Sari la conținut

Delia 0753437733


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 ore, lexlover01 a spus:

Bună o vizita prin București se poate in viitor?

Buna 🤗🤗momentan raman in Cluj nu m am gandit sa schimb orasul 😇

Dar daca pe viitor o sa ajung acolo cu siguranta o sa anunt😍

PANA ATUNCI DACA AI DRUM PE LA CLUJ EU TE ASTEPT CU MARE DRAG😍🤗🤗🤗

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Buna la toată lumea ! Iată și prima mea recenzie .tocmai ce am ieșit de la Delia o femeie superba și frumoasa care știe sa se facă placuta si care știe sa te ia și sa te facă sa te simți bine indiferent de starea ta:) dupa o noapte de sambata grea sa zic asa nu mai prea funcționează totul cum ti-ai dori dar o femeie ca ea își da silința sa te facă sa te simți bine un oral demențial cu deep si cu de toate și un happy-end pan la urma urmei:) nora 10 din partea mea Delia ! te pup

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 oră, lupen83 a spus:

Buna la toată lumea ! Iată și prima mea recenzie .tocmai ce am ieșit de la Delia o femeie superba și frumoasa care știe sa se facă placuta si care știe sa te ia și sa te facă sa te simți bine indiferent de starea ta:) dupa o noapte de sambata grea sa zic asa nu mai prea funcționează totul cum ti-ai dori dar o femeie ca ea își da silința sa te facă sa te simți bine un oral demențial cu deep si cu de toate și un happy-end pan la urma urmei:) nora 10 din partea mea Delia ! te pup

Multumesc si eu si te mai astept cu drag❤️
si legat de starea ta ai fost foarte ok ,pana la urma totul e bine cand se termina cu bine 🤗🤗🤗

Te pup si somn usor 😊😊😊😊

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 19 ore, mihai1996 a spus:

Buna Delia nu ai in plan sa ajungi si la Sibiu?

Buna momentan nu am in plan sa schimb orasul ..dar e aproape de cluj daca ai drum te astept cu drag❤️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...