Sari la conținut

Little anna barby-mai ceva ca in povesti


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
  • Oras:home
  • Oras:home

Sa-I dau un sfat: daca tot faci manarii dintr-astea , cu poze flse, incearc macar sa gasesti poze cu fete diferite, cand faci mai multe profiluri.

 

Ah, si incearca sa gasesti poze cu fete care nu au tatuaje usor de remarcat!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sa-I dau un sfat: daca tot faci manarii dintr-astea , cu poze flse, incearc macar sa gasesti poze cu fete diferite, cand faci mai multe profiluri.

 

Ah, si incearca sa gasesti poze cu fete care nu au tatuaje usor de remarcat!

foarte inteligent esti,e bn ca ti au dat astia dupa forum ocupatie,mai trece timpul,mai o labareala,dute bai baiatule si fate detectiv
Link spre comentariu

Atunci când o tipă are, în poze, semne distinctive, în cazul de față tatuaje și pe piept și pe mâna dreaptă, e cam greu de crezut că pozele nu aparțin fetei și, deci, ar fi furate. Păi dacă nu are tatuajele la fața locului, e clar, nu e fata din poze. Nu merge nicio o explicație cu aiureli că le-a șters sau mai știu eu ce. Stânga-mprejur, adio și n-am cuvinte.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Atunci când o tipă are, în poze, semne distinctive, în cazul de față tatuaje și pe piept și pe mâna dreaptă, e cam greu de crezut că pozele nu aparțin fetei și, deci, ar fi furate. Păi dacă nu are tatuajele la fața locului, e clar, nu e fata din poze. Nu merge nicio o explicație cu aiureli că le-a șters sau mai știu eu ce. Stânga-mprejur, adio și n-am cuvinte.

pai dute sa te convingi si dupa fa afirmatii
Link spre comentariu
Vizitator lexmann
Reputație: 0

foarte inteligent esti,e bn ca ti au dat astia dupa forum ocupatie,mai trece timpul,mai o labareala,dute bai baiatule si fate detectiv

*du-te, fa-te,

Link spre comentariu

Toate pozele de pe siteurile din reteaua asta sunt FALSE

 

Vezi sa nu fie si balena ta tot din aceiasi retea de poze false, pe langa tigancile alea doua care le trimiti pe publi24 pe 100€ de cand a venit pandemia daca ma intelegi ce zic cumetre, simte-te privilegiat ca mi am facut cont special pt tn

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...