Sari la conținut

Bruneta Anne sex total 0722485867 disponibila :-) ;-)


Postări Recomandate

Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Pisi... pune si tu o lista cu tarife si servicii sa cunoastem si noi marfa... si te-ai cam grabit sa deschizi topicul la verificate, dar esti noua, o sa ti se mute pana te viziteaza un confrate! Pup

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Mai dati si voi Raport, a inceput "foamea" dupa clienti si multe ce se multumeau cu anunt pe Publi24 se vor muta aici... plus ca acolo trebuie sa puna datele card sa-si faca acum anunt.

Barosane, eu nu mai dau raport... are cine sa o faca... eu doar i-am scris sa o sesizez de mica greseala... mie mi-a atras atentia pozele... oricum sunt plecat pe mare... sanatate maxima!

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Multumesc ptr atentionare sunt noua pe forum sper sa fiti intelegatori cu mine :-)

Servicii totale :oral ,normal anal totul protejat tarif 200 /30 min

400 / ora

Anne, ai scris pe un topic si de uro. Poate sunt interesati unii si de chestia asta. Cum este, se plateste separat, intra la servicii sau se discuta la fata locului ?

Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Multumesc ptr atentionare sunt noua pe forum sper sa fiti intelegatori cu mine :-)

Servicii totale :oral ,normal anal totul protejat tarif 200 /30 min

400 / ora

Oo, dar ce diva!

Suntem foarte înțelegători, dar pari sa ne iei de prosti.

Cluburile sunt închise în perioada asta

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Bai nu mai fiti rai... lasati fata in pace ca nu a deranjat pe nimeni... arata bine in poze sa speram ca si real arata la fel... daca eram acasa o testam... in consecinta astept pareri! Spor!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Bai nu mai fiti rai... lasati fata in pace ca nu a deranjat pe nimeni... arata bine in poze sa speram ca si real arata la fel... daca eram acasa o testam... in consecinta astept pareri! Spor!

In care poze arata bine? :))))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

In care poze arata bine? :))))

Talibane esti rau boss... hai ca pozele sunt ok... ar fi bina sa fie ea... daca nu iti place asta este... mie pozele imi plac... eu asteptam numarul ala de la pasarica aia superba de care ziceai!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Talibane esti rau boss... hai ca pozele sunt ok... ar fi bina sa fie ea... daca nu iti place asta este... mie pozele imi plac... eu asteptam numarul ala de la pasarica aia superba de care ziceai!

Nu am mai ajuns..nu stiu daca mai e in ct momentan...hai ca incerc sa fac rost de nr zilele astea

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Nu am mai ajuns..nu stiu daca mai e in ct momentan...hai ca incerc sa fac rost de nr zilele astea

No problem boss... oricum cand ma intorc bem o bere si stabilim atunci... lasa asta... pozele astea sunt ok... nu fi pufi! :)

Link spre comentariu
  • Oras:Tomis Nord
  • Oras:Tomis Nord

Foarte provocatoare pozele, bruneto! Doar asa poti sa atragi clientii, ca la preturile pe care le afisezi, mai greu! Eu nu cred ca iti meriti banii pe care ii ceri de la noi.

Ia-ti lucrurile si intoarce-te inapoi de unde ai iesit!!! Sunt destule ca tine aici....

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

pozele sunt interesante ...desi sunt poze de studio intens prelucrate 

 

mai interesant ar fi insa un topic pe unde ai mai lucrat cu ceva recenzii prin el 

 

uneori un topic face cat 20-30 de poze ...reale sau nu prea

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...