Sari la conținut

Sofia, noua în Constanța 0764648919


Vizitator sofiasofia

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
La 09.07.2021 la 15:03, g2br13l a spus:

Spun eu în locul ei ca vad ca n-are curaj. 

Vand Passat 2018, proaspăt avariat. Mașina arata foarte bine. Accept și variante. 

cati kilometri si din ce an?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 13 ore, tttrrraaa a spus:

Servus.Ceva detalii se poate?Preturi,locație te rog?

nimic vorbim singuri ea este doar cu buna dimineata/ziua/seara si dispo, ei nu i trebuiesc clienti de aia nici nu da informatii

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator tttrrraaa
Reputație: 0
Acum 7 ore, scarlxxrd a spus:

nimic vorbim singuri ea este doar cu buna dimineata/ziua/seara si dispo, ei nu i trebuiesc clienti de aia nici nu da informatii

Am văzut....pai să rămână cu bună dimineața ele că merg și mă răcoresc în alta parte.Mai știe cineva ceva de Selena,Alexandra...era vis-a-vis de VIVO?Buna cumatra

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna .... Nu nu am adaugat nici FK nici CIM ....

150 finalizarea

250 ora

Servicii

Oral ( in functie de igienă )

Normal

69

Masaj de relaxare 

Sărutări pe corp 

Diferite poziții 

Mai multe detalii la telefon sau whatshapp 

Dacă dadeati o pagină anterioară vedeati si preturile ,dar na vreti sa fiti răutăciosi nu aveti decât ...

Zi frumoasa va doresc 🤞😊

Link spre comentariu
Acum 7 ore, tttrrraaa a spus:

Am văzut....pai să rămână cu bună dimineața ele că merg și mă răcoresc în alta parte.Mai știe cineva ceva de Selena,Alexandra...era vis-a-vis de VIVO?Buna cumatra

Imposibil de găsit Selena de prin 2019.Era bună rău. Unul din nr.de tel.e alocat altei persoane.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

I am facut o vizita vecinei mele in seara asta. Sofia este vecina dupa care iti curg balele cand esti liceean. Am luat un singur numar asa cum fac atunci cand ma duc prima data. fata are servicii corecte pentru preturi corecte. O fata micuta sub 1 70 cu un corp frumos una peste alta pe gustul meu. nu am stata prea mult deci nu pot sa ma intind la multe povesti. Cate concluzii poti sa tragi in 15 minute? Cert e ca eu voi reveni pentru ca mi place sa fiu consecvent unei fete anume , chair daca asta nu inseamna nimic in "industria " asta.

Asadar  una peste alta experienta 9/10 cand o sa ne cunoastem mai bine o sa ne simtit m mai bine poate. 

De revenit.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 4 ore, geneu1 a spus:

I am facut o vizita vecinei mele in seara asta. Sofia este vecina dupa care iti curg balele cand esti liceean. Am luat un singur numar asa cum fac atunci cand ma duc prima data. fata are servicii corecte pentru preturi corecte. O fata micuta sub 1 70 cu un corp frumos una peste alta pe gustul meu. nu am stata prea mult deci nu pot sa ma intind la multe povesti. Cate concluzii poti sa tragi in 15 minute? Cert e ca eu voi reveni pentru ca mi place sa fiu consecvent unei fete anume , chair daca asta nu inseamna nimic in "industria " asta.

Asadar  una peste alta experienta 9/10 cand o sa ne cunoastem mai bine o sa ne simtit m mai bine poate. 

De revenit.

Un link de Publi24, zona locatie ?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 17 ore, geneu1 a spus:

I am facut o vizita vecinei mele in seara asta. Sofia este vecina dupa care iti curg balele cand esti liceean. Am luat un singur numar asa cum fac atunci cand ma duc prima data. fata are servicii corecte pentru preturi corecte. O fata micuta sub 1 70 cu un corp frumos una peste alta pe gustul meu. nu am stata prea mult deci nu pot sa ma intind la multe povesti. Cate concluzii poti sa tragi in 15 minute? Cert e ca eu voi reveni pentru ca mi place sa fiu consecvent unei fete anume , chair daca asta nu inseamna nimic in "industria " asta.

Asadar  una peste alta experienta 9/10 cand o sa ne cunoastem mai bine o sa ne simtit m mai bine poate. 

De revenit.

Multumesc frumos , te astept cu drag  😘🥰😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
La 15.11.2021 la 13:29, Sofiasofia a spus:

Buna .... Nu nu am adaugat nici FK nici CIM ....

150 finalizarea

250 ora

Servicii

Oral ( in functie de igienă )

Normal

69

Masaj de relaxare 

Sărutări pe corp 

Diferite poziții 

Mai multe detalii la telefon sau whatshapp 

Dacă dadeati o pagină anterioară vedeati si preturile ,dar na vreti sa fiti răutăciosi nu aveti decât ...

Zi frumoasa va doresc 🤞😊

atunci mai asteptam pana prinzi si tu drag de munca asta si faci sex calumea cu clienti tai, chiar ai pretul mare pentru meniu asta redus la "basics only"!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 19.12.2021 la 3:40, aloo02 a spus:

Nu ai poze frumoase,nu te mai caut.

Nu cred ca ti a cerut cineva parerea sau ti a cerut cineva sa ma cauti 

Pentru cei care doriti sa ma mai găsiți mai sunt aici pana pe 23 in rest va doresc tuturor un Crăciun fericit si un An nou fericit ... Sărbători fericite tuturor 😘🥰🥰😘

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...