Sari la conținut

Matura noua 0759386945


Postări Recomandate

  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1
Acum 12 minute, mihaela75 a spus:

Dragul meu  Nu imi place sa na dau in vint pe aici ,ca si program este mai dificil ,EU lucrez dar ,mai si lipsesc ,ESTE GREU, sa spun Ca  ora de la cît la cît, dar cînd vezi la postari ,mihaela matura 45 ani ,EU SINT am 2 ANUNTURI ,si acelasi nr de tel la amîndouă de cînd ma aflu pe gl ,restul la tel ,nu stiu sa postez pozele aici ,poate ma ajuți tu ,pup o seara buna 🤗🤗🤗🤗

MIHAELA MATURA 45 ANI ,0759386945 ,NR MEU ,SINT O FEMEIE FRUMOASA SI LA FATA SI LA CORP ,CA SERVICI FAC TOTAL ,DAR DEPINDE DE CLIENT ,DACA INTELEGE TI ,CE VREAU SA SPUN ,LA TOTAL VORBESC ,FAC FANTEZI ,DOMINARI ,POZITII ,ACCEPT SI CUPLURI AM FOARTE MULTA EXPERIENTA ,IN ASA CEVA ,AM LUCRAT 4 ANI PE GERMANIA ,MAI MULT PE CUPLURI ,SINT O FEMEIE UMBLATA SI UNSA CU TOATE ALIFIILE ,CREDETI MA ,EXPERIENTA ISI ,SPUNE CUVINTUL ,VORBESC FRUMOS CU OMUL DE LA INTRARE PINA LA PLECARE ,SINT CURATA ,MIROS FRUMOS ,MA SPAL DUPA FIECARE CLIENT DUPA PLECARE ,MA M ,DESCRIS IN CITEVA CUVINTE ,PENTRU TOTI CARE VOR SA MA CUNOASCA ,II ASTEPT ,LA NR DE TELEFON DE MAI SUS ,DE MIINE VIN LA LOCATIE ,TIGLINA 1 ,I1 LA FLORI ,O SEARA BUNA SA AVETI ,CU PUPICI DE LA MINE 😘😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1
Acum 10 ore, mihaela75 a spus:

MIHAELA MATURA 45 ANI ,0759386945 ,NR MEU ,SINT O FEMEIE FRUMOASA SI LA FATA SI LA CORP ,CA SERVICI FAC TOTAL ,DAR DEPINDE DE CLIENT ,DACA INTELEGE TI ,CE VREAU SA SPUN ,LA TOTAL VORBESC ,FAC FANTEZI ,DOMINARI ,POZITII ,ACCEPT SI CUPLURI AM FOARTE MULTA EXPERIENTA ,IN ASA CEVA ,AM LUCRAT 4 ANI PE GERMANIA ,MAI MULT PE CUPLURI ,SINT O FEMEIE UMBLATA SI UNSA CU TOATE ALIFIILE ,CREDETI MA ,EXPERIENTA ISI ,SPUNE CUVINTUL ,VORBESC FRUMOS CU OMUL DE LA INTRARE PINA LA PLECARE ,SINT CURATA ,MIROS FRUMOS ,MA SPAL DUPA FIECARE CLIENT DUPA PLECARE ,MA M ,DESCRIS IN CITEVA CUVINTE ,PENTRU TOTI CARE VOR SA MA CUNOASCA ,II ASTEPT ,LA NR DE TELEFON DE MAI SUS ,DE MIINE VIN LA LOCATIE ,TIGLINA 1 ,I1 LA FLORI ,O SEARA BUNA SA AVETI ,CU PUPICI DE LA MINE 😘😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗

Am ajuns la locație, pentru cei interesati ,va astept nu veti regreta 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1
Acum 3 ore, Angellove69 a spus:

Fereasca.zici ca esti mumificata la 7 ani:))))

DRAGI MEI ,VOI REVENI IN CURIND ESTE VALABIL PENTRU TOTII DOMNI CU CEI 7 ANI DE ACASA ,PENTRU ASTA MICUL AVORTAT DIN GRESEALA SARACUL ,SA SE ABTINA ...😅🤣😂😅🤣😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1
Acum 23 ore, mihaela75 a spus:

DRAGI MEI ,VOI REVENI IN CURIND ESTE VALABIL PENTRU TOTII DOMNI CU CEI 7 ANI DE ACASA ,PENTRU ASTA MICUL AVORTAT DIN GRESEALA SARACUL ,SA SE ABTINA ...😅🤣😂😅🤣😂

🤧🤧🤧🤧🤧🤧👈👈👈👈🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠

Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1
La 02.02.2022 la 12:49, marius2k a spus:

👄💋👄💋♥️♥️♥️♥️💏💏💏

Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1
La 02.02.2022 la 12:51, L1viu a spus:

Nici sa ma plătești și nu as fute asa ceva, fără supărare..acum depinde  de gusturile fiecăruia..îmi plac și mie maturele...dar nici chiar asa 🙃😐

🤑🖕🤑🤑🤑🤑🤑🖕🖕🖕🖕🖕🤑🤑🤑🤑🖕🖕🖕🖕🧠🧠🧠🧠🧠🧠🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 

La 02.02.2022 la 12:51, L1viu a spus:

Nici sa ma plătești și nu as fute asa ceva, fără supărare..acum depinde  de gusturile fiecăruia..îmi plac și mie maturele...dar nici chiar asa 🙃😐

 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1
Acum 39 minute, mihaela75 a spus:

🤑🖕🤑🤑🤑🤑🤑🖕🖕🖕🖕🖕🤑🤑🤑🤑🖕🖕🖕🖕🧠🧠🧠🧠🧠🧠🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 

 

🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 15 ore, mihaela75 a spus:

🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠

Trebuie sa mergi la un control, asta e clar ...fără dar și poate 🤔😐🙃

Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita
La 02.02.2022 la 12:51, L1viu a spus:

Nici sa ma plătești și nu as fute asa ceva, fără supărare..acum depinde  de gusturile fiecăruia..îmi plac și mie maturele...dar nici chiar asa 🙃😐

Hai sa nu fim ipocriti, madame arata foarte bine in pozitia capra, ca sa spui ca n-ai fute asa ceva, ar trebui sa-ti dea de gandit alte cele... fara suparare, mai uita-te o data la pozele in care sta capra, deci, cum sa spui asa ceva....

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 7 ore, lingus a spus:

Hai sa nu fim ipocriti, madame arata foarte bine in pozitia capra, ca sa spui ca n-ai fute asa ceva, ar trebui sa-ti dea de gandit alte cele... fara suparare, mai uita-te o data la pozele in care sta capra, deci, cum sa spui asa ceva....

Gusturile nu se discuta.. și ma repet, nu as fute asa ceva nici gratis ..dapai sa mai dau bani 😅 asta nu e matura, e granny 🙃

Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1
Acum 1 oră, L1viu a spus:

Gusturile nu se discuta.. și ma repet, nu as fute asa ceva nici gratis ..dapai sa mai dau bani 😅 asta nu e matura, e granny 🙃

🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🤮🤮🤮🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕🖕🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🤮🤮🤮🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕🖕🤮🤮🤮🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕🧠🧠🧠🧠🧠🧠🧠🖕🖕🖕

Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1
Acum 9 ore, lingus a spus:

Hai sa nu fim ipocriti, madame arata foarte bine in pozitia capra, ca sa spui ca n-ai fute asa ceva, ar trebui sa-ti dea de gandit alte cele... fara suparare, mai uita-te o data la pozele in care sta capra, deci, cum sa spui asa ceva....

💋👄💋👄💋👄♥️♥️♥️♥️♥️♥️ cu Mult drag din partea mea 💋👄💋👄♥️♥️♥️♥️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1
La 04.02.2022 la 21:32, altu2 a spus:

Aia nu-i veverița, evident nici păsărica, e ditamai ... vulturul!!!

Păsărică este  Vino, SA vezi...💋👄💋👄💋👄 daca nici eu la 47 ani ,nu arat bine inseamna ca e o problema la uniiii ,grava cu capul  ,nu spune mama de tine ....💋👄💋👄💋👄

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...