Sari la conținut

Cristina 0722414802


Postări Recomandate

  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara
La 20.07.2021 la 9:06, Sluggs a spus:

Eu cred că am fost mai norocos. Am vizitat-o din nou cred că simbata. Bineînțeles aceeași atitudine și servicii ireproșabile.

Am fost si eu Luni. Aceasi femeie de caracter cu servicii si preturi ok.

Legat de aspectul fizic pot spune ca este neschimbata, merge la solar este brozata si epilata mereu.

Nu presteaza FK, dar nu este o problema.

La Oral stie sa face de toate cu lins pe oua si chiar tente de DT. O mai si bate asa in ciuda pe limba.

Am schimbat vreo 3 sau 4 pozitii, iar ea fiind deasupra se misca excelent.

La Anal nu mai vorbesc, mereu curata si fara mirosuri sau scurgeri.

O sa revin mereu cu drag pt ca este speciala.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara
Acum 2 ore, ducu30 a spus:

Salutare!

este activa domnisoara? Ati fost careva recent(in ultimele 7 zile)?

multumesc😁

Am fost eu. Neschimbata. Un singur lucru de obiectat, imbunatatit: desi am fost dimineata, era cam plictisita, in timpul actului era tot cu ochii in televizor. Tre sa o pui capra ca nu mai vada televizorul. Asta iti cam taie filmul. In rest super ok.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
La 21.08.2021 la 12:38, hartman222 a spus:

Am fost eu. Neschimbata. Un singur lucru de obiectat, imbunatatit: desi am fost dimineata, era cam plictisita, in timpul actului era tot cu ochii in televizor. Tre sa o pui capra ca nu mai vada televizorul. Asta iti cam taie filmul. In rest super ok.

Asta.. Cam? Pai îți taie tot filmu! Aici at trebui sa rămână cu TV în loc de bani 

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
La 29.05.2021 la 21:00, Sluggs a spus:

Am vizitat-o din nou pe Cristina. Aceleași servicii ireproșabile, cu cel mai bun ON. Mulțumesc Cristina!

 Încîntat de serviciile Cristinei, Duminică după masă pași mau dus spre Cristina.Aceleaș servicii fără reproș,mereu dornic de contrele ei. După finalizare a mai rămas puțin cuibărită în brațele mele și dus am fost.                                                                Prețurile 150 cu 250.De recomandat cu plăcere.                        

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu

Am reusit si eu sa ajung la Cristina, cu greu dar intr-un final am reusit 😁

Programare: doar telefonic, fara wapp sau mesaje text...defapt nici nu face programare, trebuie sa o suni cu 15-20 min inainte si daca e libera iti raspunde (cred ca deaia e asa de greu de ajuns la ea). 

Locatie: Doamna Stanca. App modern, frumos, curat. La baie este prosop curat si geluri de dus. 

Aspect: am fost putin surprins ce-i drept... Din poze are un corp de adolescenta (si in realitate corpul e de adolescenta cu sanii micuti, fund frumos si piele foarte fina) dar la fata se vede putin varsta..

Atitudine: aici mai are de lucrat putin.. De cum am intrat in apartament m-a invitat direct in dormitor. Cred ca am mai zis si pe alt topic, pt mine conteaza mult partea de socializare de dinainte si dupa, care in cazul asta nu a prea fost. Mi se pare foarte rece, rigida nu prea vorbeste mai nimic, decat daca o intrebi...poate daca ajungi sa o cunosti in timp devine mai flexibila, nu stiu.. 

Acitune: well, aici esti pe teritoriul ei ☺️

A inceput cu sarutari pe gat, pe corp, miscari lascive in timp ce se dezbraca incet incet, foarte incitant.. 

On: foarte bun, cu schimbari de ritm, atentie la zonele adiacente, incercari de deep. Np: am incercat 2 pozitii (misonar si capra), foarte bun, se implica, da contre, gemete discret...

Pret: 150 de lei/30 min

De revenit: Da 

Cristina cateva sugesti daca imi permitii:

- incearca sa faci programari, pt noi este mult mai usor asa. Daca tie frica sa nu iti iei teapa cere confirmare cu 30 min sau o ora inainte. 

- foloseste si alta metoda de contact (wapp sau mesaj text). Pt unii dintre noi, inclusiv eu este mult mai usor sa scriu un mesaj, doua, decat sa tot sun pana raspunzi. 

- fi mai flexibila, zambeste mai mult...desi cum ziceam, astea poate vin cu timpul.

In concluzie: a fost o experienta reusita pe care o sa o repet cat de curand. 

Cristina, merci pt tot. Te pup

  • Like 8
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...