Sari la conținut

Matura noua 0759386945


Postări Recomandate

  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1

Vedem noi pe viitor vai de capul cui o sa fie trebuia sa stai in banca ta fetița nu sa scri pe forum doar sti ca esti o distruse natalio ai grija ca te-ai pus cu cine nu trebuia daca iti vedeai de treaba ta era bine tu ai inceput sa scri la mine dacă aveai ceva de spus trebuia sa scri in particular nu aici tu ai inceput o NATALIA nu Eu eu zic sa iti vezi de treaba ta de azi inainte nu mai posta la mine si va fii bine las-o asa cum este ,este viata asta asa cum este toți ne chinuim.pentru bani indiferent cum ii facem Tot o munca se numeste hai sa ne oprim aici si veniti de treaba ta si eu de a mea Te rog frumos sti de ce ,tu sti ca eu am văzut multe la tine acolo te rog nu ma fa sa vorbesc NATALIA las-o asa ,cum a picat sa fi sănătoasă și spor la bani eu nu iti port pica dar termino cu scrisul aici pe forum.....

Link spre comentariu

Vai de capul tău... Eu bani fac de când ma știu.. De minciunile și mizeriile pe care le ai scris tu.. Ma doare n basca.. Vezica ești cu musca p căciulă grav... Eu te am ajutat și tu ce ai făcut. Ai încercat sa mi iei clienții și sa ma denigreze.. Stai calma ca pe alde fractu.. Din catanga ii știu.. Dar.distrusa dintre noi care e.. Serios acum 79 de casnicii. N ai nimic și muncești sa l hrănești pe ala.. Fii atenta ce ți spun.. E ultima data când te avertizez.. Tu nici la. Lincul meu n ai sa ajungi vreodată.. Ești urata.. Proasta și zdreanta.. Dar vom vedea în final Mihaela.... Tu te ai agățat de mine sa înveți pe aici care i treaba.. Dar tu nu uita ca orice început are și final.. Si tivou demontra eucine sunt și ce ești tu... Ca nu ești nimic decât o tarfa ieftina... Și mai vezicu protecția aia ca ai un copil.. Când mancam eu la masa cu oameni de oameni la galati.. Tu i ți mâncau ultima felie de parizer.. Asa???

Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1

AM AJUNS VEDETA MA BUCUR CA SINT ATIT DE SOLICITATA ,MULTI MA URMARITI VA MULTUMESC ,SCUMPI MEI ,STITI CUM SE SPUNE "OMUL NE BIRFIT ,E NEBAGAT IN SEAMA "PUP GURITA VOASTRA SCUMPI MEI DOMNI va astept la mine cu drag si mult respect pentru voi MIHAELA MATURA VA PUP SI VA IUBESC 😘🤗😘🤗😘🤗😘🤗

Link spre comentariu

Mihaela. Tu nu pricepi ca noi pentru ei suntem la fel? Niște zdrențe care le sug pula.. Diferența o face faptul ca nu trebuie sa fim și tomberoane... Eu sunt aproape pe circuit închis. Am alte treburi de făcut... Ai văzut ca i ultima vreme nici măcar nu dau repostare.. Tu gândește te la un lucru.. Ei vin la tine și la mine.. Eu nu te am denigrat niciodată.. Tu un schimb ai făcut o.. Din motivul asta am scris aici.. N am nimic cu tine.. Știi cât de chinuite și umilite ca și femei. Suntem pentru un amarat de ban... Eu în curând voi renunță.. Vino și vrb cu mine. Nu cu ei.. Ptr ei suntem la fel.. Crede ma

Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1

Domnul mihai viteazu controleazati vocabularul n-are nimic Dacă nu mai vine nimeni veziti de treburile tale eu nu inteleg ce cauti tu pe forum la mine ,mai mergi mai departe daca nu iti convine ,tia cerut cine tie parerea stai baiatule linistit Asta e problema ta ,controlează te la vocabular, nu ti convine pasi mai departe nu-i problema ta ce fac eu pe forum la mine ,salt în altă parte nu imi spui tu mie ce sa fac eu ai grija cum vorbesti viteazul urît din partea ta ......

Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1

😅🤣😂😅🤣😂😅🤣😂😅🤣😂😅🤣😂😅🤣😂😅🤣😂😅🤣😂MIHAI VITEAZU 😅🤣😂😅🤣😂😅🤣😂

Link spre comentariu

Domnul mihai viteazu controleazati vocabularul n-are nimic Dacă nu mai vine nimeni veziti de treburile tale eu nu inteleg ce cauti tu pe forum la mine ,mai mergi mai departe daca nu iti convine ,tia cerut cine tie parerea stai baiatule linistit Asta e problema ta ,controlează te la vocabular, nu ti convine pasi mai departe nu-i problema ta ce fac eu pe forum la mine ,salt în altă parte nu imi spui tu mie ce sa fac eu ai grija cum vorbesti viteazul urît din partea ta ......

hai sa-ti explic cum sta treaba, poate nu ai inteles!

Aici nu sunt pe "forum la tine" ca nu ti-a cumparat ma-ta forum.

Aici este un forum "de si pentru" curvari. Adica, cei care cheltuie bani pe pramatii ca tine.

Aici nu este forum "de si pentru" curve.

Oricum tu si cu prietena ta nu va incadrati nici pe departe in categoria curve. Voi sunteti pramatii!

Notez in unele mesaje, nu in toate, o oarecare imbunatatire! Cumva mai scriu si pestisorii in locul vostru?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1

Mai baiatule ma provoci ,decît să te cerți cu mine mai bine veziti de treburile tale ,EU te rog frumos stai in banca ta ,nu te cunosc nu ma cunosti hai la revedere eu DRAGUL MEU NU VREAU SA MAI INTRU IN POLEMICI CU TINE FI BARBAT NU....ASTA DOVEDESTE ALTCEVA DAR ATIT TE DUCE CAPUL PUP DRAGUL MEU NB😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Salutare fraților nu am mai făcut recenzii până acum dar aici la aceasta zdreanță de femeie care este clar de evitat o voi face. Sunat bineînțeles în spune tarifele și adresa zis și făcut. Ajung la ia și in apartament tarifele sau schimbat total și cu o așa mare greata pe ia îmi mai spune că e bogata nu se încurcă să facă sex pentru 100 un Nr și 200 o ora cât mi-a zis inițial la telefon . In apartament a dublat suma . Din punctul meu de vedere este clar de evitat.

Link spre comentariu

O panarama cu arfe de diva/curtezana. Daca ai fi citit in ce hal se exprima si se comporta pe forum, nu ai mai fi pierdut timpul cu ea. Plus ca ai fi gasit si recenzii/pareri unde s-a comportat similar.

Si poate de acum iti vei da seama ce important e sa ajuti comunitatea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1

EU STIU CA,VAM DAT AFARA PE VOI.2 ,MAI ASTEA 2 CARE MA JIGNITI ,LA MINE GREU DE AJUNS ,IAR IN LEGATURA CU BOGATIA ,NORMAL CA SINT BOGATA CIUDA IN GIT LA ASTEA 2 ,DUBLEZ Si TRIPLEZ SUMA CIND VREA ...MEA ,NU IMI SPUNETI.VOI MIE CE SA FAC ,RISURILOR ,DEASTA NU VA STA FEMEILE IN GALATI DE JIGNIT SI RIS SINTETI BUNI ,MAI BINE STATI

..IN BANCA VOASTRA ASTEA 2 RISURILOR EU NU SINT ASTEA DE PE PUBL. SA JIGNITI CIND VRETI VOI ....HAI LA ..

CARE NU STITI SA VORBITI HUUU

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...