Sari la conținut

Postări Recomandate

Am vizitat-o pe Georgiana si am fost foarte multumit de intalnirea cu ea. Este o fata foarte frumoasa, in jur de 30-32 de ani, inalta si slabuta, dupa cum se poate vedea si din poze.

Am platit 150 lei pt o finalizare iar notele pt prestatie ar fi urmatoarele: locatie: 9, aspect: 9, oral(np la alegerea mea): 8, normal: 9,5 - mi s-a parut foarte stramta, stie cum sa se miste si pare ca ii place si o face in mod natural.

 

Iti multumesc mult Georgiana pt experienta! Te pup!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Foarte ok vizita. 150 o fin. O atitudine foarte naturala, relaxata, face ce ii ceri fara sa para ca o face robotic. M-am simtit excelent cu ea in ciuda unui incident de 2 lei cu prezevativul care s-a rupt in timp ce i-o trageam pe la spate, noroc ca mi-am dat seama in fractiunea de secunda cand s-a intamplat si am scos imediat. 

 

Carne tare pe ea, piele fina, curata , discret parfumata fara sa-ti lase in kil de parfum pe tine .. zambitoare, o pasarica fresh si curata. Un fund de senzatie cand il intorci cu spatele. Eu m-am simtit excelent si o recomand

Oral: 8 + limbi pe oo .. incercari de deepthroat ( nereusite la mine .. dar sunt obisnuit cu asta)

Normal: 8

Corp : 9+

Fatza: 8+ simpatica cu siguranta

Locatia : curata, tot ce trebuie, dar impartita cu o alta fata. Oare care o fi ? parea buna rau ..

 

Cu ocazia asta scriu oficial ca imi bag p... in idiotii care vand pe piata din romania prezervative durex contrafacute. Suspectez ca asta a fost cauza ruperii, altfel presiunea pe el n-a fost deloc foarte mare. Stiu ca era un retardat si pe forum care face asta ( vinde prezervative cu certitudine contrafacute ) Fetele n-au nicio vina, dar parerea mea ca mai bine cumpara love plus sau orice alte chinezarii cu o marca pe ele, decat durexurile contrafacute. 

 

Recomand o vizita cu siguranta ! pt amatorii de corp cum se vede in poze. Reflecta perfect realitatea. Nu ai cum sa pleci nemultumit de la ea

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Dacă tot este nocturna, am bagat si eu o vizita de control. Singurele lucruri pe care le pot spune sunt că Georgiana este o fata simpla, fara aere de diva, frumoasa nu pot spune că este dar nici să te sperii, la corp putin cam uscata pentru gusturile mele, 4-5 kg in plus parcă nu i-ar strica, cur, nu prea, sâni, hai sa trecem peste asta.

Actiunea este wow, Georgiana fiind lipicioasă, te mangaie, te pupâ, te alinta, pula mea, nu are cum sa nu-ti placa. Naturala, participa activ la desfasurarea actiunii, geme si se infige in pula intr-un mare fel.

250 lei ora ptr multa munca, 3 kg de transpiratie si o seara minunata.

De revenit, clar, DA!

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Dar ce ai sarit așa repede Gogule, zici că te-am futut pe tine

Pentru că unii preferă slim. Ar fi culmea să mă duc la o fată mai curvy (am fost la câteva) și să zic că ar trebui să mai slăbească. Nu îți place, nu te duci.

Link spre comentariu
Vizitator razielduke
Reputație: 0

Ca o completarea a primei recenzii, pot doar sa confirm ce au si alti colegi de pe forum.

 

Este prezenta, nu am vazut sa butoneze mobilul in timpul actiunii. Se ofera sa te serveasca cu o bautura si genereaza o atmosfera relaxanta. Fiind o femeie mai matura nu are energia uneia de 20 de ani si nici nu topaie in pula ca cele tinere. Femeia face sex mai pasional si e acolo cu tine. Nu stiu cat se preface si cat ii place cu adevarat.

 

A fost singura din industria asta care nu a refuzat pozitii in care ea munceste nitel, e receptiva la ce ii spui. Nu sta intinsa ca o scandura sa astepte sa termini cat Mai repede.

 

Din pacate mi s-a intamplat si mie faza aia de cacat cu prezervativul, adica sa se rupa dar m-am prins rapid si nu a fost vina ei. A fost prima oara cand mi s-a intamplat asa ceva. Am facut analizele dupa si nu am avut nimic suspect.

 

Per total merita vizitata avand in vedere ca probabil nu o sa faca treaba asta foarte mult timp (mi se pare destul de finuta si nu cred ca ar rezista) asa ca duceti-va caci nu veti regreta. Daca te porti frumos cu ea nu vad cum ai putea pleca nesatisfacut.

 

A fost una din cele mai bune descoperiri din acest an, cel putin pentru mine :).

Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Ca o completarea a primei recenzii, pot doar sa confirm ce au si alti colegi de pe forum.

 

Este prezenta, nu am vazut sa butoneze mobilul in timpul actiunii. Se ofera sa te serveasca cu o bautura si genereaza o atmosfera relaxanta. Fiind o femeie mai matura nu are energia uneia de 20 de ani si nici nu topaie in pula ca cele tinere. Femeia face sex mai pasional si e acolo cu tine. Nu stiu cat se preface si cat ii place cu adevarat.

 

A fost singura din industria asta care nu a refuzat pozitii in care ea munceste nitel, e receptiva la ce ii spui. Nu sta intinsa ca o scandura sa astepte sa termini cat Mai repede.

 

Din pacate mi s-a intamplat si mie faza aia de cacat cu prezervativul, adica sa se rupa dar m-am prins rapid si nu a fost vina ei. A fost prima oara cand mi s-a intamplat asa ceva. Am facut analizele dupa si nu am avut nimic suspect.

 

Per total merita vizitata avand in vedere ca probabil nu o sa faca treaba asta foarte mult timp (mi se pare destul de finuta si nu cred ca ar rezista) asa ca duceti-va caci nu veti regreta. Daca te porti frumos cu ea nu vad cum ai putea pleca nesatisfacut.

 

A fost una din cele mai bune descoperiri din acest an, cel putin pentru mine :).

Ce prezervative folosește? Mă gândesc să fac și eu o vizită, și mai bine aduc de acasă decât să am surprize. 

Link spre comentariu

Vizitator razielduke
Reputație: 0

Ce prezervative folosește? Mă gândesc să fac și eu o vizită, și mai bine aduc de acasă decât să am surprize.

Durex avea (ultra safe parca) si fix ala s-a rupt. Dar cred ca accepta sa iti aduci de acasa.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...