Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator razielduke
Reputație: 0

M-am riscat eu si am vizitat-o pe doamna G.

 

Am vorbit pe Whatapp si nu au fost probleme, am stabilit o ora si m-am dus la blocul cu pricina, a respectat programarea.

 

Actiunea pe puncte...

 

Locatia: destul de curat, nimic de comentat. Mai are 2 colege in apartament deci aviz celor mai timizi. Mai misuna prin casa si e posibil sa va prinda in pula goala.

 

Aspect: Nu stiu daca chiar are 28 de ani, pare putin mai batrana. Pozele nu sunt clare fiindca in realitate e foarte slaba dar nu arata rau. Ma rog, nu e vreo mare frumusete dar are un chip placut. E bruneta cu ochi verzi. Insa sa nu va asteptati la un corp de atleta.

 

Igiena: parea proaspat spalata deci nu au fost surprize la capitolul asta.

 

Oral: super soft cu putine variatii in viteza si se foloseste de mana dar se simte bine. Si, o supriza binevenita, multa atentie la coaie, fara sa ii cer. Finalizat cu CIM. Al doilea glont nu mi-a iesit desi ea si-a dat silinta.

 

Normal: nu am apucat.

 

Anal: nu sunt fan si nu am intrebat.

 

E o tipa amabila dar fara GFE sau PSE, e mai distanta. Banii i-am lasat la final fara ca ea sa-i ceara, anume 300 de batrane.

 

Eu pot sa recomand macar o vizita la dansa si probabil o sa mai revin sa vad ce e cu NP :). Unii s-ar putea sa spuna ca e prea mult fiind dezamagiti poate de aspectul ei care clar nu inspira futai, asa ca v-am prevenit.

 

Eu m-am simtit bine cu ea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...