Sari la conținut

Cristina 0722414802


Postări Recomandate

  • Oras:in pasarica mai tot timpul
  • Oras:in pasarica mai tot timpul

am vizitat fata astazi.

locatie pe doamna stanca. apartament de 5 stele.

 

oral 10

normal 10

GFE 10

Anal 10

 

superatitudine si superfata.

 

de revenit

 

halat 250 ora

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:la pizda
  • Oras:la pizda

Am sunat, si programat rapid o intalnire. Ajuns rapid la ea, am stabilit detaliile, am cerut la baie, mi-a dat un prosop mare curat si uscat. M-am dusat rapid pt ca am vazut ca desi nu e de 20 de ani si are o fata obisnuita, se tine bine in rest si eram intaratat deja.

 

 

 

Revenit in dormitor, nu era dezbracata, o surpriza placuta. A inceput intai sa se unduie deasupra si sa ma sarute, sa se frece de mine.. a inceput sa imi creasca pulsul, a intensificat totul treptat... Am mai incercat sa mai fac sa mai dispara de pe ea intai sutien, apoi chiloti, nu mai aveam rabdare, eu ca un animal, ea tot incet, incet, stie si stie bine sa te incite. Ajunsa si la partea orala, se descurca bine si aici. La cererea mea am trecut si mai departe unde am schimbat cateva pozitii, se implica, face tot ce trebuie, greu de rezistat cu ea caprita unde privelistea e de-acolo. Si in rest arata bine, e norocoasa, sanii mici, talia spre subtire, fundul.. Ea nu e slim dar nici nu are kile in plus, poate cateva sute de grame, e numai bine.

 

 

 

Note:

 

Locatie: 10, n-am obiectii

 

Corp: 9, bruneta parca, vopsita in ceva blond, cam in 1.67-1.70, corp frumos, arata bine

 

Oral: 9, incearca lucruri

 

Normal: 9, stie

 

Atitudine: 10, se implica, e cum trebuie

 

 

 

Halat: 150 (nr' - 20-25 de minute care au parut mai multe), 250 ora.

 

Concluzii: de revenit

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BR
  • Oras:BR

Am revenit cu scrisorica pt ca eu unul cred ca rolul acestui site este sa ne indrumam sa nu cheltuim banii pe minciuni

Fatuca nu mi-a raspuns, dar cind am sunat mi-a spus ca stia ca a vazut programarea de aici 😊😊 si tin sa ii multumesc tot pe aceasta cale 😘😘😘

Locatia ei foarte curata si aerisita

Baie cu tot ce avem nevoie de a ne simti pe cai mari

Am ales sa ramin 1 ora cu ful service!

 

Am facut cam tot ce am vrut ..schimbat multe pozitii fara figuri cum se intimpla la altele dupa ce se vad cu banii dati

Fatuca chiar ma intreba daca vrea sa isi ajusteze pozitiile sa am vedere buna la actiune .

Am achitat 250 -1 ora

Plus 50-anal

50 finalizare orala

Total 350 insa a meritat in mod sigur

Cei care sint abonati la ea stiu ca fata este pe fapte nu vorbe

RECOMAND sa se mearga la siguranta !

Link spre comentariu

Fiind în trecere prin Sibiu, o scurtă escală... Printre altele și la Cristina... 😀

Locație pe D-na Stanca, super făină. Apartament luxos, tot ceea ce ai nevoie pus la dispoziție, nimic de zis,nota 10.

Domnita, așa cam pe la 30 de ani, la fața plăcută, dar nu o frumusețe, însă un corp mișto, întreținut binișor, picioare frumoase, subțiri, perfect epilate și un fund mișto, bine proportionat care face toți banii. Sâni naturali, nu foarte mari. M-a întâmpinat într-o lenjerie neagră, finuța, care nu a aruncat-o jos imediat ce a intrat în camera. Aici are un + de la mine, că te lasă să o descoperi singur. ÃŽnceput cu niște pupături peste tot, un frecus pe ăla micu, timp în care eu mă luptam cu lenjeria... Tipa știe foarte bine ce face și cum face. După ce am scăpat de textile, am lăsat-o pe ea să aleagă cum face oralul...A ales protejat. Ok, se apucă... Ce să zic...așa supt de pula mai rar... Cu tot ce vrei, DT, umezire, atenție la oo, nu a folosit mâna prea mult și chiar dacă a fost protejat a fost de zile mari... Ii dau 9,5.

La NP, aș zice tot 9,5, cu implicare, orice poziție am vrut, nici un comentariu de gen mă doare, e prea mare, așa nu pot. Finalizat în doggy, unde ce să mai zic... Priveliștea superbă. Are niște buci de-ți vine să le iei acasă!!!

Igienă 10, nimic de reproșat.

GFE - aici aș da un 8,5. Am comunicat puțin mai greu la început. Vad că unii ii zic Rusoaica. Accent Moldovenesc are, poate din Republica Moldova, sau Ucraina, nu știu, dar Rusoaica i se potrivește.

Halatul 150/ șut. Nu am încercat nimic extra, dar are multe opțiuni...

De recomandat - da, cu siguranță.

De revenit - pentru mine e da, cu rezerva faptului că nefiind din oraș, nu știu dacă se va împlini.

Confrati sibieni, sunteți norocoși ca e pe la voi. Iar din partea mea, ciocane ca a lui Thor!!! 😀

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...