Sari la conținut

Noua in Sibiu 40 de ani


Postări Recomandate

  • Oras:Necunoscut
  • Oras:Necunoscut

80 ron/fin..150 ora

AM incercat si eu sa te sun, dar reteaua ma informa ca numarul era inchis. Ti-ai fixat un program aproximativ de lucru in Sibiu avand in vedere ca noaptea aici e un oras mort?Folosesti pe acel nr aplicatia Whatsapp?

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

AM incercat si eu sa te sun, dar reteaua ma informa ca numarul era inchis. Ti-ai fixat un program aproximativ de lucru in Sibiu avand in vedere ca noaptea aici e un oras mort?Folosesti pe acel nr aplicatia Whatsapp?

Nu foloseste whatsap, am verificat eu..cel putin nu pe numarul asta. E ciudata abordarea ei vis-a-vis de program, si eu am incercat s`o contactez si nu am reusit...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara băieți...astăzi sunt disponibilă până la 6 dimineata ...de luni voi fi zilnic de dimineata de la 8 până la 5 dupămasa de luni până vineri...va pup si va astept cu drag

Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Fondurile disponibile momentan vor merge doar in "ïnvestitii" sigure si profitabile...in curand vor fi alocate si fonduri pt. cercetare (experimente) :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Colegii, nu se "riscă" nimeni la doamna aceasta? Eu am mai fost la mature și de la ultima, unde am plătit "deranjul", am zis că nu mai merg

Dragule te astept cu drag, fără să fie nevoie de nici un "deranj"

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...