Sari la conținut

Delia 0753437733


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am vizitat-o de doua ori pe Delia si e ce trebuie. Joviala, chiar daca ii furase un client ochelarii de vedere (plm, ce nebuni mai avem pe la Cluj), e genul de fata cu care te poti destinde. La prima intalnire aveam chiar putin emotii, dar fata are vorbele la ea si stie sa te faca sa te relaxezi.

Nu prea pot sa dau note, avand in vedere experienta limitata in domeniu, dar receinziile celorlalti sunt "on point". GFE ridicat si fara graba. Recomand oricui.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 11 ore, j0rdan a spus:

Am vizitat-o de doua ori pe Delia si e ce trebuie. Joviala, chiar daca ii furase un client ochelarii de vedere (plm, ce nebuni mai avem pe la Cluj), e genul de fata cu care te poti destinde. La prima intalnire aveam chiar putin emotii, dar fata are vorbele la ea si stie sa te faca sa te relaxezi.

Nu prea pot sa dau note, avand in vedere experienta limitata in domeniu, dar receinziile celorlalti sunt "on point". GFE ridicat si fara graba. Recomand oricui.

Multumesc pentru recenzie si imi pare bine ca totul a decurs exact asa cum a trebuit , chiar daca am fost poate putin suparata cu respectivul cu ochelarii asta este sanatosi sa fim 😇😇😇😇te mai astept cu mare drag🥰🥰🥰🥰🥰

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 31.07.2021 la 23:06, paul1992 a spus:

Am fost astazi la Delia.Programare facuta usor pe Whatsapp.Nu stau sa descriu actiunea.Oralul este punctul ei forte,soft asa cum imi place mie.Decartat 300 pt ora. Recomand!

Te pup si te mai astept cu drag 

Ma bucur mult ca te-ai simtit bine in compania mea❤️❤️❤️🙏

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...