 10 si acolo, stramta, s a miscat foarte bine...

Nu mai stiu ce trebuie sa notez, nu sunt atat de activ pe site!

Pretul platit a fost de 150 lei

Spor la futut!

• Like 3

Vin si eu cu o recenzie:

Ajuns la locatie, blonduta ma astepta cu niste chilotei negri ce ii contrastau frumos pielea. Ma intreaba cat stau, decid ca raman pt o finalizare si ma fac confortabil intrucat dusat eram de acasa!

Incepe cu un oral si aici am avut o surpriza placuta! Oralul este unul deep, umed, cu artificii si pentru o perioada indelungata.Chiar am facut teste daca o poate baga pe toata si a si reusit,asa ca un mare plus pentru straduinta. De fapt, eu am fost cel ce i a solicitat sa trecem si la normal...

Aici lucrurile au fost si mai placute! Am inceput cu doggy unde am avut parte de o priveliste foarte frumoasa! Am continuat cu Reverse LOT(cowgirl) , unde a mentinut destul de mult pozitia si ii si simteam pasarica foarte stramta mulandu se perfect pe penis...pozitie in care am si finalizat! Puteam termina pe fundul ei dar cred ca nu a inteles si cand am scos prezervativul ea s a miscat...

Spor la futut!

• Like 3

Alexa este o fată super finuta, care încearcă să îți facă pe plac chiar dacă nu există foarte multă chimie. Am vizitat-o acum vreo oră și am rămas cu o impresie bună. Mai stă doar mâine așa că puteți sa-i faceți o vizită pentru că merită.

• Like 1
  • Super Premium

Multumesc mult, te mai astept pupici😘😘😘

• Super Premium

Vin si eu cu o recenzie:

Spor la futut!

Iti multumesc pentru vizita, ma bucur ca te-ai simtit bine alaturi de mine si ca am reusit sa ma conformez placerilor tale👄👅 Data viitoare te astept sa facem finalizarea aceea corporala. Te pup!â¤ï¸

• Super Premium

Va astept in locatia mea din zona centrala, doar azi mai lucrez❤️

Telefon 0738172234

• Super Premium

Hei, de ce nu mai raspunzi ? Te am sunat cateva zile la rand...

Buna, probabil ca eram ocupata sau aveam deja programarile facute, imi pare rau ca nu ti-am raspuns. La mesaje raspund daca le vad in timp util sau daca este specificat un interval orar, daca trec prea multe minute nu-mi permit sa mai raspund, nu stiu unde va aflati atunci sau ce faceti😘

• Super Premium

📌Vizita mea s-a incheiat📌

Va pup cu drag si va multumesc pentru timpul acordat si recenziile frumoaseâ¤ï¸

• Super Premium

Buna dimineata💋
Am decis ca pana la finalul anului sa mai revin la voi in oras, asa ca incepand de maine voi fi disponibila 
Locatia o voi avea in zona de centru, programul de lucru 09-19
Maine incep dupa ora 12
Pentru programari 0738172234 apel, mesaj, whatsapp 
Va pup si va astept💋💋

Sunt slim & miniona📌

• Like 2
  • Inimioara 2

• Super Premium

Incepand de astazi sunt disponibila in orasul vostru❤️
Program zilnic 09-19
Programari 0738172234 💋

• Like 2
  • Inimioara 1

Programare stabilita pe Whatsapp la numarul afisat si respectata, aceasta fiind prima conditie pentru o intalnire reusita. Deplasat in spate la Libra Bank, pe Republicii. Note si detalii, dupa cum urmeaza:

Locuinta: 9. Curat, fara probleme, patul ala scartaie putin.

Papusa Barbie: 9. Exact ce se poate vedea in pozele postate, mica, delicata, ingrijita. 

ON: 8. Treaba realizata corespunzator, umed si cu viteza.

NP: 8. Participa la actiune, cam mult lubrifiant, dar e ok.

Atitudine: 8. Incearca sa-ti faca pe plac, face eforturi in sensul acesta. Si cred ca reuseste cu majoritatea celor care o viziteaza. 

Tarif: 150 lei o finalizare + 50 lei pentru CIM. 

A fost o experienta ok, merita bifata, nu a fost ceva senzational asa incat sa ma mai duc de 3 ori saptamana asta, dar cred ca voi mai trece pe la ea alta data, daca va mai veni pe la noi.

Sanatate si virtute! 

🐶

• Like 8
  • Super Premium

Multumesc frumos, pupici😘😘😘

.

.

Va astept cu programari la 0738172234, lucrez pana diseara❤️

• Super Premium
On 12/14/2020 at 11:57 AM, alexa112 said:

Incepand de astazi sunt disponibila in orasul vostru❤️
Program zilnic 09-19
Programari 0738172234 💋

Buna dimineata💋Va invit in locatia mea din zona centrala sa ne simtim bine impreuna💋

Programul zilnic 09-19
📞Programari 0738172234 apel/mesaj/whatsapp. Daca nu raspund cand ma sunati puteti sa-mi lasati mesaj si revin cu un raspuns cat de repede pot

Va pup👄

Mai sunt disponibila la voi in oras pana pe 22 decembrie inclusiv📍

• pisicuts changed the title to Alexa, noua in oras