Sari la conținut

Sofia, noua în Constanța 0764648919


Vizitator sofiasofia

Postări Recomandate

Vizitator sofiasofia
Reputație: 0

Bună, Băieți! Ma numesc Sofia și sunt ptr prima data în Constanța. Am 25 de ani, 1.60 cu sâni micuți. Serviciile mele sunt:oral p/n, în funcție de igiena. Normal protejat. Uro,scato, penetrare alte fantezii. Prețul este de 100 fin 200 ora. Prețul unei întâlniri este un funcție de serviciile incluse. Uro, scato, dominare se plătesc extra. Când mi se va activa anunțul voi reveni cu link.ul.va pop și va aștept sa ne cunoaștem 😘

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Poze, locatia, singura? Alte detalii?

 

 

n-ar strica si un link catre recenziile facute pe unde ati mai activat 

 

acesta ne-ar ajuta sa ne facem o idee despre tine .....iar lipsa lui ar spune si ea ceva

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Vizitator sofiasofia
Reputație: 0

Bună dragilor, nu fac finalizare orala. Și nu este nimic dubios chiar am sânii mici. Canapeaua va pare cunoscuta ptr ca sunt în locație cu Deea. Pozele îmi aparțin sunt făcute în locație needitate. ÃŽn rest ce sa zic,va aștept ptr a va convinge și ptr a ne simți bine😘

Link spre comentariu

Bună dragilor, nu fac finalizare orala. Și nu este nimic dubios chiar am sânii mici. Canapeaua va pare cunoscuta ptr ca sunt în locație cu Deea. Pozele îmi aparțin sunt făcute în locație needitate. În rest ce sa zic,va aștept ptr a va convinge și ptr a ne simți bine

Care Deea??

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na

Testat aseara:

M-am programat la cafea si-o muie pe la larisssa & ana! si printre picaturi asa am zarit prin casa un fund misto care facea cu ochiu 😉

Tipa miniona,frumusica, dezghetata, gfe ridicat.

Pe camera nu m.au interesat artificii gen uro/scato, astea se fac pe budă

Oral am preferat soft,neprotejat. Solicita +50 pentru CIM. normal protejat, in doggy este minunatie.

Locatie: la DeeaRebela pe soveja langa profi.pt unii cocina,pt mine nota 8,5, curatenie, prosoape curate,fresh

Aspect 9,5 fundul irezistibil dar nu-l ofera .

Igiena 10

Gfe 9,5

ON 9

NP 9

Tarif standard 100-200.

De revenit. Posibil de la a 2a intalnire gfe-ul poate creste.

Cheers!

Link spre comentariu
Vizitator sofiasofia
Reputație: 0

Bună ziua!

Sunt începatoare în toate privințele, de aceea am postat și în alta parte, nu mai găseam acest topic.

Sunt disponibila zilnic, cam de pe la prânz.

Îmi puteți scrie și pe whatsapp, pe numărul din titlu.

Locația este pe bdul Soveja, aproape de Profi.

Va aștept!

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

Noua în oraș

 

Bună ma numesc Sofia. Sunt pentru prima data în orașul vostru am 25 de ani pozele îmi aparțin în totalitate doresc și ofer seriozitate. Pentru mai multe detalii ma puteți contacta.
I can speak english and german.
 
0764648919
 

post-238051-0-05555200-1593429228_thumb.jpg

post-238051-0-98323600-1593429231_thumb.jpg

post-238051-0-84711000-1593429235_thumb.jpg

post-238051-0-53219400-1593429240_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na

pare si micuta daca privesc clanta de la usa si pe ea!

E cam la 1.60/55kg, frumusica si f comunicativa,e toata un zambet.

Piesa de rezistenta e curul: bombat,carne tare, in doggy e mortala cand privesti actiunea in oglinda si ii asculti gemetele timide.

Vine de prin germania, stie cu ce se mananca meseria asta dar prefera oralul protejat. La +50 il face si neprotejat dar exclus CIM. Deja la a doua vizita m-am bucurat din belsug de umezirea naturala a Berzei :)))

E obsedata de curatenie si de igiena personala cat si a partenerului.

Recomand!

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator sofiasofia
Reputație: 0

Nu știu cui sa răspund mai întâi sa nu va supărați dacă uit ceva.

Este prima data când lucrez în tara și e foarte diferit față de locul în care am lucrat eu. Poate nu le știu pe toat, poate am sa și greșesc, dar sunt deschisa sa învăț și sa ieșim în câștig atât eu cât și voi.

Sunt miniona. :)

Restul mai descoperiți și voi.

Deea vine in locație doar când are programări, pe timpul zilei împart apartamentul cu Larisa, dar nu ne intersectam dacă voi nu vreți.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...