Sari la conținut

Sofia, noua în Constanța 0764648919


Vizitator sofiasofia

Postări Recomandate

  • Oras:Miami, Florida
  • Oras:Miami, Florida

Am sunat azi pentru o programare, vocea foarte prietenoasa, mi-a explicat locatia, langa profi vizavi de galeriile soveja, loc de parcare am gasit destul de usor. Odata ajuns in apartament, este o prezenta foarte simpatica si agreabila, m-a intrebat daca vreau ceva racoritor, am ales apa. Pana sa incepem actiunea am stat la un pahar de vorba si o tigara, are o atitudine pro client de nota 10, toata un zambet . Actiunea in sine a durat mai mult de o ora, fara sa se uite la ceas sau vreun apropo legat de lucrul asta, dimpotriva cred ca am stat vreo 15 min in plus, un corp de nota zece, baia curata, gel de dush, sapun, apa de gura, prosop curat. Intre numere am facut amandoi cate un dush si am continuat cu partea a doua. Per total gfe 10, corp 10, oral 9+, normal 10, atitudinea e una de exceptie , eu unul sigur revin pentru corpul si atitudinea care a avut-o cu mine. Pupici multi si dulci pentru o fata de nota 10 😘😘😘😘Data viitoare cu siguranta imi fac programarea dimineata si sper sa ma serveasca cu o cafea .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am ajuns si eu la don'soara..


Locatia pe Soveja vizavi de Angelli. 


Am fumat o tigare - GFE ridicat, foarte comunicativa si zambitoare.


Fund superb si sanii la fel, carne tare.


Oral facut bine, tehnica buna, fara vreo atentie insa si la adiacente...nimic de reprosat a fost foarte ok.


Per total ii dau - 8.5


Amenda 100+50(ON) - pentru 30 min, fara graba.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Bună dimineața ce faceți va pwp și va aștept pe la mine

 

Din ce am inteles de la colegi sunteti 3 fete in locatie ...cred ca pe termen lung daca mai stai pe la noi ar fi mult mai bine pentru tine sa-ti iei o locatie mai discreta in care sa fi singura sau cel mult doar cu o colega . Poti sa iei ca pe un sfat observatia mea ....sigur atunci voi fi mult mai tentat sa-ti fac o vizita . Referintele sunt bune dar aglomeratia este cam mare . Eu ti-as sugera sa te gandesti la sfatul meu ...ar fi in avantajul tau desi costurile ar fi un pic mai mari ....eventual gandestete la o garsoniera astfel incat sa rezolvi  si discretia si costurile .

Link spre comentariu
Vizitator sofiasofia
Reputație: 0

Buna Gica, desi pare ca este aglomeratie de fapt nu este deloc. 3 fete ne nimerim foarte rar, o data de 2 ori pe saptamana in rest,sunt doar eu. Chiar mi.ar placea sa mai fie o colega care sa stea tot timpul cu mine. Te pop😘

Link spre comentariu
  • Oras:La mare pe sezlong
  • Oras:La mare pe sezlong

In seara asta am vizitat-o si eu pe domnisoara.

Locatie foarte usor de gasit , am urcat am stat un pic de vorba la o tigara si chiar m-a facut sa rad. Foarte sociala si de treaba.

Curat sa fi sau folosesti dusul cu prosoape curate si tot ce e nevoie la un dus, imi place ca nu se discuta cand vine vorba de igiena.

Are un fund foarte misto si ferm de care m-am bucurat chiar foarte mult.

Oral foarte misto fara reprosuri.

O nota la general as da un sincer - 9+

Recomand - da

Revin - cu siguranta

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator sofiasofia
Reputație: 0

Bună dimineața baieti..... Ce faceți? 😊😊😊😘😘😘😘😘 Disponibila pana la 03 00 va pup 😘😊😘

Link spre comentariu
Vizitator sofiasofia
Reputație: 0

Andreitc sa orpit ploaia 😂😂 acum e mai răcoare va aștept la mine va pup 😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

data vizitei -8-7- 20 1715

aspect -9

igiena 10 

locatie -9 

gfe-10 

oral -8  neprotejat.

normal-8 

tarif 150 /30 min .

programare facuta din timp , in timp ce ma aflam la iesirea din bucuresti pe autostrada .sosit cu 15 min mai tirziu , nu au fost probleme, a facut dus inainte de sosirea mea si am fost primit in sufragerie de ea si de carmen , am primit apa minerala ,am fumat o tigare ,am fost la dus si la intoarcerea mea in sufragerie s-a dezbracat  , dezvaluind un corp de pustoaica bine proportionnat ,cu sini drepti ascutiti , tari , un cur superb care cere multe palme ( m-am abtinut ) si o pasarica mica strimta si proaspat epilata .

m-am gindit sa incep cu 69 eu preluind comanda si lasind-o pe ea sa imi mingiie mataringa fara sa o atinga cu gurita . 

mai putin de un minut a durat mingiiatul si erectia s-a concretizat . m-a intrebat daca imi poate face si ea oral si ce sa fac, m-am conformat lasind-o sa isi faca de cap timida .la inceput a fost mai retinuta , apoi , pe masura ce se umezise putin la pasarica a devenit mai indrazneata si a reusit sa o bage ceva mai adinc si mai hotarita .senzatia placuta dar la acest capitol mai are putin de lucru , nu este punctul ei forte. am insistat sa o pun peste mine on top . nu prea a fost de acord dar a avut bunavointa si a incercat .penetrarea nu s-a produs , fiind strimta tare asa incit am schimbat in pozitia doggy .i-am sugerat sa se relaxeze si dupa penetrarea dificila la inceput , totul a mers struna , curul mic si tare fiind un deliciu greu de descris , dai in el si nu te saturi , greu sa rezisti fara sa ejaculezi .

la final am facut si un misionar scurt cu cracii pe spate desfacuti si am incheiat in forfecuta ,tot cu cracii ei in aer. 

 

comportament foarte prietenos si fara fite. zimbitoare, deschisa .igiena desavirsita , piele fina . draguta la fata , gen pustoaica vecina de palier . i-ar sta bine in costum de scolarita cu parul prins in codite si ochelari .

 

mai are de lucrat la oral , nu face fk sau fin orala , nu anal .

 

pentru mine ,consider ca a trecut bacalaureatul cu nota mare , a fost o experienta placuta si am adoptat-o .

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:La mare pe sezlong
  • Oras:La mare pe sezlong

intre timp am mai vizitat-o pe domnisoara de 2 ori si vreau sa spun ca a crescut considerabil GFE.

pe langa faptul ca la ultima intalnire am ras foarte mult si m-am distrat super , stie deja ce imi place si cum sa ma abordeze.

nu sunt exigent de fel iar ea se conformeaza foarte usor daca ii ceri ce are pe meniu disponibil.

voi mai vizita cu siguranta :)

recomand

Link spre comentariu

Vizitator sofiasofia
Reputație: 0

Marcujan pozele sunt ale mele sunt făcute pe plaja azi poate de aceea ți se par diferite dar nu sunt te aștept la mine ca să te convingi ca sunt una și aceeași persoana te pup 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...