Sari la conținut

Matura noua 0759386945


Postări Recomandate

Pasarica... beau extrem de rar spre deloc, alcool.

Nu am fost la tine, nu ma interesezi, esti expirata pentru gusturile mele... ca sa fut de virsta ta nu trebuie sa platesc.

Modul in care te exprimi, faptul ca scrii cu majuscule, ca nu stii sa folosesti semnele de punctuatie, ca te comporti si vorbesti ca o tiganca.... spune totul despre tine.

Probabil asa iti este si clientela... nespalati de la coada vacii.

  • Like 1
Link spre comentariu

Pai ar trebui sa-ti fie scirba de tine... fiecare post semianafabet pe care il faci nu face decit sa te discrediteze si sa iti miscoreze sansele sa mai fiii vizitata de barbati decenti, care citesc in ce fel te exprimi si te comporti.

Asa poate vei invata care iti e locul pe acest forum.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1

TEAM REFUZAT NEBUNULE ,PAI DE UNDE SA MA PLATESTI TU PE MINE ,RISULE NU AI YU BANI.DE MINE MUNCESTI PE MINIM PE ECONOMIE CIND AI AUZIT DE 50 DE RON.IN PLUS Ai RUPT USA SARACIE MERGI.LA ALEA IEFTINE NEBUNULE NU AI TU Bani DE MINE SINT SCUMPA NEBUNULE HAI DUTE IN ....MEA DE PANARAMA CATELULE MAX SARACIE SI NU MAI JIGNI CLIENTI RISULE DUTE DUCEATEAI IN MORMINT ...😅🤣😅🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

La ce vocabular are ar merita un (De evitat) in titlul topicului, nu de alta dar nu au bani toti sarakii de ea... e bogată deja.

+++++++++++++++

 

De asemenea și mie mi-a băgat aceeași placă: 100/200. Când am ajuns în fața blocului,tariful s-a schimbat spunandu-mi că 200 pe h e puținnnnnnnn (nu a fost o pierdere de timp că stă în zona "bună" a curvarilor).

 

Bre Mihaelo, nu crezi că ar fi cazul să schimbi atitudinea; nu e niciunul care să te aprobe, toți te denigrează, dar la tine se ajunge greu =)).

 

Un mic apropo: sunt fetițe care-și fac treaba excelent pentru 100/200.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

TEAM REFUZAT NEBUNULE ,PAI DE UNDE SA MA PLATESTI TU PE MINE ,RISULE NU AI YU BANI.DE MINE MUNCESTI PE MINIM PE ECONOMIE CIND AI AUZIT DE 50 DE RON.IN PLUS Ai RUPT USA SARACIE MERGI.LA ALEA IEFTINE NEBUNULE NU AI TU Bani DE MINE SINT SCUMPA NEBUNULE HAI DUTE IN ....MEA DE PANARAMA CATELULE MAX SARACIE SI NU MAI JIGNI CLIENTI RISULE DUTE DUCEATEAI IN MORMINT ...

O lecție de psihologie: se vede că nu ai avut după ce să bei apă, ai făcut niște bănuți cu găurile din dotare și acum îți permiți și tu: mai un suc, mai un salam de sibiu, alea, alea. Ce nu înțelegi tu și nu vei înțelege niciodată este că tot săracă vei rămâne, nu îi mai face pe alții săraci Sărăcio, e de ajuns să te uiți la tine ce casă ai, ce mașină conduci, ce anturaj ai și ai să înțelegi la ce mă refer.

 

Ca o notă de final: nu îi mai judeca pe alții fără să-i cunoști; noi ăștia care dăm banii pe curve pe permitem să-i dăm.

 

GÂNDEȘTI CA O SĂRACĂ, așa gândesc săracii cum au trăit vai pula lor și când dau de niște bani li se schimb ideile despre ceilalți cu gândul că și ei au avut aceeași soartă de cacat.

 

Am citit tot topicul tău, mi-e scârbă și milă în același timp, SCURSURO.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1

🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1

SA MI .....PESTELE ,DACA STITI CUM MIROASE .....DUVA DRACU DE RIS🖕🖕🖕🖕🖕🖕URIii ati băgat NASUCU va placut pestele, NEBUNILOR, nu va mai fac PIRANDELE bani ,asta este a venit MIHAELA ,CORCITURILOR ,FRUMOASA ,CURATA ,SI PROFESIONISTA ,😅🤣😂😅🤣😂😅🤣😂

Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1

HELOOO MAI ADYTA SI IULITA EU CRED CA MA,CONFUNDATI ,CU AIA DIN MICRO 19 DE LA K ,NATALIA ,DA II MIROASE A PESTISOR ,DAR MIE MAI NEBUNATICOLOR ,MIROASE A PARFUM MAI ALES CA SINT BOGATA CUM SPUNETI VOI ,PARFUMURI SCUMPE ,HEIII,HEIII,PISICA UNDE NU AJUNGE ZICE CA PUTE ASA CA ....🖕🖕🖕🖕

Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1

🖕🤮😂🤣😅🖕🤮😂🤣😅🤮🤮😂🤣😅🤮🤮😂🤣😅🤮🤮😂🤣😅🤮🤮😂🤣😅

Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1

DRAGI MEI ,CLIENTII, EU VA ASTEPT CU MARE DRAG LA MINE ,CEI CARE MA CUNOASTETI ,STITI CUM SINT ,DAR AM SI EU LIMITELE ,MELE IMI PARE RAU ,CA ASISTATI ,LA ASA CEVA ,DAR CREDETI MA ,CA NU MAI REZISTAM ,EU STU DE CIND SINT PE PIATA ,MULTE SAU SCHIMBAT AVIND IN VEDERE CA SINT O ACTRITA DE FILME XXXL ,EXPERIENTA CRED ,CA ATI VAZUT ,ISI SPUNE CUVINTUL ,DIN CAUZA REFUZURIILOR ,CARE LE FAC CU MULTI A INCEPUT ,RANCHIUNA ,DAR NU AM DE ALES ,AVIND IN VEDERE CA,SINT O FEMEIE FOARTE CURATA ,ACELAS LUCRU IL CER SI DE LA ALTI ,CU TOT RESPECTUL PENTRU TOTI CARE MI AU CALCAT PRAGUL VA ASTEPT CU MARE DRAG IN CONTINUARE LA MINE VA PUP DUKCE SI VA IUBESC ,STIMATII MEI DOMNII ,IAR CEI CARE NU MA SUPORTA DE CIUDA BINEINTEKES ,KE DORESC .....😅🤣😂😅🤣😂😅🤣😂😅🤣😂

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

SINT O ACTRITA DE FILME XXXL ,

Nu vrei sa postezi un filmuleț-două cu prestațiile tale artistice și sexuale sau un link către un site cu filmulețele tale...nu de alta dar m-ai făcut curios.

Ca să nu zic pofticios.

Poze cu ”actrița”

Dacă amicul P le-a mai postat, mea culpa.

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200806/1238/c28d3c67454db424acd7b347d81a27a7.jpg

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20201004/1205/f254f65d4606274cf00e87c93b8bce2e.jpg

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20201002/1651/2ff6ca839956a64c633467d51227e34b.jpg

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20201003/1044/29409ba47b10c8594c7cc4c30abe2d13.jpg

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20201003/1341/6b5e032757cc3f535efc392bc91a421e.jpg

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20201003/1344/bd9509716e3d841de3d074ee6bc87c09.jpg

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20201004/1205/c86c42992d999bb28a8961f24f20fb14.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Auzi frumusețe rară ce ești tu nu eu am zis că ești bogată și aste sunt vb tale degeaba te lăudai la mine că ai ușa de la intrare scumpă și un fotoliu scump în casa că ești bogată și multe altele pe care mi le-ai zis important este atitudinea ta fata de clienți . Așa că mai lasă vrăjeală asta că tot o curva jegoasa ramai chiar daca ai parfumuri scumpe

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Salutare! Am cum sa ascund topicul asta? Efectiv este enervant sa-mi tot apara de fiecare data cand titulara mai trage cate o besina scumpa si nu am nici cel mai mic interes sa-i urmaresc activitatea sau recenziile, dar imi sare-n ochi si parca nu ma pot abtine.

De ce nu mai exista sectiunea "De evitat"? Unde sa trimitem toate rebuturile acestui domeniu.

Link spre comentariu

  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1

😘🤗😘🤗😘🤗😘🤗😘 au dreptate clienti mei,mihaela tu ai dusmani ,sînt prea ,perfectă pentru acest secol, eu Va pup dulce si dușmanilor ! Va doresc toate cele bune ,dar nu uitati ,toată viata veti merge ,cu stîngul....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...