Sari la conținut

Matura noua 0759386945


Postări Recomandate

  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1
1 oră în urmă, mihaela75 a spus:

💋👄💋👄💋👄♥️♥️♥️♥️♥️♥️ cu Mult drag din partea mea 💋👄💋👄♥️♥️♥️♥️

DATORITA vouă rezist aici ,VA multumesc din suflet ,cu tot respectul  VA IUBESC ♥️♥️♥️♥️♥️💏💏💏💏💋👄💋👄♥️♥️♥️♥️♥️💋👄💋👄

Link spre comentariu
  • Oras:Here and There
  • Oras:Here and There
Acum 41 minute, mihaela75 a spus:

Sfatul meu este ,SA vi tu ,si apoi te convingi ♥️💋👄 pupiciii

ideea e ca eu nus din Galati ajung la sfarsitul lunii si stau 2.3 zile cu munca ,  si vroiam sa vin la sigur . intelegi ?

Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1
Acum 10 minute, ZoleZozole a spus:

ideea e ca eu nus din Galati ajung la sfarsitul lunii si stau 2.3 zile cu munca ,  si vroiam sa vin la sigur . intelegi ?

Scumpul meu ,suna ma pe nr sa vorbim ,te pup nu vei regreta jurrr ...💋👄

Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1
La 02.02.2022 la 12:49, marius2k a spus:

TE IUBI MS. PENTRU POZE PUPICIIII💋👄💋👄💏💏💏💏💏💏

Link spre comentariu
  • Oras:Aicisipestetot
  • Oras:Aicisipestetot
1 oră în urmă, mihaela75 a spus:

Sa nu ma superi, ca incep sa postez foto din ora in ora ,te rog frumos 😅🤣😂😅🤣😂

Din partea mea poti si din 5 in 5 minute😂😂faci o zi 2,dar cate poze poti face🤣🤣🤣spor la treaba

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 12 ore, lingus a spus:

Cand o sa mai crești, o sa vezi altfel lucrurile

Poate sunt deja "crescut" ...vad lucrurile asa cum îmi plac mie..am fost la mature care sunt ca și vârste asemănătoare dar cu multe clase peste ca si fizic, nu am nimic cu Doamna, nici vorba ..dar dacă nu e pe gustul meu asta nu înseamnă că nu poate fi pe gustul altora, gusturile nu se discuta 😉👍

Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1
Acum 11 ore, L1viu a spus:

Poate sunt deja "crescut" ...vad lucrurile asa cum îmi plac mie..am fost la mature care sunt ca și vârste asemănătoare dar cu multe clase peste ca si fizic, nu am nimic cu Doamna, nici vorba ..dar dacă nu e pe gustul meu asta nu înseamnă că nu poate fi pe gustul altora, gusturile nu se discuta 😉👍

Clase am destule ,SI liceul am am sa sti ,de asta  fac 3 ani pe galati ,ca nu iti place tie, 😅🤣 stai linistit ,ca nici tie nu iti vine sa crezi ce zici  ,mihaela e mihaela, cu zîmbetul pe buze ,fără graba ,VA iubi  va astept la mine PUPICIII  băieți meiiiii💋👄💋👄♥️💏♥️💏♥️ MIHAELA MATURA 47 ANI 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1
Acum 3 minute, menlake a spus:

vand votca stailinskoaie la pret redus! :)))

Nu consum.alcol nebunule eu fac naveta zilnic ,cu masina nai nimerito cinta la alta masa EU NU BEAU DE FELUL MEU ,nebunaticuleee😅🤣😂🤣😂😅 ZITTTT😅🤣😂

Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1
Acum 1 minut, menlake a spus:

aha, da da da....tu iti faci in vena direct, tragi si o tigara si dupa aia te dai cu masina ....in carusel!

EU CRED CA TU MA PLACII HAI PE LA MINE SA NE IUBIM ,💋👄💋👄💋👄 NEBUNATICULE ...MORI DUPA MINE CRED ,CA AI FOST E GREU SA RATEZI O FEMEIE CA MINE NUI ASA  HAI RECUNOASTE NEBUNATICULE 😅🤣😂😅🤣😂

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita
Acum 1 minut, mihaela75 a spus:

UN BARBAT GENTLMEN ,Cu mare drag te astept la mine o zi faina iti doresc din tot sufletul ♥️♥️♥️♥️♥️

Multumesc la fel! Si nu mai baga toate rautatile in seama, asta ca un mic sfat!

Link spre comentariu
14 minutes ago, mihaela75 said:

Buna ziua ,voi incerca cu mare drag ,sint chemată peste tot, în țară ....pupiciii💋👄♥️💏 suna ma pe nr Si mai vorbit o zi faina sa ai 💋👄💋👄

Dacă ești chemată peste tot în țară, ca să te citez, de unul sau de altul, nu înseamnă că vei reuși să intri și să te menții pe ”piața” respectivului oraș. Mai ales în condițiile în care ceea ce vede omul, în pozele din anunțul de pe siteul Publi24 și pe acest topik, nu arată prea bine. Evident, gusturile sunt discutabile😃

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galati i1
  • Oras:Galati i1

NAMBAR ONE SINT ,SI ASA VOI RAMINE ,LA REVEDERCI AUZI RECENZI PAI RISURILE SCRIU AICI CIUDA UN OM.SANATOS NU AR SCRIE ASA CEVA 🤣😂😅🤣😂😅 crede ma ,tu.nu vezi cum arat pe bune cum.dracu sa nu moara una si alta de ciuda pai ,SI.eu la fel asa proceda ,daca nu as mai face bani bin cauza la vreuna care o cunosc clar, e simplu NUUUU PAI CE ESTE GREU DE INTELES SINT BUNAAAAAAA😉😉😉😉

Link spre comentariu

Acum vreo câțiva ani am.fost pe la .... doamna.....mi a făcut doar o muie....100......mi am dat drumul în gura ei......a cam vociferat puțin......ce sa va mai spun.....de curata e curata.....curat și în casa.....dar.....un mare dar.   o strica fata.... și faptul ca vorbește mult......mult și prost....eu unul nu am avut ce vb cu ea......răspundeam doar monosilabic......femeia e cam dusa.....se vede de fapt....probabil are un cerc de clienți fideli.....în mod clar nu e pt cei de pe aici.......apropo.....fata aia cu locația în zona portului.......e cu zece clase peste.....

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...