Sari la conținut

Cristina 0722414802


Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Proaspăt ieșit de la domnișoara.

Locație Tanti Stanca

M a așteptat ca de obicei in costum de baie. A început cu mângâieri, sarutări pe corp, iam dat jos sutienul si bagă i. Oral de vis cam 5 minute și apoi am trecut la imposibilul 69. Are o savarină perfectă. Aici am stat cam 10 minute iar apoi balonaș și treci in misionar. M a strâns, îmbrățișat și nu a mai durat un minut și am fost gata. Chiar și sânii ăia mici cum zice ea sunt superbi. O femeie de vis.

Chiar nu știam ce să aleg azi. Emma e cam ocupată și nu se prea descurcă cu programările, Doora e și ea de vis dar parcă tot Cristina e mai mult.

Um mare 10 la toate capitolele

Apartament imposibil de curat. Ea tine la asta.

Oral de 10

69 cu 10+

Normal incendiar. Tot 10

Te pup Cristina și te mai aștept.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CENTRAL
  • Oras:CENTRAL

Bifat dameza.Zona se stie.

Actiunea 40de min de ON iti vine sa te urci pe pereți... si 10min de NP cu câteva pozitii.

Alte 10min povesti + - câteva minute.Totul superb.

Nu are rost să mai detaliez.Cine a fost la ea stie,cine nu ii recomand.

  • Like 1
Link spre comentariu

Cum adică " ne poate vedea"... Mergem mai mulți la ea la colindat? Are doar 3 găuri și nu cred că primește 4. Ce proaste mai este câte unii.

Ei , telefoanele astea noi.......autocorectorul,   intr.o zi au sa ne citeasca gindurile si nu mai tastam nimic......se mai intampla sa scrii o treaba, si cind citesti...telefonul a scris altceva....

Link spre comentariu
  • Oras:Pe langa B
  • Oras:Pe langa B

Salutare

Revin cu recenzie

Fata este de toată splendoarea.fărÄ fițe cum des întalnim...

Am aterizat la d-soara unde am fost invitat ca de obicei la dus...superba locatie...super apartament !!!

La birou a început cu un oral ,după care m-a călarit cam 10 minute la greu

Am preluat frâiele si am finalizat pe la spate...SUPER BUCI👌

 

DE REVENIT ..RECOMAND

NOTA 10

NU imi pare rau niciodata cu ea

Ciao si mersi Cristina

  • Like 3
Link spre comentariu

Salutare!

 

Concluzii dupa ce am vizitat-o pe Cristina!

 

Am sunat, am prins-o libera, mi-a spus in ce zona o gasesc, si am plecat catre ea! Dupa ce am ajuns in zona, am ajuns destul de greu la apartament, pt ca a fost cam zgarcita cu informatiile, si nici nu prea stiam blocurile respective! Pana aici, o bila neagra! Si nu tine de cunoasterea limbii romane, eu n-am avut niciun moment senzatia ca ar fi altceva decat romanca get-beget!

In fine, am ajuns, m-a intampinat, am decis sa raman, fiind si incurajat de recenziile citite aici!

 

Aspect-8! La fata e draguta, dar isi arata totusi varsta! La corp e ok, cu un minus pt abdomen!

 

Igiena- 10

 

GFE-4 cu felicitari! Nu stiu, poate am prins-o intr-o zi mai proasta, dar n-am vazut nici macar o tentativa de zambet din partea ei! M-a executat asa, ca la ghiseu!😠As putea chiar sa spun ca a fost rece!

 

ON- 10.A pus suflet, il face deep, umed, cu ruperi de ritm, nimic de reprosat, dimpotriva!

 

AP-10. Are un fund frumos, se implica in timpul actului, stramta! Dpadv,o recomand!

 

Personal, eu nu as mai reveni la ea,nu m-am simtit bine primit! Repet, e posibil sa fi fost o zi mai proasta pt ea, habar n am!

Pe de alta parte, nici nu-mi pare rau pt vizita, oralul e de tinut minte totusi!

 

In concluzie,recomand pt cei interesati de prestatia sexuala in sine, si mai putin pt cei care cauta si un GFE daca nu ridicat, macar acceptabil!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...