Sari la conținut

Noua in Sibiu 40 de ani


Postări Recomandate

  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Cum sa faci recenzii colegu vegeta13 daca suni si nu raspunde nimeni... subscriu la ce a zis colegul artzabala, eu am sunat 2 zile la rand tot la ore diferite...

Posibil să fie foarte ocupată și să nu poată răspunde la telefon 😂 ÃŽn sensul că are programări de la 8 la 16 fără pauză 🤫😉
Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Mai taie din ele colega :))). Până si fetele de la top raspund mai repede. Tanti asta nici macar nu raspunde. Doar n-o avea norma de 8/zi :)))

Glumesc, îți dai seama. E clar de evitat 😉
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Imi pare rau sa vad ca nu reușiți sa vb la telefon cu mine, stiu sigur ca domni de pe forum au fost la mine si le aș multumi daca ar lasa o recenzie, iar daca nu raspund cu diguranta sunt ocupată, asta bineinteles daca sunați între 8 și 17. Va pup si va astept cu drag

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Glumesc, îți dai seama. E clar de evitat

Mai taie din ele colega :))). Până si fetele de la top raspund mai repede. Tanti asta nici macar nu raspunde. Doar n-o avea norma de 8/zi :)))

Programul meu este foarte strict din motive personale, iar daca vreti sa ma treceți la "de evitat " va rog sa o faceti in momentul in care lasa cineva o recenzie rea despre mine, nu doar pt ca nu ati reusit sa vb la telefon

Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf

Nu va trecem noi la "de evitat". Nici macar nu putem face asta. Eu doar am facut o remarca legata de programul dvs. De ex daca eu am acelasi program, este practic imposibil sa va vizitez, tinand cont ca in weekend nu activati.

 

O zi frumoasa !

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

 

Programul meu este foarte strict din motive personale, iar daca vreti sa ma treceți la "de evitat " va rog sa o faceti in momentul in care lasa cineva o recenzie rea despre mine, nu doar pt ca nu ati reusit sa vb.

 

 

Ne dam seama de caracterul tau ,abia raspunzi fac programare ,aju g in 15 min si spui asteapta 5 min ca te sun eu ....si sunat a ramas ! De evitat clar !

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscut
  • Oras:Necunoscut

Hai cu o recenzia ceruta: Actiunea a fost saptamana trecuta, dar abia acum am timp sa scriu (deh, timp liber am mai rar, si de cele mai multe ori cand nu sunt in localitate, vegheat de un paznic feminin feroce).

Confirm pozele existente la inceput. Clar in jurul a 40 de ani, MILF, deci clar doar pt un gen anume care prefera asa ceva.

Confirm si programul de lucru mentionat de ea, 8-16, max 17, cica doar L-V.  Deasemenea, inchide telefonul pe perioada vizitei, deci poate de aia dai greu de ea. Si eu am sunat de 3 ori in respectiva zi, abia a 4 oara am dat de ea.

Se vede de la o posta experienta:

Tariful cerut mie e cel de la inceput mentionat chiar de ea in comentariu, 80 cu 150 doar sex normal si oral, sau 100 cu 200 sex normal, oral si masaj, i-am zis ca sunt si membru pe forumul acesta.

Am optat pt varianta cu 80/ 150, 2 finalizari.

Locatia 9- apartament nou, curat, luminos, in spate la Kaufland, zona Doamna Stanca, dar e ciudat configurat nedecomandat, de pe usa intri direct intr-un living cu open space cu  bucatarie si automat mai are doar o camera unde sta o colega, insa din ce ziceau nu luau client daca una era actiune.

Aspect 8-9 daca ne raportam la categoria mature.

Igiena ok, nimic suspect-10

Oral Neprotejat -10, am optat doar pt oral ambele numere deoarece mi-a placut mult stilul de lucru la prima tura, lent spre mediu ca actiune, tentative de deep, dar cel mai interesant faptul ca are atentie de zonele adiacente si faptul ca poate duce treaba fara sa oboseasca, sau chiar daca oboseste asculta cererea.

Mie personal mi-a placut actiunea si am trecut peste faptul ca m-a tinut in parcare in masina vreo 10 minute pana a plecat un vizitator al colegei ei, colega pe care am cunoscut-o la final la cerere, cred ca in jur de 30 ani, sani faini, blondina, cica se baga fetele si la experiena la dublu.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Hai cu o recenzia ceruta: Actiunea a fost saptamana trecuta, dar abia acum am timp sa scriu (deh, timp liber am mai rar, si de cele mai multe ori cand nu sunt in localitate, vegheat de un paznic feminin feroce).

Confirm pozele existente la inceput. Clar in jurul a 40 de ani, MILF, deci clar doar pt un gen anume care prefera asa ceva.

Confirm si programul de lucru mentionat de ea, 8-16, max 17, cica doar L-V. Deasemenea, inchide telefonul pe perioada vizitei, deci poate de aia dai greu de ea. Si eu am sunat de 3 ori in respectiva zi, abia a 4 oara am dat de ea.

Se vede de la o posta experienta:

Tariful cerut mie e cel de la inceput mentionat chiar de ea in comentariu, 80 cu 150 doar sex normal si oral, sau 100 cu 200 sex normal, oral si masaj, i-am zis ca sunt si membru pe forumul acesta.

Am optat pt varianta cu 80/ 150, 2 finalizari.

Locatia 9- apartament nou, curat, luminos, in spate la Kaufland, zona Doamna Stanca, dar e ciudat configurat nedecomandat, de pe usa intri direct intr-un living cu open space cu bucatarie si automat mai are doar o camera unde sta o colega, insa din ce ziceau nu luau client daca una era actiune.

Aspect 8-9 daca ne raportam la categoria mature.

Igiena ok, nimic suspect-10

Oral Neprotejat -10, am optat doar pt oral ambele numere deoarece mi-a placut mult stilul de lucru la prima tura, lent spre mediu ca actiune, tentative de deep, dar cel mai interesant faptul ca are atentie de zonele adiacente si faptul ca poate duce treaba fara sa oboseasca, sau chiar daca oboseste asculta cererea.

Mie personal mi-a placut actiunea si am trecut peste faptul ca m-a tinut in parcare in masina vreo 10 minute pana a plecat un vizitator al colegei ei, colega pe care am cunoscut-o la final la cerere, cred ca in jur de 30 ani, sani faini, blondina, cica se baga fetele si la experiena la dublu.

 

Salut, face ai CIM ?

Se întreține cât de cât sau cade carnea de pe ea ?

Link spre comentariu

  • Oras:Necunoscut
  • Oras:Necunoscut

Salut, face ai CIM ?

Se întreține cât de cât sau cade carnea de pe ea ?

Salut,

Se observa ceva burta lasata, insa in rest e ok zic eu. CIM nu am cerut/nu mi-a zis. Deci cred ca nu face. Dar nu pot eu sa ma pronunt in numele ei.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...