Sari la conținut

adelinne 0722959277


Postări Recomandate

Acum 3 ore, Kempoka27 a spus:

Am întâlnit-o si eu pe Adelina si a fost o experiență pe care as repeta-o oricând. 

Fizic, îmi place cum arată, e pe gustul meu. Forme bine definite, nu slabă, înaltă, brunetă. 

Însă atitudinea este cea care contează. Foarte relaxată, deschisă la orice ii spuneam. Eu nu ma duc pentru sex propriu zis neapărat, am alte idei bine definite 🙂. Cu alte fete nu am avut o asemenea compatibilitate. 

La sex oral este foarte bună, e singura care se poate compara cu nevastă-mea la acest capitol. O face cu multa pasiune, se vede ca îi si place. Deep throat de profesionistă, nu e pentru începători 🙂

Întâlnirea cu ea m-a ajutat și in relația cu nevastă-mea. După ce i-am povestit de Adelina, în seara următoare ne-am bătut recordul la orgasme într-o singură partidă. Ea a avut 12!

A fost un cadou de crăciun deosebit. 

Recomand tuturor să-și înșele nevestele cu Adelina! 

Frumos record, go for more 😈💦👅

Multumesc frumos pt apreciere 💋 te mai astept cu drag!

Link spre comentariu
Acum 4 ore, Kempoka27 a spus:

Am întâlnit-o si eu pe Adelina si a fost o experiență pe care as repeta-o oricând. 

Fizic, îmi place cum arată, e pe gustul meu. Forme bine definite, nu slabă, înaltă, brunetă. 

Însă atitudinea este cea care contează. Foarte relaxată, deschisă la orice ii spuneam. Eu nu ma duc pentru sex propriu zis neapărat, am alte idei bine definite 🙂. Cu alte fete nu am avut o asemenea compatibilitate. 

La sex oral este foarte bună, e singura care se poate compara cu nevastă-mea la acest capitol. O face cu multa pasiune, se vede ca îi si place. Deep throat de profesionistă, nu e pentru începători 🙂

Întâlnirea cu ea m-a ajutat și in relația cu nevastă-mea. După ce i-am povestit de Adelina, în seara următoare ne-am bătut recordul la orgasme într-o singură partidă. Ea a avut 12!

A fost un cadou de crăciun deosebit. 

Recomand tuturor să-și înșele nevestele cu Adelina! 

adelinne e de vis, de cand am fost la ea numai cate 20 de mui ii dau pe seara nevestesii lui banana lunga iar pe a lui premix o ard in gaoz ca e femeie de casa si nu da pizda. m-a roaga sa o fut si nevastasa lui talibanu dar e o stramba cu fata de barbat iar el e o pizda larga

  • Minus 3
Link spre comentariu
On 1/30/2022 at 10:34 AM, Kempoka27 said:

Întâlnirea cu ea m-a ajutat și in relația cu nevastă-mea. După ce i-am povestit de Adelina, în seara următoare ne-am bătut recordul la orgasme într-o singură partidă. Ea a avut 12!

😂😂😂 E haios de nu se poate forumul ăsta și în mod deosebit sectiunea Constsnta. 🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Buna, baieti! 🌞

Disponibila pt programari 

0722959277

Daca nu raspund la telefon, puteti sa imi lasati mesaj/scrie pe wapp cu ora pana la care va pot scrie inapoi.

 

Lista mea cu servicii este urmatoarea:

Oral p/np(in functie de igiena + 50)

Normal doar protejat in diferite pozitii

FK (sarut in functie de igiena si compatibilitate) 

GFE 

69

Sex intre sani

Diferite fantezii (in limita bunului simt)

Masaj de relaxare/erotic

COB - Finalizare corporala

NU fac anal

NU fac CIM

30 MINUTE - 150 lei

1 H - 250 lei

Servicii extra: SQUIRT - 100 lei extra

                         URO - 50 lei extra

Ofer si servicii de dominare soft/hard.

 

Pupici Ade 💋

Link spre comentariu

Buna, baieti! 🌞

Disponibila pana la ora 17

0722959277

Daca nu raspund la telefon, puteti sa imi lasati mesaj/scrie pe wapp cu ora pana la care va pot scrie inapoi.

 

Lista mea cu servicii este urmatoarea:

Oral p/np(in functie de igiena + 50)

Normal doar protejat in diferite pozitii

FK (sarut in functie de igiena si compatibilitate) 

GFE 

69

Sex intre sani

Diferite fantezii (in limita bunului simt)

Masaj de relaxare/erotic

COB - Finalizare corporala

NU fac anal

NU fac CIM

30 MINUTE - 150 lei

1 H - 250 lei

Servicii extra: SQUIRT - 100 lei extra

                         URO - 50 lei extra

Ofer si servicii de dominare soft/hard.

 

Pupici Ade 💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...