Sari la conținut

adelinne 0722959277


Postări Recomandate

carolanski,

 

nu stiu daca ai citit aici: http://nimfomane.com/forum/topic/17572-ceva-de-0764669494/ suntem cativa care am apreciat serviciile adelinnei. mai toti avem convingerea ca mai devreme sau mai tarziu isi va face reaparitia. pana atunci, asteptam rabdatori si dezbatem!

Link spre comentariu

dragi colegi,

 

tin sa va anunt ca adelinne si-a facut reaparitia pe meleaguri constantene!!! ma duc sa ma vad acum cu ea si va povestesc dupa cum a fost! urati-mi ce vreti voi sa-mi urati!!! ;)

 

 Daca nu pot sa-i faci un flotant ajut-o cu un arest la domiciliu  :laugh2  nu de alta dar azi e la moda  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

gyo, nu are acelasi nr. de telefon. noul ei numar este: 0734752486. are locatie undeva langa dobrogea, tomis nord! nu pot acum ca este inca paznicul in tura, dar revin curand cu detalii! ;)

incuie paznicul in baie :laugh2

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu

dragii mei,

 

fie ca sunteti fani ai domnisoarei adelinne, sau fie ca sunteti fani in devenire, va pot spune ca: she's back!

 

am sesizat un anunt ieri cu o poza care ii apartine. initial nu m-am aprins prea tare ca m-am mai alertat eu in trecut doar ca sa descopar ca pozele ei erau ciordite! cu oarecare retineri am sunat numarul de mai sus. surpriza, vocea suna cunoscuta!

 

- buna, atuntul tau....?!

- da, este valabil! ce detalii ai dori sa stii?

- un nume initial?!

- ada (sau ade, ceva de genu' dar nu imi mai aduc aminte cu mare precizie ca eram deja emotionat)

- ti-ai mai spus candva adelinne?!

- .....pauza!

- ai avut o vreme locatia in tomis 3, in spate la integra?!

 

si de aici incepe discutia pe date concrete si nu pe tatonari. bineinteles ca m-am anuntat in "sfertul academic" si am reusit sa si ajung (oarecum in timp)! bucurie mare mare! ne-am intalnit in zona dobrogea, foarte frumos si confortabil la ea, ne-am adus aminte de tineretile noastre, ne-am povestit de prieteni comuni, ne-am facut complimente reciproce la cat de bine aratam...si tot asa! am vazut ca un stimabil coleg mi-a sugerat sa o priponesc! vere, m-a cam priponit ea pe mine!!!

 

acum ca sa spulber cateva mistere despre adelinne care s-au tot dezbatut pe aici. nu ea este fata de la casa de cultura/emag, aia doar a "imprumutat" poza. nu mai este cu nici o alta colega sau colaboratoare in locatie si a fost de acord cu mine ca probabil este cel mai bine asa! nu ea este fata din filmuletul ala care s-a tot dezbatut pe aici, dar o cunoaste pe protagonista acelui filmulet. nu fac recenzii multiple ptr aceeasi fata, asa ca nici la adelinne nu voi face o exceptie, insa va pot spune ca in perioada in care a absentat din activitate s-a dedicat unei pasiuni personale cu cea mai mare aplecare si dedicatie: mancatul putzulicii!!! fratii mei, bancul cu "sufla si tu un pic ca sa-mi iasa cearceaful din cur" cred ca il stiti! cred ca am lasat, printre alte tesuturi, si un rand de piele de pe instrumentul din dotare in gurita ei frumoasa! a fost totusi un troc echitabil, eu am donat piele si sperma, ea a donat lacrimi si saliva! zic eu echitabil! 

 

am invitat-o sa ni se alature si sa intre in dialog cu noi. sper ca va accepta invitatia mea ptr ca este o fata isteata, dispune de umor, este sociabila si cred ca va fi o aditie placuta la trupa noastra. ptr ca s-a mai scris pe alte topicuri, ca acuze aduse la adresa mea, ca eu as fi ramas dator la ea in ultima mea vizita, tin sa va anunt ca mi-am achitat oricare datorie morala as fi avut eu vreodata fata de aceasta domnisoara. spunand toate acestea, inchei relatandu-va ca de-abia astept urmatoarea intrevedere!!!

 

:FIREdevil

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Da da da!!! Promit ca acest nume va disparea :))) Eram foarte lipsita de inspiratie si acesta a fost primul lucru care mi-a venit in cap. Multumesc pentru ajutor, Gaby, te-am adaugat deja! Scuze din nou pt off-topic! Dupa ce imi voi crea noul cont va astept sa descoperiti mai multe despre mine. Va pup pe toti! :* xoxo

Link spre comentariu

hello draguta, bine ai revenit. tot futacioasa??? baga si tu niste detalii ptr baieti...si poate si niste poze sexy cu curuleana aia a ta! spune-ne si noua unde e noua ta locatie, cu cine o imparti, ce ai mai invatat cat ai fost plecata...si alte aspecte care sa ne incite spiritele un pic. 

 

:wink2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...