Sari la conținut

Matura noua 0759386945


Postări Recomandate

Reputație: -127
  • Oras:In apa... :D
  • Oras:In apa... :D

Dna MihaiEla asta are 45 de vreo 7 ani... dar asta conteaza mai putin ca nu futem buletine. Daca tin eu bine minte are locatie undeva in doja.... mai are si ceva anunturi unde se da Moldoveanca....  si cel putin acum 1-2 ani avea vreo 3 numere de telefon de ma plictisisem eu ..... ca raspundea numai ea :) . Ideea e ca arata bine la corp e futabila, insa e pe fastfuck... orice serviciu e extracost si cand am zis fastfuck... e pe genul... daca ar putea sa iti faca laba 5 minute si sa pleci ar fi cea mai fericita. Caracter 0 , limbaj -1, gfe nu cred ca stie ce e ala, si in rest prostii de centurista ... nu pune mana, ma doare.. 

 

Poate citeste si Motanu aicisha la noi in ograda si schimba numele topicului ca induce lumea in OROARE ... nu eroare... OROARE . Sincer intre baba asta si nebuca aia care se da educatoare si bea spirt cred ca laba e cea mai sanatoasa... 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1
La 10.05.2021 la 17:19, Gingo a spus:

Dna MihaiEla asta are 45 de vreo 7 ani... dar asta conteaza mai putin ca nu futem buletine. Daca tin eu bine minte are locatie undeva in doja.... mai are si ceva anunturi unde se da Moldoveanca....  si cel putin acum 1-2 ani avea vreo 3 numere de telefon de ma plictisisem eu ..... ca raspundea numai ea :) . Ideea e ca arata bine la corp e futabila, insa e pe fastfuck... orice serviciu e extracost si cand am zis fastfuck... e pe genul... daca ar putea sa iti faca laba 5 minute si sa pleci ar fi cea mai fericita. Caracter 0 , limbaj -1, gfe nu cred ca stie ce e ala, si in rest prostii de centurista ... nu pune mana, ma doare.. 

 

Poate citeste si Motanu aicisha la noi in ograda si schimba numele topicului ca induce lumea in OROARE ... nu eroare... OROARE . Sincer intre baba asta si nebuca aia care se da educatoare si bea spirt cred ca laba e cea mai sanatoasa... 

MAI DROGATULE ,NU AM DECIT 2 ANUNTURI DE CIND SINT PE GL .SI ACELASI NR DE TEL .DE CIND LUCREZ PE ACEST ORAS GL. IN LEGATURA CU VOCABULARUL ,IMI ESTE MILA DE VOI ,CREDE MA ,SCOLILE NU MAI MERG SI ATI AJUNS NISTE DROGATI ,CU ACTE ,NISTE ALCOLISTI ,STAI CUMINTE BROFANGIULE ,CA SA AJINGI LA NIVELUL MEU ,MAI AI DE LUCRU ,DAR NU AI CUM CA ESTI STRICAT ,EU VORBESC DESTUL DE FRUMOS LA TEL .CU TOTI CLIENTII ,DEASTA REZIST PE GL DE ATITA TIMP NEBUNULE ,STIU CE AM DE FACUT ,DAR CE SA VORBESC CU DROGATI, MAI VA PINGETI CA ,VA PLEACA FEMEIILE ,CUM DRACU SA NU PLECE ,LA CE SCRIETI AICI ,UN GUNOI FARA CARTE ,FARA NICI UN DUMNEZEU ESTI DROGATULE , DEMOCRATIA SI LIBERTATEA A FACUT DIN TINE UN GUNOI ,UN DROGAT ,LEGAT DE DOJA SAU CE DRACU SA TE EIE AI SCRIS ,NICI NU STIU SI NA M ,AUZIT DE ASA CEVA  ,TREZESTETE DIN DROGURI ,FEREASCA DUMNEZEU SCIRBA IMI ESTE DE DROGATI DE ALCOLISTI DUMNEZEU CU MILA CU VOI ,VAI DE CAPUL TAU DUTE DUCEATEAI .....LEGAT DE COLEGA CA BEA SPIRT EU AM.IMPRESIA CA NU ESTI SANATOS LA CAP BAIATULE TU ,TE VEZI CE SCRI ,CE COLEGA AM EU ,DACA LUCREZ SINGURA ,CLAR BAIATULE ESTI BONLAV ,LA MINE ESTE GREU SA AJUNGI DROGATULE ,SELECTEZ CLIENTI ,ASA CA STAI ....IN DROGURILE TALE SI NU MAI SCRIE IN NESTIINTA DE CAUZA ,VAI DE CAPUL TAU OF OF FEREASCA DUMNEZEU ....🤮🤮🤮🤮🤮

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1
La 10.05.2021 la 16:46, claudiubz a spus:

Doamna Mihaela nu este așa serioasă .....nu rasp la tef și nici la mesaje 

Claudiu eu sint destul de serioasă..dar un lucru te rog sa reti ,nu vin in fiecare zi ,si cînd imi fac apariția sînt mai greu de prins te rog frumos daca vrei sa dai de mine insista cu tel sau ,scrie mi ca esti tipul după forum claudiu si discutam iti promit iti doresc o zi bună și toate cele bune te pup 😘😘,

Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1

MIHAELA VA ASTEAPTA CU DRAG ,AM SEVICI BUNE DE CALITATE ,FAC TOTAL,SINT MATURA POZELE CARE SINT PE ANUNT SINT ALE MELE 100/100 VORBESC FRUMOS ATINGERILE LA MINE SINT PERMISE NU FAC FIGURI ,AM SI SPECIFICAT IN CELE 2 ANUNTURI ,CA ACCEPT ORICE SI DAC DETOATE ,RESTUL SE DISCUTA LA TEL BINEINTELES ,AM UN CARACTER FRUMOS ,VORBESC FRUMOS CU CLIENTII PE CAMERA...VA ASTEPT CU DRAG LINGA MINE SI LA MINE 💏💏💏💏♥️♥️♥️♥️🤗🤗🤗😘😘😘

Link spre comentariu
On 5/10/2021 at 5:19 PM, Gingo said:

(...)Poate citeste si Motanu aicisha la noi in ograda si schimba numele topicului ca induce lumea in OROARE ... nu eroare... OROARE . Sincer intre baba asta si nebuca aia care se da educatoare si bea spirt cred ca laba e cea mai sanatoasa... 

:slap2Ai de plm... ai activat panarama! Acu' sa te tii Gingo ... Nu mai scapi de majuscule si de scriere agramata. Ce ti-o fi trebuit? :lol:

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1
Acum 2 ore, max6969 a spus:

:slap2Ai de plm... ai activat panarama! Acu' sa te tii Gingo ... Nu mai scapi de majuscule si de scriere agramata. Ce ti-o fi trebuit? 

Acum 2 ore, max6969 a spus:

:slap2Ai de plm... ai activat panarama! Acu' sa te tii Gingo ... Nu mai scapi de majuscule si de scriere agramata. Ce ti-o fi trebuit? :lol:

 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1

VREAU SA SPUN UN SINGUR LUCRU ,AM UMBLAT IN LUMEA ASTA MULT ,DAR, CA IN ACEST ORAS GALATI ,ATITIA  DROGATI ,ALCOLISTI ,BOSCHETARI ,SI FLAMINZI NU AM INTILNIT ,IN VIATA MEA ...VREAU SA TRAG UN SEMN DE ALARMA CATRE TOATE FEMEILE CARE VOR SA VINA PE ACEST ORAS ,STATI LINISTITE SI EVITATIL CA PE DRACU ,FETELOR NU VA DORESC ,EVITATIL CREDETI MA ,SAU INMULTIT DROGATII ,BOSCHETARI ,ESTE DE EVITAT ,NU VENITI ,ORIUNDE IN TARA DAR NU AICI ,EU BAIAT CU CARACTER NU INTRA SA SCRIE AICI ASA CEVA DAR DROGATII DAAAA...🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1

🖕🖕🖕🖕🖕🤮🤮🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🤮🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🤮🤮🤮😅🤣😅🤣😂😅🤣😂😅🤣😂🖕🖕🖕🖕🖕🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1
Acum 2 ore, max6969 a spus:

:slap2Ai de plm... ai activat panarama! Acu' sa te tii Gingo ... Nu mai scapi de majuscule si de scriere agramata. Ce ti-o fi trebuit? :lol:

Gunoiule citeam pe un forum acum.tu la toate femeile ai ceva de comentat ,urît vorbesti panarama ce esti ,ii spuneai unei fete fel de fel ,tie nu ti rusine ,barbat esti ,vai de capul tau si de viitorul tau ,specie umane ,DUTE DRACULUI SA TE EI, scirbosenie ....DUTE la munca nu sta aici.drogatu dracului 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator puloiu
Reputație: 0
34 minutes ago, mihaela75 said:

🖕🖕🖕🖕🖕🤮🤮🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🤮🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🤮🤮🤮😅🤣😅🤣😂😅🤣😂😅🤣😂🖕🖕🖕🖕🖕🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 

Stimata doamna, incercati totusi sa nu ne injurati pe toti, pentru ca mai sunt si oameni cu bun simt, cei sapte ani de acasa si politicosi pe aici. Sper sa nu va suparati si pe mine acum, doar am incercat sa va dau un sfat amical.

O seara placuta sa aveti !

Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1

DRAGII MEI ,MA REFER LA OAMENI CU CARACTER ,CU BUNA EDUCATIE ,CARE STIU SA RESPECTE O FEMEIE ,RESTUL ....CU DRAG SI MULT RESPECT VREAU SA VA SPUN CA ,VA ASTEPT LA MINE ,LA LOCATIE SINT UNA DINTRE CELE MAI BUNE MATURE ,DE PE PUBLIC 24 ,NU EU O SPUN CI ,CLIENTI MEI ,SINT CEA DIN POZE CA SARUT DULCE ,VA ASTEPT LA MINE PUPICIII ♥️♥️♥️♥️♥️😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1
Acum 19 minute, puloiu a spus:

Stimata doamna, incercati totusi sa nu ne injurati pe toti, pentru ca mai sunt si oameni cu bun simt, cei sapte ani de acasa si politicosi pe aici. Sper sa nu va suparati si pe mine acum, doar am incercat sa va dau un sfat amical.

O seara placuta sa aveti !

O seara buna si tie ,te astept pe la mine sa ne iubim 👍👍👄👄👄👄👄💋💋💋👄👄👄

Link spre comentariu
  • Oras:Unde-i bine!
  • Oras:Unde-i bine!
8 hours ago, mihaela75 said:

Gunoiule citeam pe un forum acum.tu la toate femeile ai ceva de comentat ,urît vorbesti panarama ce esti ,ii spuneai unei fete fel de fel ,tie nu ti rusine ,barbat esti ,vai de capul tau si de viitorul tau ,specie umane ,DUTE DRACULUI SA TE EI, scirbosenie ....DUTE la munca nu sta aici.drogatu dracului 

Cheamă un preot să-ți facă o sfeștanie la topic, că a intrat necuratu' în el și nu mai vezi nicio pwlă-ntre picioare!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1
Acum 7 ore, alexanderklimk a spus:

Cheamă un preot să-ți facă o sfeștanie la topic, că a intrat necuratu' în el și nu mai vezi nicio pwlă-ntre picioare!

DRAGUL MEU ITI SPUN SINCER ,MA NUMESC VEDETA ,TU NU AI VAZUT LA TV ,TOATE FEMEILE CU PUTINA VALOARE ,SINT NAMBER 1 ,PAI DACA NU IESEAM.IN FATA CINE MAI VENEA ,NIMENI DAR ACUM MA CAUTA LUMEA ,AM UN MESAJ PENTRU TOTII ,CARE VOR SA DEA ,DE MINE INSISTATI CU TEL ,DRAGUL MEU MAX EU ZIC ASA ,HAI LA MINE SA MA CUNOSTI ,SA VEZI CE SERVICI BUNE AM ,LUMEA MA CAUTA OARE DE CE !SINT FRUMOASA ,CURATA ,LOCATIE CURATA ,SINT DESCHISA LA ORICE FANTEZIE ,EU TREC CU VEDERA TOATE RAUTATILE ,SINCER VA IUBESC ASA CUM.SINTETI VOI ,RAILORRRRRR,💋👄💋👄💋👄MAX6969 ,NU MAI FI.ASA RAU ,STI CA NU AI DREPTATE ,IAR LEGAT DE FESTANIE 😅🤣😂😅🤣😂 DEASTA VA IUBESC MAI AVETI SI CALITATI BUNE ,MAI BINE HAIDE TI ,SA MA CUNOASTETI SI LASA TI RAUTATEA DEOPARTE ,VA IUBESCCCC  PE TOTI ,VA PUP DULCE PE GURITA ,VA ASTEPT LA MINE CU MULT DRAG ,PUPICI DRAGI MEIIII......♥️♥️♥️♥️♥️💋👄💋👄💋👄😘😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Tot inviti lumea ca ai marfa buna "la taraba". 

Oferele si tu un meniu, cu servicii si pret, un program de lucru, eventual si link urile cu anunturile tale. 

Ca sa aibe toate informatiile potențialii clienti.

Marketingul e cheia succesului doamna draga. 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 5 ore, mihaela75 a spus:

DRAGUL MEU ITI SPUN SINCER ,MA NUMESC VEDETA ,TU NU AI VAZUT LA TV ,TOATE FEMEILE CU PUTINA VALOARE ,SINT NAMBER 1 ,PAI DACA NU IESEAM.IN FATA CINE MAI VENEA ,NIMENI DAR ACUM MA CAUTA LUMEA ,AM UN MESAJ PENTRU TOTII ,CARE VOR SA DEA ,DE MINE INSISTATI CU TEL ,DRAGUL MEU MAX EU ZIC ASA ,HAI LA MINE SA MA CUNOSTI ,SA VEZI CE SERVICI BUNE AM ,LUMEA MA CAUTA OARE DE CE !SINT FRUMOASA ,CURATA ,LOCATIE CURATA ,SINT DESCHISA LA ORICE FANTEZIE ,EU TREC CU VEDERA TOATE RAUTATILE ,SINCER VA IUBESC ASA CUM.SINTETI VOI ,RAILORRRRRR,💋👄💋👄💋👄MAX6969 ,NU MAI FI.ASA RAU ,STI CA NU AI DREPTATE ,IAR LEGAT DE FESTANIE 😅🤣😂😅🤣😂 DEASTA VA IUBESC MAI AVETI SI CALITATI BUNE ,MAI BINE HAIDE TI ,SA MA CUNOASTETI SI LASA TI RAUTATEA DEOPARTE ,VA IUBESCCCC  PE TOTI ,VA PUP DULCE PE GURITA ,VA ASTEPT LA MINE CU MULT DRAG ,PUPICI DRAGI MEIIII......♥️♥️♥️♥️♥️💋👄💋👄💋👄😘😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗

Nu ai ce pierde.Am fost la ea la inceput avea locatie la Flori in tiglina 1.Da primele 5 minute o suge ok dupa iti face mai mult laba.E o mahalagioaca de la tara dar careia ai dau dreptate are piata nu duce lipsa dar nici coada nu e la usa ei.Avea si jucarii pe atunci uar scorul era 80 nr cu 150 ora.Si avea o sacosa de prezervative:)))).Da e amabila cu tine cand intri vorbestee manglie babeta dar are o fata de bufnita de razi cu lacrimi.Nu e cel mai tare oral din  oras dar iti poate oferi cea mai tare laba dupa primele 5 minute.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1
Acum 1 oră, Angellove69 a spus:

Nu ai ce pierde.Am fost la ea la inceput avea locatie la Flori in tiglina 1.Da primele 5 minute o suge ok dupa iti face mai mult laba.E o mahalagioaca de la tara dar careia ai dau dreptate are piata nu duce lipsa dar nici coada nu e la usa ei.Avea si jucarii pe atunci uar scorul era 80 nr cu 150 ora.Si avea o sacosa de prezervative:)))).Da e amabila cu tine cand intri vorbestee manglie babeta dar are o fata de bufnita de razi cu lacrimi.Nu e cel mai tare oral din  oras dar iti poate oferi cea mai tare laba dupa primele 5 minute.

Auzi mai moșule, hai sa iti spun ceva Eu sint născută la oras ,crescută la oras ,dar locuiesc tot in oras ,în legătură cu baba ,daca eu sint asa mata ce este ,bosoroaga ,nu tie rusine ,sa spui asa  pai sînt frumoasa si la fața, SINT CEA mai frumoasă, si arat cum.arat ,de bine ,iar ca preturi vezi moșule le cam încurci ,cînd vreodata am intrat eu pe 150 ora ,tu nu vezi ca ai îmbătrînit degeaba ,moșule ora la mine costa ,în viata mea nu am intrat pe bani astea ,dar moșule totusi ai avut curajul sa recunosti  ca sînt bună BRAVO ,EU nu fac laba moșule, stiu cum sa lucrez ,stai cuminte deci sînt mai EDUCATA ca tine nu uita sînt fata DE ORAS mosuleeee ....eu vorbesc frumos cu toată lumea Care vine la mine ,asa sînt eu mosuleeee ...NU MAI INCERCATI SA MA DEMIGRATI ,ESTE GREU AM CARACTER ,CORP  SI SINT FRUMOASA .....SI SERVICI FOARTE  FOARTE BUNE ..

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1
Acum 5 ore, gicaw0w a spus:

Tot inviti lumea ca ai marfa buna "la taraba". 

Oferele si tu un meniu, cu servicii si pret, un program de lucru, eventual si link urile cu anunturile tale. 

Ca sa aibe toate informatiile potențialii clienti.

Marketingul e cheia succesului doamna draga. 

Dragul meu  Nu imi place sa na dau in vint pe aici ,ca si program este mai dificil ,EU lucrez dar ,mai si lipsesc ,ESTE GREU, sa spun Ca  ora de la cît la cît, dar cînd vezi la postari ,mihaela matura 45 ani ,EU SINT am 2 ANUNTURI ,si acelasi nr de tel la amîndouă de cînd ma aflu pe gl ,restul la tel ,nu stiu sa postez pozele aici ,poate ma ajuți tu ,pup o seara buna 🤗🤗🤗🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...