Sari la conținut

Cory matura 0727483225 47 de ani


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

nu vreau sa .........nimic cred ca ar fi cazul za t i revizuesti vocabularu si sa fii mai civilizat nu am scapat de la pirnae cum gresit teai exprimat  motivul este cu totul altul dar se pare ca traiesti pe alta planeta  daca vezi un om in doliu si vorbesti ce nu trbue in privinta recame da vreau sa fac acest lucru pt o persoana care lucreza in bresla si merita cu prisosinta acest lucru te deranjeaza cu ceva  lumea este murdara vulgara  si necivilizata din pacate dar mai sint si oameni din fericire care din fericire stiu sa mai respecte semeni

 chiar daca uni dintre ei nu merita acest apelativ

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

aii grija de tine stii c are este punctul meu de vedere iniferent de  situatie daca este bun acest sait si poti citi da mi de stire

domnule anonim  aigrija cum vorbesti lipsa celor7     ani de acasa  se  vede de la o posta  cred ca nu ne putem conpara sub nici o forma  si in al 2 lea rind nu ma m tiganit la usa dumitale  probabil ca daca ne am cunoaste personal nu tiar mai arde sa faci misto  dar deocamdata te las in pace  sa ti faci mendrele numi pot permite sa ma cobor la nivelul dumitale  de incultura  mai esti siPRAHOVEAN del meu pacat daca nu sint indiuscret de unde din PRAHOVA poate ne vedem sa ti arat cite parale faci

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...