Sari la conținut

Delia 0753437733


Postări Recomandate

Vizitator cptprice
Reputație: 0

Convins de vorbele bune a sogorilor am decis sa trec si eu pe la domnisoara astazi si pot spune ca am plecat foarte multumit. Foarte comunicativa pe whatsapp si am gasit si ft usor locatia, fiind invatat :)) Mi-a deschis usa o papusa cum numa pe la Loft mai vezi, buze mari, silicoane mari, manichiura si pedichiura perf, machiata, aranjata, tot ce vrei, s-au bucurat mult ochii mei ce pot sa zic. Luat loc pe canapea si am inceput sa ne cunoastem putin, este foarte comunicativa si stie sa conduca o conversatie, aici nu trebuie foarte mult efort din partea clientului. Am invitat-o sa se lipeasca de mine cat am vorbit si s-a conformat, este senzuala si foarte placuta la atingere, parca nu mai voiam sex ci doar sa ma imbratisez cu ea. In dormitor este iarasi senzatie, oralul l-a facut exact pe placul meu si chiar parea ca se implica si vrea sa fii multumit, cu priviri perverse, lins, supt, pauze, schimbari de ritm, as zice ca are diploma. La LoT privelistea este superba, eu personal m-am simtit ca in rai fara sa exagerez. Ritmul nu a fost chiar acolo, dar s-a scuzat ca sunt primul pe ziua de azi si ca incepe mai greu, dar rau cu siguranta nu a fost. Este chiar stramta fata si se simte superb. Am mai trecut in doggy in care am dat pana am finalizat. Am mai stat dupa 6-7 minute la o tigara chit ca am depasit jumatate de ora ca tare mult mi-a placut compania ei si nu am mai vrut sa plec.

 

Recomand? Da. Revin? Da.

Link spre comentariu

Convins de vorbele bune a sogorilor am decis sa trec si eu pe la domnisoara astazi si pot spune ca am plecat foarte multumit. Foarte comunicativa pe whatsapp si am gasit si ft usor locatia, fiind invatat :)) Mi-a deschis usa o papusa cum numa pe la Loft mai vezi, buze mari, silicoane mari, manichiura si pedichiura perf, machiata, aranjata, tot ce vrei, s-au bucurat mult ochii mei ce pot sa zic. Luat loc pe canapea si am inceput sa ne cunoastem putin, este foarte comunicativa si stie sa conduca o conversatie, aici nu trebuie foarte mult efort din partea clientului. Am invitat-o sa se lipeasca de mine cat am vorbit si s-a conformat, este senzuala si foarte placuta la atingere, parca nu mai voiam sex ci doar sa ma imbratisez cu ea. In dormitor este iarasi senzatie, oralul l-a facut exact pe placul meu si chiar parea ca se implica si vrea sa fii multumit, cu priviri perverse, lins, supt, pauze, schimbari de ritm, as zice ca are diploma. La LoT privelistea este superba, eu personal m-am simtit ca in rai fara sa exagerez. Ritmul nu a fost chiar acolo, dar s-a scuzat ca sunt primul pe ziua de azi si ca incepe mai greu, dar rau cu siguranta nu a fost. Este chiar stramta fata si se simte superb. Am mai trecut in doggy in care am dat pana am finalizat. Am mai stat dupa 6-7 minute la o tigara chit ca am depasit jumatate de ora ca tare mult mi-a placut compania ei si nu am mai vrut sa plec.

 

Recomand? Da. Revin? Da.

 

Ai uitat sa ne spui cat a fost tariful pentru cele mentionate de tine!

Link spre comentariu
Vizitator cptprice
Reputație: 0

Ai uitat sa ne spui cat a fost tariful pentru cele mentionate de tine!

 

Tarifele au fost mentionate in acest topic. 150 - 30min 250 - 1h

Link spre comentariu
Vizitator cptprice
Reputație: 0

Oare mai e pe la noi? Ca are telfonul inchis de vreo 2 zile

 

Casca bine ochii. A anuntat mai sus ca pleaca de luni si o sa se intoarca.

Link spre comentariu
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară

❤️Heii buna ziua dragii mei❤️

Vreau sa anunt cu parere de rau ca luni o sa plec putin in concediu, si am zis ca ar fi frumos sa va anunt si pe voi.

Nu o sa stau mult cateva zile o saptamana pentru un moment de relaxare.Va pup si va astept cu drag pana luni, iar cand ma intorc cu siguranta o sa anunt cu o zi inainte ca revin in acest oras superb cu oameni minunati.❤️Sa aveti un sfarsit de saptamana minunat ca voi.Va pup dulce si va astept❤️

Delia draga , tu du-te si odihnestete si apoi hai inapoi !!

Noi te-om astepta , ce-om face ??

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna dragilor ❤️

Maine voi fi acolo , cu forte proaspete ,am prelungit concediul cu 2 zile ca e greu dupa o vacanta asa placuta .toata lumea stie cum este.

La ora 10 incep munca.va pup si va astept cu drag iar cei care plecati in concediu va doresc vacanta placuta ❤️Pupici cu lipici ne vedem de maine(aceeasi locatie ,acelas numar de telefon) ❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cptprice
Reputație: 0

Buna dragilor ❤️

Maine voi fi acolo , cu forte proaspete ,am prelungit concediul cu 2 zile ca e greu dupa o vacanta asa placuta .toata lumea stie cum este.

La ora 10 incep munca.va pup si va astept cu drag iar cei care plecati in concediu va doresc vacanta placuta ❤️Pupici cu lipici ne vedem de maine(aceeasi locatie ,acelas numar de telefon) ❤️

 

Bine-ai revenit! :hi3

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Vă salut

 

Am trecut și eu pe la Delia, contact telefonic la numărul din titlu plus alte detalii pe whatsup, chiar poze pe unde e locația, te ajută dacă nu cunoști zona.

 

Locația 10 - nu am ce să reproșez, ansamblu nou, zona Lidl/Kaufland Gheorgheni, apartamentul cu două camere modern, în living e o canapea unde poți sta la un pahar de vorbă și ai cu cine, în baie găsești o grămadă de prosoape curate, mi-am ales care am vrut, la fel și geluri de duș, plin pe acolo, apă de gură, dușul funcționează bine. În dormitor e ok, răcoare, patul nu scârțâie :))). Locurile de parcare găsești, e destul de discretă locația.

 

Aspect 9 : Delia este o fată tânără, undeva la 23-24 de ani, nu mă pricep tare bine la acest aspect, dar cam pe acolo. M-a așteptat cum am rugat-o într-o lenjerie mai sexy, pe tocuri, silicioane, nu e slim, e normală. La față e drăguță, ai întoarce capul după ea dacă ar trece pe lângă tine, fund țeapăn, poți prinde de el.

 

ON 8.5 : un oral corect, fără multe artificii

 

NP 9 : se implică, geme, nu comentează la poziții, poți prinde de unde vrei, mai ușor cu sânii, sunt sensibili.

 

GFE 9 : e o fire sociabilă, chiar foarte, m-a servit cu un pahar de suc, fără grabă, am fumat și două țigări, una la început și una la final ( ea a spus, eu nu am vrut să o încurc). Lipsă FK, doar săruturi pe buze.

 

Cadou 150 RON pe finalizare

 

Concluzia : e de trecut în palmares

 

Să futem sănătoși!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

Bine ba striparule. sau nu la asta se refera animarea? sau e vorba de animatie? in sfarsit , dupa cum vezi eu is 'macinat' de intrebari.:). uite iti multumesc pentru raspunsul ala legat de spatiere. da, acum mai am niste intrebari :). 

Unde ai stat 'ascuns' ba animatorule si de ce ai decis sa revi ...in forta sa zic asa? stiu ca astia aici pe nimfo te-au tratat ampulea rau. tu erai efectiv un zeu si ei te-au tratat pulime. 

"Dincolo" mai exista?:)))

Vă salut

Am trecut și eu pe la Delia, contact telefonic la numărul din titlu plus alte detalii pe whatsup, chiar poze pe unde e locația, te ajută dacă nu cunoști zona.

Locația 10 - nu am ce să reproșez, ansamblu nou, zona Lidl/Kaufland Gheorgheni, apartamentul cu două camere modern, în living e o canapea unde poți sta la un pahar de vorbă și ai cu cine, în baie găsești o grămadă de prosoape curate, mi-am ales care am vrut, la fel și geluri de duș, plin pe acolo, apă de gură, dușul funcționează bine. În dormitor e ok, răcoare, patul nu scârțâie :))). Locurile de parcare găsești, e destul de discretă locația.

Aspect 9 : Delia este o fată tânără, undeva la 23-24 de ani, nu mă pricep tare bine la acest aspect, dar cam pe acolo. M-a așteptat cum am rugat-o într-o lenjerie mai sexy, pe tocuri, silicioane, nu e slim, e normală. La față e drăguță, ai întoarce capul după ea dacă ar trece pe lângă tine, fund țeapăn, poți prinde de el.

ON 8.5 : un oral corect, fără multe artificii

NP 9 : se implică, geme, nu comentează la poziții, poți prinde de unde vrei, mai ușor cu sânii, sunt sensibili.

GFE 9 : e o fire sociabilă, chiar foarte, m-a servit cu un pahar de suc, fără grabă, am fumat și două țigări, una la început și una la final ( ea a spus, eu nu am vrut să o încurc). Lipsă FK, doar săruturi pe buze.

Cadou 150 RON pe finalizare

Concluzia : e de trecut în palmares

Să futem sănătoși!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Bine ba striparule. sau nu la asta se refera animarea? sau e vorba de animatie? in sfarsit , dupa cum vezi eu is 'macinat' de intrebari.:). uite iti multumesc pentru raspunsul ala legat de spatiere. da, acum mai am niste intrebari :). 

Unde ai stat 'ascuns' ba animatorule si de ce ai decis sa revi ...in forta sa zic asa? stiu ca astia aici pe nimfo te-au tratat ampulea rau. tu erai efectiv un zeu si ei te-au tratat pulime. 

"Dincolo" mai exista?:)))

Te salut, exact cum spuneai și tu într-un comentariu, ți se rupe de forum, faci ce vrei, ceva asemănător, exact e și la mine, nu am chef să dau explicații că ce fac, cum fac, când fac, am fost ascuns pentru că așa am avut eu chef, să nu scriu recenzii, acum mi-a venit cheful și am scris câteva, poate mai scriu, dacă îmi vine cheful, poate nu.

Am fost moderator dincolo pentru că așa am avut eu chef, dacă tu consideri că eu sunt ceva influencer sau zeu, e problema ta, e cheful tău să intri în polemici cu mine, nu al meu.

 

Singurul lucru care m-a tratat de-am pulea cum zici tu, a fost motanul, pentru că așa a avut el chef, nu l-a interesat recenzorii.

 

4 ani de zile nu ai avut nimic cu mine și dintr-o data te iei, de ce? Pentru că așa ai chef :)))

 

Să închei, poate ne-om vedea și la vreun chef, cine știe, și-om be bine până ne trece cheful :))) eu nu port pică nimănui.

 

Să futem sănătoși!

Link spre comentariu
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

am inteles. deci  e pe 'chef'. chiar inainte de a citi ce ai raspuns tu pe aici am vazut pe geam o marmota. ba...invelea sa imi bag pula ca o masina. scuza-mi paranteaza.:). bine zici cu chefu' uite eu tot 'chef' de intrebari :). fiecare cu 'chefurile' lui. unde e polemica aia pe care o amintesti? sa nu treiesc cu chef de eroare zic. io pur si simplu te-am intrebat niste chestii. si sincer iti zic ca fara chef am intrebat. 4 ani zici? pfuai de plm. pai si acum ti se pare ca am ceva cu tine? :) 

Ba animatorule io iti zic numa ca nu tot ce pare chef e chef. unele e ...asa mai balciuri.:). si iti mai zic o chestie . hai doua. tu niciodata nu ai disparut de aici:). si nici influencer nu ai fost. ambele sunt aparente. pe unii poate-i ...pacalesti cu ....aparenta asta a ta de "bonom'.:). eu nu sunt urs sa stii. deci degeaba e vuple.:). te rog nu incepe si tu cu 'ne - om vedea'. Luati-va o viata astia care va doriti 'intrevederi' cu oameni de pe aici. :). Ma refer la una reala. hai te las. sa futi sanatos. eu fut si nesanatos:))))))))))). gen curve:)))))).

 

Te salut, exact cum spuneai și tu într-un comentariu, ți se rupe de forum, faci ce vrei, ceva asemănător, exact e și la mine, nu am chef să dau explicații că ce fac, cum fac, când fac, am fost ascuns pentru că așa am avut eu chef, să nu scriu recenzii, acum mi-a venit cheful și am scris câteva, poate mai scriu, dacă îmi vine cheful, poate nu.
Am fost moderator dincolo pentru că așa am avut eu chef, dacă tu consideri că eu sunt ceva influencer sau zeu, e problema ta, e cheful tău să intri în polemici cu mine, nu al meu.

Singurul lucru care m-a tratat de-am pulea cum zici tu, a fost motanul, pentru că așa a avut el chef, nu l-a interesat recenzorii.

4 ani de zile nu ai avut nimic cu mine și dintr-o data te iei, de ce? Pentru că așa ai chef :)))

Să închei, poate ne-om vedea și la vreun chef, cine știe, și-om be bine până ne trece cheful :))) eu nu port pică nimănui.

Să futem sănătoși!

Link spre comentariu

Delia, este fata care ti ar place sa vina la masa ta intr un club, spre admiratia prietenilor... foarte sexoasa...

Pe langa asta, un gfe destul de ridicat se comporta ca o prietena . Un mediu relaxant.

Actiunea fara graba, ON, putin Fk, geme frumos, schimbat cateva pozitii, un sex placut.

Achitat 150 lei si... memorat nr de tel..

  • Like 2
Link spre comentariu

salutare....am facut si eu o vizita azi....norocul meu sa fiu primul pe azi:))

locatia e super usor de gasit..apartamentul curat toate ok....

fata....nimic de reprosat....atitudinea a fost super profi...foarte prietenoasa....e si draguta foc

actiunea 2 numere inceput cu un oral neprotejat trecut la doggy unde a fost si primul shutdown,al doilea numar la fel ca a fost prea frumos sa nul repet .....eu unul sunt multumit si cu siguranta am sa revin 

achitat 250....

sper sa ne revedem curand...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...