Sari la conținut

Matura noua 0759386945


Postări Recomandate

Vizitat dameza locația I1 tiglina la flori la țigani

 

Doamna dupa părerea mea undeva la 35+

M-a întâmpinat un colanți si o bluza transparenta și 2 codite school girl.

Locația frumoasa curata avea si ceva jucării.

Dusat de acasă început cu sarutari pe piept.

Oral adanc, umed cu batai peste fata, acorda atenția si la oo finalizare cum.

Acțiunea 20-30 min. Achitat 100

Gfe eu dau un 10 se comportă frumos cu tine (depinde și de oameni)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Vizitat dameza locația I1 tiglina la flori la țigani

 

Doamna dupa părerea mea undeva la 35+

M-a întâmpinat un colanți si o bluza transparenta și 2 codite school girl.

Locația frumoasa curata avea si ceva jucării.

Dusat de acasă început cu sarutari pe piept.

Oral adanc, umed cu batai peste fata, acorda atenția si la oo finalizare cum.

Acțiunea 20-30 min. Achitat 100

Gfe eu dau un 10 se comportă frumos cu tine (depinde și de oameni)

Pozele sunt ale ei? La fața cum e? Mai zi de aspectul fizic, burtă, tațe etc. Mă urnesc greu de la Brăila și n as vrea sa vin aiurea. La telefon zice că face de toate, funcție de bani. Am testat o cu NN și AN și a zis nu.

Mersi!

  • Like 1
Link spre comentariu

Pozele sunt ale ei? La fața cum e? Mai zi de aspectul fizic, burtă, tațe etc. Mă urnesc greu de la Brăila și n as vrea sa vin aiurea. La telefon zice că face de toate, funcție de bani. Am testat o cu NN și AN și a zis nu.

Mersi!

Pozele sunt ale ei la fata e cat de cat ok

Burtica putina tate ok eu doar oral făcut

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Salutare. Ia sa dau si eu un raspuns ca prea am stat ca lepra si nu am zis mare lucru pe aici.

Doamna este fosta colega a Nataliei din M20.

Educata, vorbeste frumos, acorda atentie atunci cand ai anumite cerinte, nu se grabeste.

Licatie in Tiglina la I-ul de la Flori.

Note:

Locatie 9

Gfe 9

Oral 10

Normal 9, se putea si mai bine.

Genul Meu MILF.

HAI VA SALUT.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Salutare. Ia sa dau si eu un raspuns ca prea am stat ca lepra si nu am zis mare lucru pe aici.

Doamna este fosta colega a Nataliei din M20.

Educata, vorbeste frumos, acorda atentie atunci cand ai anumite cerinte, nu se grabeste.

Licatie in Tiglina la I-ul de la Flori.

Note:

Locatie 9

Gfe 9

Oral 10

Normal 9, se putea si mai bine.

Genul Meu MILF.

HAI VA SALUT.

Am sunat-o cu câteva zile in urma, vorbește frumos, ii spun ca ajung in 5 minute, când sun de jos, pauza! Stau 10-12 minute, sun din nou , pauza! Neserioasa sau Fast fuck? Asta-i întrebarea! Părea interesantă, mai ales pentru anal!
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Am sunat-o de doamnă din topic, stabilisem să revin cu un telefon, iar când am revenit dupa aprox. 1h m-a întrebat cât îi dau pe h și i-am zis 200, la care ea "e puțin" :)). Închis telefonul în secunda 2 și dunga la alta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Am sunat-o cu câteva zile in urma, vorbește frumos, ii spun ca ajung in 5 minute, când sun de jos, pauza! Stau 10-12 minute, sun din nou , pauza! Neserioasa sau Fast fuck? Asta-i întrebarea! Părea interesantă, mai ales pentru anal!

 

 

Salut. La mine nu a fost varianta ta din fericire. Acum..... Nu stiu ce sa zic. Cred ca a fost in toanele ei de plictiseala. Eu am avut 2 vizite la doamna si nu mai contenea sa spuna ca are pretendenți cu duiumul. Succes.

Link spre comentariu
Vizitator madalinmad11
Reputație: 0

Am sunat o si eu azi....dupa voce mi a murit si mama chefului de mers la ea....si mi s urate tare astea la vorba cu "da dragule"

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

 

 

Salut. La mine nu a fost varianta ta din fericire. Acum..... Nu stiu ce sa zic. Cred ca a fost in toanele ei de plictiseala. Eu am avut 2 vizite la doamna si nu mai contenea sa spuna ca are pretendenți cu duiumul. Succes.

Înseamnă ca e de bine! Mai încercam. Ms
Link spre comentariu

Am sunat o si eu azi....dupa voce mi a murit si mama chefului de mers la ea....si mi s urate tare astea la vorba cu "da dragule"

De acord... desi dragule mai e cum mai e, dar cind auzi cite una care dupa o conversatie de 30s iti trinteste un dragă, cu un ton de ala de zici ca ai stat cu ea in casa 20 ani, atunci pentru mine e moartea pulii.  :slap2 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

N-a mai încercat nimeni? A pus poze noi pe publi, tare mă tentează.

Am fost si eu acum vreo saptamana....ce sa zic...bunicica ,nu este rea deloc,servicii cat de cat bune,se lauda mult ca ea stie sa suga pula..ca te face in 5 min....dar vocea...pfff voce din aia de tiganca de cort..cu hai mancatias pula ta sa vezi ce ti fac eu...din astea...te scarbeste mult vocea....in rest daca puteti trece peste voce ,chiar e ok si la aspect si la servicii...eu am optat doar pt oral...atat.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Pai...cum funcționează? Are preț flexibil în funcție de cotele BNR sau are cutia milei pe masa??

După primul telefon în care mi-a spus că 200 e puțin pentru o oră și i-am închis în secunda 2, am mai avut o încercare: sunat, răspuns, toate serviciile n/p la alegere :)) 300RON pe oră. Apropo s-a lăudat că e cea mai bună, știe să o sugă că nimeni alta, ca ea nu mai există :)).

 

Pentru mine nu e de vizitat, cel puțin la prețul ăsta.

Link spre comentariu

Vizitator marmotto
Reputație: 0

Sunt milf-uri care arata de 10 ori mai bine ca ea la aceeasi varsta (sau chiar mai bine chiar daca sunt mai in varsta ca ea). 

 

Well, faptul ca nu le gasim in Galati e partea a doua !  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...