Sari la conținut

Sofia, noua în Constanța 0764648919


Vizitator sofiasofia

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 07.06.2022 la 2:25, scarlxxrd a spus:

ce vrei sa te mint? te ai ingrasat de la ultimiile poze

Nu mai bine te ai lăsa de comentat si  ai veni sa ma  vizitezi in realitate ca să nu îți mai dai cu parerea fără a vedea ? 

Ce zici nu ar fi mai bine ? 

Te pup 🤷‍♀️😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 17 ore, Sofiasofia a spus:

Nu mai bine te ai lăsa de comentat si  ai veni sa ma  vizitezi in realitate ca să nu îți mai dai cu parerea fără a vedea ? 

Ce zici nu ar fi mai bine ? 

Te pup 🤷‍♀️😘

pai dece sa consum motorina pretioasa pentru un drum aiurea daca ai bagat poze?? am comparat cu ce ai bagat acum 1 an si ai pus intradevar carne pe tine sofiooo!

 

si mai am o probleme nu doar motorina dar nici serviciile nu sau inbunatatit, deci eu sunt genul de client care ii place sa se giuguleasca cu fetita pe care o viziteaza dar tu nu ai adaugat deloc nici FK nici GFE nimic

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

recenzie intarziata!


Dupa o zi obositoare la munca, ajuns acasa intru la dush si mi se face de pasarica, intru pe forum cu slabe sanse pt ca era tarziu 20:30 ceva de genul, o vad activa pe sofia, n am stat sa citesc vreo recenzie, sunat si plecat la ea direct, ajung la locatie, intram in camera, se uita la desene:)))) sfarsit de program gen, se vedea ca nu are chef deloc da am zis sa raman ca eram fiert..
 

LOCATIE - 5, apartament 2-3 camere, are si colega, nu pot sa zic ca era curat, baia nu am folosit o, eram dushat de acasa

ON - 4, ajutat de mana, fara deep, lua doar capul in gura, fara alte artificii

NP - 1, dupa ce a luat capul de cateva ori in gura, direct sa bage caciula fara sa intrebe, radea, de parca totul era perfect, i am zis ca nici nu l a trezit ce face, a inceput cu o mica laba, intre timp soldatul era on, ii zic sa vina peste mine, aaaa nu pot ca sunt operata, ok, o pun pe lateral, cand ma uit la ea, femeia se uita la desene, ii zic sa schimbam, “ma pun capra si atat” am pus o capra si m am fortat sa mi dau drumul mai repede, imbracat si plecat, ce ma amuza era faptul ca ea chiar voia sa para prietenoasa ca nu s a intamplat nimic. Nu recomand!

Halat: 150 ron (1fin)

De revenit? NICIODATA!

  • Like 8
  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 4 ore, rolexshef a spus:

recenzie intarziata!


Dupa o zi obositoare la munca, ajuns acasa intru la dush si mi se face de pasarica, intru pe forum cu slabe sanse pt ca era tarziu 20:30 ceva de genul, o vad activa pe sofia, n am stat sa citesc vreo recenzie, sunat si plecat la ea direct, ajung la locatie, intram in camera, se uita la desene:)))) sfarsit de program gen, se vedea ca nu are chef deloc da am zis sa raman ca eram fiert..
 

LOCATIE - 5, apartament 2-3 camere, are si colega, nu pot sa zic ca era curat, baia nu am folosit o, eram dushat de acasa

ON - 4, ajutat de mana, fara deep, lua doar capul in gura, fara alte artificii

NP - 1, dupa ce a luat capul de cateva ori in gura, direct sa bage caciula fara sa intrebe, radea, de parca totul era perfect, i am zis ca nici nu l a trezit ce face, a inceput cu o mica laba, intre timp soldatul era on, ii zic sa vina peste mine, aaaa nu pot ca sunt operata, ok, o pun pe lateral, cand ma uit la ea, femeia se uita la desene, ii zic sa schimbam, “ma pun capra si atat” am pus o capra si m am fortat sa mi dau drumul mai repede, imbracat si plecat, ce ma amuza era faptul ca ea chiar voia sa para prietenoasa ca nu s a intamplat nimic. Nu recomand!

Halat: 150 ron (1fin)

De revenit? NICIODATA!

faina recenzie mersi

  • Haha 1
Link spre comentariu

Am sunat-o si eu aseara,pe mandra.

In 20 de secunde a reusit sa ma convinga,clar este de evitat!

Plm,daca tot vrei sa faci treaba si raspunzi la telefon,vorbeste macar normal!

Din tonul conversatiei parca incerca sa ma convinga s-o las in pace si sa-mi vad de treaba.Tot e bine ca am salvat 150ron,mersi Sofico!

Spor!

  • Like 1
  • Haha 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 01.07.2022 la 0:04, rolexshef a spus:

recenzie intarziata!


Dupa o zi obositoare la munca, ajuns acasa intru la dush si mi se face de pasarica, intru pe forum cu slabe sanse pt ca era tarziu 20:30 ceva de genul, o vad activa pe sofia, n am stat sa citesc vreo recenzie, sunat si plecat la ea direct, ajung la locatie, intram in camera, se uita la desene:)))) sfarsit de program gen, se vedea ca nu are chef deloc da am zis sa raman ca eram fiert..
 

LOCATIE - 5, apartament 2-3 camere, are si colega, nu pot sa zic ca era curat, baia nu am folosit o, eram dushat de acasa

ON - 4, ajutat de mana, fara deep, lua doar capul in gura, fara alte artificii

NP - 1, dupa ce a luat capul de cateva ori in gura, direct sa bage caciula fara sa intrebe, radea, de parca totul era perfect, i am zis ca nici nu l a trezit ce face, a inceput cu o mica laba, intre timp soldatul era on, ii zic sa vina peste mine, aaaa nu pot ca sunt operata, ok, o pun pe lateral, cand ma uit la ea, femeia se uita la desene, ii zic sa schimbam, “ma pun capra si atat” am pus o capra si m am fortat sa mi dau drumul mai repede, imbracat si plecat, ce ma amuza era faptul ca ea chiar voia sa para prietenoasa ca nu s a intamplat nimic. Nu recomand!

Halat: 150 ron (1fin)

De revenit? NICIODATA!

Cred ca ai gresit futaciosule eu nu zic in primu rand ma pun capra si atat, in al doilea rand intreb pun prezervativul sau iti mai fac oral si daca nu am chef de munca nu raspund la telefon asta pentru informatiile tale  aaa si inca ceva nu sunt operată vezi si uitate sigur sa nu fi încurcat recenzia da dupa cum am zis RAUTATEA LA VOI E GRATIS , DAR NU IMI  BAT CAPU .!  CINE VREA VINE CINE NU NU !

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna .... Nu fac FK nici CIM ....

150 finalizarea

250 ora

Servicii

Oral ( in functie de igienă )

Normal(protejat) 

69

Masaj de relaxare 

Sărutări corporale 

Diferite poziții 

Finalizare(sani.sau in prezervativ)

300 ora (Dominare hard/soft : uro ,penetrare ,umilinta verbală,footfetish, footjob, facesitting, cunilingus,anilingus )

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 01.07.2022 la 4:13, scarlxxrd a spus:

faina recenzie mersi

Te rog frumos sa ti vezi de treaba ta ca de la început tot comentezi pe paginile mele de forum asta ca esti LABAR stai in casa Si te plictisești si ce zici ia sa vad ce sa mai postat la Sofia pe pagina sa mai comentez sa mai intervin si eu putin ca de , de ce dracu ai sta si ti-ai vedea de treaba ta ! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, Sofiasofia a spus:

Cred ca ai gresit futaciosule eu nu zic in primu rand ma pun capra si atat, in al doilea rand intreb pun prezervativul sau iti mai fac oral si daca nu am chef de munca nu raspund la telefon asta pentru informatiile tale  aaa si inca ceva nu sunt operată vezi si uitate sigur sa nu fi încurcat recenzia da dupa cum am zis RAUTATEA LA VOI E GRATIS , DAR NU IMI  BAT CAPU .!  CINE VREA VINE CINE NU NU !

Toti cei care mi au apreciat recenzia, stiu foarte bine ce fel de persoana esti!

faza cu operatia cam a inceput sa devina comuna pe la orice “dameza” cand nu aveti chef:))))))) 

De evitat!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 6 ore, Sofiasofia a spus:

Te rog frumos sa ti vezi de treaba ta ca de la început tot comentezi pe paginile mele de forum asta ca esti LABAR stai in casa Si te plictisești si ce zici ia sa vad ce sa mai postat la Sofia pe pagina sa mai comentez sa mai intervin si eu putin ca de , de ce dracu ai sta si ti-ai vedea de treaba ta ! 

hehe eu ma uit la toate si fut de 2 ori pe saptamana la colegele tale, sac sac. ai meniul slab si pozele noi m-au facut sa nu vin dar nu conteaza ca ai mai pus carne pe coaste, problema este ca pari cam stangace in miscari si cum te pozitionezi pentru fotoshooting, mai putin cand esti intinsa pe undeva... da dar recenzie mi-a confirmat ca tu nici nu ai de gand sa transporti nici cea mai mica unda de sex-lust sau ceva, defapt mai bine iese treaba daca ma uit la un filmulet.

Link spre comentariu
Reputație: 1844
8 hours ago, Sofiasofia said:

Te rog frumos sa ti vezi de treaba ta ca de la început tot comentezi pe paginile mele de forum asta ca esti LABAR stai in casa Si te plictisești si ce zici ia sa vad ce sa mai postat la Sofia pe pagina sa mai comentez sa mai intervin si eu putin ca de , de ce dracu ai sta si ti-ai vedea de treaba ta ! 

Care sunt paginile tale de forum?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 22 ore, rolexshef a spus:

Toti cei care mi au apreciat recenzia, stiu foarte bine ce fel de persoana esti!

faza cu operatia cam a inceput sa devina comuna pe la orice “dameza” cand nu aveti chef:))))))) 

De evitat!

Stiti ceva chiar nu mi bat capu cu voi pentru  a ma stiu eu ce fel de persoana sunt si chiar am incredere in mine !

Si faza cu operatia nu stiu de unde ati scos-o dar chiar nu zic vorba asta la nimeni asa ca pana la urma cine vrea vine cine nu nu !

M am săturat de oameni rai ca voi si de răutatea voastră asa ca chiar nu ma intereseaza ce gândiți voi si ce spuneti .!

Va pup 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 19 ore, mihaita2020 a spus:

Sa ști ca poza asta nu te avantajează deloc, pe mine nu ma atrage ma atrage neam.

Eu dacă as veni la tine și te văd cu fața asta  aș pleca în secunda doi. Măcar dacă zâmbeai un pic în poză ca să ne atragi.

mie imi plac si fetele mai serioase, important este ca este chiar frumusica. imi aduc aminte ca la inceput am vb sigur 15 min cu ea la telefon si pare sa fie foarte funny asa ca persoana doar ca zac si eu de acelas boala ca tine colegule... lipsa de FK este o mica tragedie pentru noi... naaaaai ce sa faci, in alta viata o sa facem si dragoste cu sofia daca in viata asta nu sa decide sa adauge acest punct pe lista de meniu :feedme!!!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...