Sari la conținut

Delia 0753437733


Postări Recomandate

  • Telefon: 07444329
  • Oras:Dumbravita
  • Telefon: 07444329
  • Oras:Dumbravita

Desi a trecut 2 saptamani de cand am fost la ea inca imi aduc aminte cum a decurs totul...

Locatie usor de gasit, parcarea nu a fost o problema, zona destul de retrasa 10.

Locatia curata bine dotata cu geluri de dus, prosoape etc. nota 10.

Ajuns la usa a deschis Delia, care dupa cunostinta a fugit la tv pentru ca urmarea o emisune pe Acces Direct.

Prietenoasa, destul de vorbareata, timpul nu a fost o problema, am povestit si am ras pe seama emisiuni, oare cum uitasem pentru ce am mers la ea.

Am mers in dormitor unde incet incet am schimbat povestea.

Am cerut sa ma astepte imbracata cum era intr-o anumita poza, ceea ce a si facut.

A inceput cu un ON, destul de bine executat, deep, lins, schimbari de ritm. Pacat ca nu aloca zonelor adiacente atentie, dar la cum il zmotoceste e de 9.5. Zece daca va tine cont de sfaturi.

E tanara 23 de ani, carne tare, piele placuta la atingere, sanii siliconati, placuti si frumosi. E de nota 10 la acest aspect.

Am schimbat cateva pozitii, lady on top, doggy, misionar, 69, fara probleme s-a conformat, geme, asteapta sa iti faci treaba dupa bunul plac desi a recunoscut ca ii place sa domine nu sa fie dominata.

Pussylica buna, zemoasa, carnoasa numai buna de bagat nas-un ea...

Merita vizitata si revizitata... am inteles ca o sa mai stea pe la Cluj ceva vreme, eu unul sper sa o mai prind.

Investit 150 Ron in satisfactie deplina. Fata Merita!

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 13 ore, made2race a spus:

Desi a trecut 2 saptamani de cand am fost la ea inca imi aduc aminte cum a decurs totul...

Locatie usor de gasit, parcarea nu a fost o problema, zona destul de retrasa 10.

Locatia curata bine dotata cu geluri de dus, prosoape etc. nota 10.

Ajuns la usa a deschis Delia, care dupa cunostinta a fugit la tv pentru ca urmarea o emisune pe Acces Direct.

Prietenoasa, destul de vorbareata, timpul nu a fost o problema, am povestit si am ras pe seama emisiuni, oare cum uitasem pentru ce am mers la ea.

Am mers in dormitor unde incet incet am schimbat povestea.

Am cerut sa ma astepte imbracata cum era intr-o anumita poza, ceea ce a si facut.

A inceput cu un ON, destul de bine executat, deep, lins, schimbari de ritm. Pacat ca nu aloca zonelor adiacente atentie, dar la cum il zmotoceste e de 9.5. Zece daca va tine cont de sfaturi.

E tanara 23 de ani, carne tare, piele placuta la atingere, sanii siliconati, placuti si frumosi. E de nota 10 la acest aspect.

Am schimbat cateva pozitii, lady on top, doggy, misionar, 69, fara probleme s-a conformat, geme, asteapta sa iti faci treaba dupa bunul plac desi a recunoscut ca ii place sa domine nu sa fie dominata.

Pussylica buna, zemoasa, carnoasa numai buna de bagat nas-un ea...

Merita vizitata si revizitata... am inteles ca o sa mai stea pe la Cluj ceva vreme, eu unul sper sa o mai prind.

Investit 150 Ron in satisfactie deplina. Fata Merita!

Dragul Meu iti multumesc frumos pentru recenzie si te mai astept cu mare drag❤️❤️❤️
zi frumoasa sa ai❤️
Ma bucur ca te ai simtit bine in compania mea❤️🙏😘😘😘

Link spre comentariu

Super fata, am fost pe la ea recent, programare făcută pe wathsapp respectată de amândoi, este foarte frumoasa merită să mergi la ea, atitudine super ok, igiena impecabilă, ea foarte curată, locația foarte curată,acțiunea foarte buna OP,NP super ok, la NP face cam tot ce vrei, este foarte atentă la client și are atitudinea proclient, nu m-am simțit deloc grăbit, este frumoasa atât fizic cât și la față, sexy,îți dorești să o sexezi bine, dacă o vezi pe stradă întorci capul după ea sigur. Ca și note 9.5,9.5, tot timpul se poate mai bine. Dar își merită toți banii. De recomandat. 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 4 ore, santol a spus:

Super fata, am fost pe la ea recent, programare făcută pe wathsapp respectată de amândoi, este foarte frumoasa merită să mergi la ea, atitudine super ok, igiena impecabilă, ea foarte curată, locația foarte curată,acțiunea foarte buna OP,NP super ok, la NP face cam tot ce vrei, este foarte atentă la client și are atitudinea proclient, nu m-am simțit deloc grăbit, este frumoasa atât fizic cât și la față, sexy,îți dorești să o sexezi bine, dacă o vezi pe stradă întorci capul după ea sigur. Ca și note 9.5,9.5, tot timpul se poate mai bine. Dar își merită toți banii. De recomandat. 

Iti multumesc frumos  si ma bucur foarte mult ca te-ai simtit bine in compania mea

Te mai astept  cu mare drag❤️
Ai un weekend minunat 

Te pup❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
Acum 13 ore, deliapopescu a spus:

Mai🤣🤣🤣imi lasi reclama proasta aici ca eu stiu sa fac masaj🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Si erotic 🤣❤️

Lasa Delia, ca cine te cunoaște știe ce poți! Si 90% vin la tine nu pentru masajul erotic ci pentru altceva, ce faci tu foarte bine 🙈😊

O duminica frumoasa ca si tine! Pupici

😚🤗

Link spre comentariu
Acum 59 minute, mrbadass a spus:

Lasa Delia, ca cine te cunoaște știe ce poți! Si 90% vin la tine nu pentru masajul erotic ci pentru altceva, ce faci tu foarte bine 🙈😊

O duminica frumoasa ca si tine! Pupici

😚🤗

Multumesc frumos apreciez foarte mult❤️
Esti un dulce dulce❤️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...