Sari la conținut

0747585557 / 0792013296


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna seara !

Vizita si Recenzie ! Rezumat !

 

Vazand pe forum ca nu se prea agita , un pret ok si ca scrie limba romana , am luat legatura pe whatsapp si mi s.a raspuns relativ rpd iar apoi am organizat fireste , in stilu meu de narator , o expeditie catre aleea..la etaju 2 .

Am fost intimpinat intr.un un apartament decent , din zona oxford /tomis nord,fara alte incaltari la intrare , de o mica fetita , 50 de kilos , micuta , timida si putin fricoasa ca era deja noapte la ora 18 , corespunde cu cea din poze , intr.o tinuta de casa nimic funky trendy etc.. scara 2 la etaju 7 e doar o melodie .

Ne.am salutat jovial , eu glumet si ea timida , zic hai dupa 3.4 minute , ma duc sa ma spal .. am primit prosopu l.am spalat iar pe micuts.

 

Si.am mers in camera de oaspeti , unde am fost.rugat daca m.ar deranja un oral protejat ,evident ca nu m.a deranjat .. oralu nu prea spectaculos dar in fine , nefacand oral un penisuri nu stiu ce inseamna .

A urcat putin pe mine , am urcat si eu , finalizarea in prez.. si cam asta e.

 

Am fumat cate o tigara , am povestit una alta , politica chestii .. si.am iesit dupa cam 35 de minute !

Locatia : 9 , curata , intima dar cam greu de gasit blocu .

Seriozitate : 10 , cum mi.a zis asa a fost , e fata din poze cu tatoo pe pulpite si sub sanisori . + prosop si apa calda .

 

Oralu:protejat de nota 8 fiind micuta si nu pusa pe vrajeala sa straduie .

Normalu:protejat fara gemete si fara FK , nota 9 de incurajare .

 

GirlFriend Experience sau GFE , e la inceput , e timida , e micuta , e curata , merita un 9 , e vorbareata dupa s3x , nu e o scandura sa stea cum o pui , as putea zice ca e chiar zodia scorpion sau capricorn .

Fara Fk dar ne.am atins nasurile

Fara graba d2d 35 de.min... nu e departe la fizic de cristina.creme si uleiuri doar ca e mai tanara .

Halat 100 ron ca atat mi.a dat voie sotia !

Bafta ! Voi revenii !

Deci trebuia sa vin Sambata si.a meritat !

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Buna seara !

Vizita si Recenzie ! Rezumat !

 

Vazand pe forum ca nu se prea agita , un pret ok si ca scrie limba romana , am luat legatura pe whatsapp si mi s.a raspuns relativ rpd iar apoi am organizat fireste , in stilu meu de narator , o expeditie catre aleea..la etaju 2 .

Am fost intimpinat intr.un un apartament decent , din zona oxford /tomis nord,fara alte incaltari la intrare , de o mica fetita , 50 de kilos , micuta , timida si putin fricoasa ca era deja noapte la ora 18 , corespunde cu cea din poze , intr.o tinuta de casa nimic funky trendy etc.. scara 2 la etaju 7 e doar o melodie .

Ne.am salutat jovial , eu glumet si ea timida , zic hai dupa 3.4 minute , ma duc sa ma spal .. am primit prosopu l.am spalat iar pe micuts.

 

Si.am mers in camera de oaspeti , unde am fost.rugat daca m.ar deranja un oral protejat ,evident ca nu m.a deranjat .. oralu nu prea spectaculos dar in fine , nefacand oral un penisuri nu stiu ce inseamna .

A urcat putin pe mine , am urcat si eu , finalizarea in prez.. si cam asta e.

 

Am fumat cate o tigara , am povestit una alta , politica chestii .. si.am iesit dupa cam 35 de minute !

Locatia : 9 , curata , intima dar cam greu de gasit blocu .

Seriozitate : 10 , cum mi.a zis asa a fost , e fata din poze cu tatoo pe pulpite si sub sanisori . + prosop si apa calda .

 

Oralu:protejat de nota 8 fiind micuta si nu pusa pe vrajeala sa straduie .

Normalu:protejat fara gemete si fara FK , nota 9 de incurajare .

 

GirlFriend Experience sau GFE , e la inceput , e timida , e micuta , e curata , merita un 9 , e vorbareata dupa s3x , nu e o scandura sa stea cum o pui , as putea zice ca e chiar zodia scorpion sau capricorn .

Fara Fk dar ne.am atins nasurile

Fara graba d2d 35 de.min... nu e departe la fizic de cristina.creme si uleiuri doar ca e mai tanara .

Halat 100 ron ca atat mi.a dat voie sotia !

Bafta ! Voi revenii !

Deci trebuia sa vin Sambata si.a meritat !

Multumesc frumos și te aștept cu drag 🥰ðŸ˜
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANȚA
  • Oras:CONSTANȚA

Dacă tot ne închid astia, am zis să mai dau o tură pe unde găsesc ceva liber. Am stresat-o ceva timp pe Roxana până am reușit să mă sincronizez cu ea. Am vorbit cu ea pe whatsapp, am pus la cale întâlnirea, și bineînțeles că am întârziat că nu poate omul să mai fută și el ceva că e coadă la faină în tot orașul. Apartament ok, curat.O știu din vară de când avea locația pe la Cireșica, când am promis ca o sa revin să vad cum evoluează. Spre surprinderea mea, chiar a evoluat din vară, am gasit-o mult mai relaxată ca prima oara și desi eram ultima programare totul a decurs cum trebuie. Roxana o fata miniona frumușică, cu un trup sexi și tânăr și din ce în ce mai plin de tatuaje și cu piercing în limbă. Oralul neprotejat soft, umed, am încercat eu ceva deep, dar destul de greu. Îți mai aruncă câte o privire din când în când ca să fie tacâmul complet, cam de 8,5 asa, exista loc de mai bine. La normal 9, am schimbat câteva poziții, fiind mai firavă poți să te joci cu ea cum vrei, nu a comentat la nicio poziție. Când e ea deasupra îți dă o senzație frumoasă, simțind acel trup micuț și energic pe tine. GFE 9, nu am eu prea mari pretenții, dar e acolo cu tine, lipicioasă, cel putin asa a fost cu mine. Destul de deschisă pentru a doua vizită și lucrurile cred că pot evolua pe viitor. Tariful se știe 100/200 cu 50 extra FK. Probabil o să revin mai des, că mi-a plăcut ce am gasit. Baftă!

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta

confirm asa cum zice colegul benzema09 asa m-am indreptat si eu spre roxana la aprox 2 ore inainte de carantinare si a fost de nota 10 gargarita  :138x

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...