Jump to content

Alina Sibiu 0746876372

Recommended Posts

• Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Buna băieți 🥰🥰 Îmi pare rău ca la ultima vizita nu am avut dispoziția necesară sa onorez programariile , promit sa mă revansez ❤️ Începând  de mâine am sa -mi reiau activitatea la voi in oraș ❤️

Am 27 de ani 1,65 cm și 55 kg ! SERVICII: -Sex oral pro/nep in functie de igienă -Sex normal doar protejat -French Kiss -Sex intre sani/finalizare -CIM, COM, Deep ,69,Blo

Am de gând sa stau o săptămâna ❤️ Nu am îndrăznit niciodată 🥰 Bineînțeles in functie de activitate 🥰  Țin sa va anunț ca am rezolvat și cu wapp-ul, funcționează in momentul de fața😘  ne

Posted Images

Acum 4 minute, alina_sibiu a spus:

Dragii mei din păcate nu mai am disponibil 😁 dar revin peste 2 săptămâni ❤️
 Va sărut jos 🤤🤤🤤

Poate stai și tu mai mult, data viitoare😅.

Pwp😘

• Like 1
  • Inimioara 1
  • 2 weeks later...
1 oră în urmă, alina_sibiu a spus:

Buna 😍 ! Oamenii mei dragi ! Mâine ajung la voi in oraș! 😊 pentru 3-4 zile ! Va pupăceli ❤️💋

Yuhuu🥳🥳🥳.

Te așteptăm 🤗🤗🤗😘

• Inimioara 1
1 oră în urmă, Gabriel29 a spus:

Ai zis ca ajungi si la valcea

Nu te supăra ,dar nu crezi ca ar fi ok s-o întrebi dacă și când bine la Vâlcea, pe topicul de Vâlcea?

La ultimele postări ale Alinei, imediat apare cineva de la Vâlcea. 

Fraților, fata nici n-a ajuns aici și voi o întrebați dacă vine la voi. Nu este ok.

• Like 4
  • Inimioara 1
52 minutes ago, Vladescu86 said:

Nu te supăra ,dar nu crezi ca ar fi ok s-o întrebi dacă și când bine la Vâlcea, pe topicul de Vâlcea?

La ultimele postări ale Alinei, imediat apare cineva de la Vâlcea. 

Fraților, fata nici n-a ajuns aici și voi o întrebați dacă vine la voi. Nu este ok.

Sunt unii care doar de atat sunt in stare. Sa cheme fete la ei in oras, sa scrie oau ce superb areti, unde ai locatia, care este tariful, cim faci, fk faci si sunt "n" exemple de intrebari de genul doar sa ajunga la 200 de postari sa poata vedea videoclipurile ce le pun fetele pentru material. Din pacate sa ajuns ca moderatorii siteului sa le dea pace la astfel de postari.

• Like 3
  • Inimioara 1
Acum 3 minute, angelmro a spus:

Sunt unii care doar de atat sunt in stare. Sa cheme fete la ei in oras, sa scrie oau ce superb areti, unde ai locatia, care este tariful, cim faci, fk faci si sunt "n" exemple de intrebari de genul doar sa ajunga la 200 de postari sa poata vedea videoclipurile ce le pun fetele pentru material. Din pacate sa ajuns ca moderatorii siteului sa le dea pace la astfel de postari.

Ai dreptate, avem și noi pe aici câteva exemplare. 

Colegul care a postat, vad ca are cont creat acum 2 ore, cred ca putem exclude varianta cu 200 postări 😅, probabil este un "fan". Asta pot s-o inteleg, dar având în vedere ca Alina este în tranzit la noi si are topic în orașele în care activeaza, astfel de întrebări se pot pune acolo. În cazul unei fete "rezidente" doar intr-un oraș, pot înțelege...dar nu este cazul aici.

Spor

• Like 1
  • Inimioara 1
Acum 22 minute, alina_sibiu a spus:

Finally, am ajuns la voi in oraș❤️💋
locatia este pe B-dul Nicolae Bălcescu nr 6 ! 💋 

va sărut jos 💋❤️

Esti o bombonica de fata ❤❤😘😘

• Inimioara 1
La 27.09.2021 la 12:28, alina_sibiu a spus:

Astăzi sunt disponibila pana la 01🥰A7E86550-C653-4DE9-A86C-10F837CE4F3B.jpeg.52794574087d66ecd3dd6bfbdceb2b65.jpeg👅👅👅

Iubita, am si eu întrebare: telefonul îl ți tu sau...? Întreb pentru un prieten 😆🤣.

See you soon😘😘🤗

• Haha 1
  • Inimioara 1

Salutare fraților. 

Astăzi am vizitat-o pe frumoasa Alina, "perversa" Alina🤭😋, programare pe wtsp.

Ajuns la locație, mi-a deschis ușa Alinuta, cu un zâmbet ștrengaresc, îmbrăcată într-o plasa foarte sexy și pe tocuri. 

Am stat puțin la o țigară, povestit una alta, mers la dușul de reîmprospătare și dat "drumul la câini ".

Început cu un oral superb executat din partea ei, deep, atenție la oo, scuipat...are fata asta un talent la supt, ceva de speriat 🤩😅, după care am trecut în 69 sa-i "gust", și eu "păsărica"👅.

După câteva minute, am trecut la umeri craci, unde efectiv "te roaga" s-o futi cât mai tare și cât mai apăsat🥵.

După încă o repriza de oral, s-a pus în "mama iedului" , unde priveliștea aia "te îndeamnă " la tot felul de lucruri " necurate "😏. "Pompat" asa câteva minute bune, funduletul ala cere "bătaita" continuu😈 si trecut iar in 69 unde Alina s-a pus iar pe un supt "de zile mari" până m-a "terminat"...

Ce să mai zic, o reala "bucurie" s-o cunoști și să revii cu fiecare ocazie.

Mulțumesc Alina, pentru aceasta "vizită", te 😘😘😘 și ne vedem data viitoare. 

• Like 4
  • Inimioara 3