Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

Cristina 0722414802

Recommended Posts

• Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Am reusit si eu sa ajung la Cristina, cu greu dar intr-un final am reusit 😁.  Programare: doar telefonic, fara wapp sau mesaje text...defapt nici nu face programare, trebuie sa o suni cu 15-20 mi

Buna dragilor ❤️   Multumesc frumos pentru recenzii si va😻mai astept cu drag 😘😘😘

Posted Images

• 2 weeks later...

Proaspăt ieșit de la domnișoara.

Locație Tanti Stanca

M a așteptat ca de obicei in costum de baie. A început cu mângâieri, sarutări pe corp, iam dat jos sutienul si bagă i. Oral de vis cam 5 minute și apoi am trecut la imposibilul 69. Are o savarină perfectă. Aici am stat cam 10 minute iar apoi balonaș și treci in misionar. M a strâns, îmbrățișat și nu a mai durat un minut și am fost gata. Chiar și sânii ăia mici cum zice ea sunt superbi. O femeie de vis.

Chiar nu știam ce să aleg azi. Emma e cam ocupată și nu se prea descurcă cu programările, Doora e și ea de vis dar parcă tot Cristina e mai mult.

Um mare 10 la toate capitolele

Apartament imposibil de curat. Ea tine la asta.

Oral de 10

69 cu 10+

Normal incendiar. Tot 10

Te pup Cristina și te mai aștept.

• Like 1
  • 2 weeks later...

Cum adică " ne poate vedea"... Mergem mai mulți la ea la colindat? Are doar 3 găuri și nu cred că primește 4. Ce proaste mai este câte unii.

Ei , telefoanele astea noi.......autocorectorul,   intr.o zi au sa ne citeasca gindurile si nu mai tastam nimic......se mai intampla sa scrii o treaba, si cind citesti...telefonul a scris altceva....

• 2 weeks later...

Salutare

Revin cu recenzie

Fata este de toată splendoarea.fărÄ fițe cum des întalnim...

Am aterizat la d-soara unde am fost invitat ca de obicei la dus...superba locatie...super apartament !!!

La birou a început cu un oral ,după care m-a călarit cam 10 minute la greu

Am preluat frâiele si am finalizat pe la spate...SUPER BUCI👌

DE REVENIT ..RECOMAND

NOTA 10

NU imi pare rau niciodata cu ea

Ciao si mersi Cristina

• Like 3

Salutare!

Concluzii dupa ce am vizitat-o pe Cristina!

Am sunat, am prins-o libera, mi-a spus in ce zona o gasesc, si am plecat catre ea! Dupa ce am ajuns in zona, am ajuns destul de greu la apartament, pt ca a fost cam zgarcita cu informatiile, si nici nu prea stiam blocurile respective! Pana aici, o bila neagra! Si nu tine de cunoasterea limbii romane, eu n-am avut niciun moment senzatia ca ar fi altceva decat romanca get-beget!

In fine, am ajuns, m-a intampinat, am decis sa raman, fiind si incurajat de recenziile citite aici!

Aspect-8! La fata e draguta, dar isi arata totusi varsta! La corp e ok, cu un minus pt abdomen!

Igiena- 10

GFE-4 cu felicitari! Nu stiu, poate am prins-o intr-o zi mai proasta, dar n-am vazut nici macar o tentativa de zambet din partea ei! M-a executat asa, ca la ghiseu!😠As putea chiar sa spun ca a fost rece!

ON- 10.A pus suflet, il face deep, umed, cu ruperi de ritm, nimic de reprosat, dimpotriva!

AP-10. Are un fund frumos, se implica in timpul actului, stramta! Dpadv,o recomand!

Personal, eu nu as mai reveni la ea,nu m-am simtit bine primit! Repet, e posibil sa fi fost o zi mai proasta pt ea, habar n am!

Pe de alta parte, nici nu-mi pare rau pt vizita, oralul e de tinut minte totusi!

In concluzie,recomand pt cei interesati de prestatia sexuala in sine, si mai putin pt cei care cauta si un GFE daca nu ridicat, macar acceptabil!

• Like 1