Sari la conținut

Sofia, noua în Constanța 0764648919


Vizitator sofiasofia

Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Vizitat și eu posesoarea topicului. O fata simpatica, tot timpul cu zâmbetul pe buze și cu o fire copilaroasa. Poze reale, corp bronzat sâni măricei. Prestează bine oral 9,normal 9 fără graba și fițe. Locație ușor de gasit Soveja lângă market Angelo. De revenit? Cu siguranță ...150/250.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Vizitat și eu posesoarea topicului. O fata simpatica, tot timpul cu zâmbetul pe buze și cu o fire copilaroasa. Poze reale, corp bronzat sâni măricei. Prestează bine oral 9,normal 9 fără graba și fițe. Locație ușor de gasit Soveja lângă market Angelo. De revenit? Cu siguranță ...150/250.

Cam scum p halatul, dar dacă asta-i prețul locației s-a aliniat și ea! 😉
Link spre comentariu
Vizitator sofiasofia
Reputație: 0

Bună dimineața 😘😘😘

>marcujan< ai ceva personal cu mine 🤔🤗 am prețu asta pentru ca am explicat mai sus de ce.... De ți se pare ieșit din comun 150 fin 250 ora... Sunteți foarte rautaciosi și nu înțeleg motivul eu una tind sa cred ca nu am greșit cu nimic va pup și va doresc o zi frumoasa 😗😗😗😗😗😗

Link spre comentariu
Vizitator sofiasofia
Reputație: 0

Ce faceți simpaticilor..... Eu am o mica problema am căzut cu rolele sunt puțin semihandicapata asa ca nu ma pot misca chiar în voie adică ne futem mai ca moșii (poziția misionarului?) care mai doriți care mai poftiți va aștept 🤗🤗😂😂😂😊😊😊

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

ouuuuu esti cat de cat bine sofia?? vezi, ai vrut sa le ridici tensiunea barbatiilor pe role cu mini fustita si dnzeu ti a intrerupt planuriile diabolice imediat :D :D acum te vrea babuta cateva zile :D

 

Ce faceți simpaticilor..... Eu am o mica problema am căzut cu rolele sunt puțin semihandicapata asa ca nu ma pot misca chiar în voie adică ne futem mai ca moșii (poziția misionarului?) care mai doriți care mai poftiți va aștept

Link spre comentariu
Vizitator sofiasofia
Reputație: 0

Ce faceți simpaticilor eu sunt mai bine ma găsiți pana la 03 00 va aștept cu drag va pup 😘😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...