Sari la conținut

Ines 0763136978


Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România

In dupa-masa aceasta,am vizitat-o din nou pe Ines. Prestatie excelenta ca de fiecare data.

Nu m-am simtit deloc grabit. Oral neprotejat de nota 10 si normal protejat,am schimbat cateva pozitii,si finalizare corporala.

De revenit ? Cu siguranta Da !

Merci mult pt tot Ines

Iti mulțumesc frumos pt vizită si ma bucur ca te ai simțit bine în compania mea! Pe data viitoare. Pup
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Buna ineess.O actualizare a serviciilor si a preturilor se poate?

Buna dragule. Singurul lucru de actualizat este vârsta :))), am mai îmbătrânit cu un an am 29. In rest nu s a schimbat nimic!

Servicii: oralul protejat sau neprotejat în funcție de igienă, normal doar protejat, 69,îmbrățișări, sărutări corporale,sex între sâni, finalizare pe sâni,corporala, dominare soft.

Preț 100 lei o finalizare, 200 lei o oră!! Seară frumoasă!

  • Like 2
Link spre comentariu

Salutare domnilor colegi de suferință, azi dimineata am vizitat.o pe Ines.Programare prin sms,aceeași locație.Ea bronzata ca o tiganca si putin mai dolofana ca data trecută, la fel de binevoitoare,se străduiește să te simți bine. Am stat 2 ore, poti face dus,prosop, curat la baie si in camera.Patul bun,nu scartie,fără tel.in camera. Amenda 400.

Gfe 9,îmbrățișare,saruturi

Pse 8

Oral 8,umed,putin deep,fără atentie la oo

Normal 9,nu comentează la poziții,participă la acțiune, pasa frumoasa si micuța,sânii mari

Bine inteles ca.i de IMBRATISAT

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Salutare domnilor colegi de suferință, azi dimineata am vizitat.o pe Ines.Programare prin sms,aceeași locație.Ea bronzata ca o tiganca si putin mai dolofana ca data trecută, la fel de binevoitoare,se străduiește să te simți bine. Am stat 2 ore, poti face dus,prosop, curat la baie si in camera.Patul bun,nu scartie,fără tel.in camera. Amenda 400.

Gfe 9,îmbrățișare,saruturi

Pse 8

Oral 8,umed,putin deep,fără atentie la oo

Normal 9,nu comentează la poziții,participă la acțiune, pasa frumoasa si micuța,sânii mari

Bine inteles ca.i de IMBRATISAT

Mulțumesc frumos pt vizită. :) Cu drag pe data viitoare :)
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Bună seara dragilor! Lucrez în fiecare zi începând cu ora 10 de obicei. Daca nu răspund la telefon înseamnă ca sunt ocupată ( cei care au fost la mine pot confirma ca eu nu iau telefonul cu mine în cameră ).Fiind o fata discretă ,dacă vad mesajul trimis de voi dupa 20 30 de min automat nu imi permit sa va răspund,poate sunteți cu soțiile,iubitele sau amantele . Acestea fiind spuse va doresc o seara frumoasă și va aștept sa ne cunoaștem sau sa ne reîntâlnim :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare confrati, 

 

Am bifat si eu o vizita la titulara topicului si am numai cuvinte de lauda la adresa ei. 

Am contactat-o telefonic si programat in urmatoarele 15 minute. M-a asteptat dupa usa in lenjerie intima. Cum au spus si colegii, se prezinta foarte trupesa, draguta la chip, satena deschis, niste sani siliconati fenomenali, si un fund apetisant. Pe parcusul vizitei, nu m-am simtit deloc presat de timp si nici telefonul nu l-am auzit. Cadoul a fost inmanat la sfarsit, din proprie initiativa, n-a amintit nici un moment despre cadou doar cand am intrebat eu. Ai ce povesti cu ea, atitudine pro client clar. 

 

Note: 

Contact: 10, telefonic, răspuns prompt si programat in urmatoarele 15 min

Locatie: 8, bloc vechi in spate la ITC, mobilat ok, camera intr-adevar mica cum au zis si colegii

Aspect chip: 9, mie imi place, are un cercelus in nas care o face foarte senzuala, machiata exact cum trebe, nu foarte strident

Aspect corp: 9, sani mari siliconati, inalta (~1.75m cred, eu am 1.70, cand am intrat pe usa s-a coborat de pe tocuri ca altfel imi scuipa seminte in cap), un fund apetisant si de brazilianca, as fi dat 10 dar depunctez putin celulita de pe fund, altfel la doggy e o priveliste de milioane.

ON: 9, dadeam 10 daca era CIM (am inteles ca nu face), deep, orientat spre soft si nu hard, dar se simte foarte bine, poate unul dintre cele mai bune ON soft pe care le-am experimentat.

NP: 10, implicata si dupa cum am zis, priveliste de milioane la doggy 

GFE: 10, desi sunt subiectiv, este foarte atenta la fiecare amanunt ca sa pleci multumit, lipicioasa

FK: nu am cerut, nu stiu daca face 

Anal: n-am incercat, nu stiu daca face 

Halat: 200h + tips

 

De recomandat, clar DA, mergeti fara griji, trebuie sa vedeti ce fund are la doggy, in momentul de fata nu cred ca exista vreo varianta mai ok in range-ul de 200h, la ce stiam eu ca gasesti la 200h nici nu intra in discutie sa mai compari, Ines e la ani lumina judecand fiecare punct in parte. 

De revenit, clar DA, de fiecare data cand voi avea ocazia.

Te pup Ines si iti multumesc de tratament :*

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Salutare confrati, 

 

Am bifat si eu o vizita la titulara topicului si am numai cuvinte de lauda la adresa ei. 

Am contactat-o telefonic si programat in urmatoarele 15 minute. M-a asteptat dupa usa in lenjerie intima. Cum au spus si colegii, se prezinta foarte trupesa, draguta la chip, satena deschis, niste sani siliconati fenomenali, si un fund apetisant. Pe parcusul vizitei, nu m-am simtit deloc presat de timp si nici telefonul nu l-am auzit. Cadoul a fost inmanat la sfarsit, din proprie initiativa, n-a amintit nici un moment despre cadou doar cand am intrebat eu. Ai ce povesti cu ea, atitudine pro client clar. 

 

Note: 

Contact: 10, telefonic, răspuns prompt si programat in urmatoarele 15 min

Locatie: 8, bloc vechi in spate la ITC, mobilat ok, camera intr-adevar mica cum au zis si colegii

Aspect chip: 9, mie imi place, are un cercelus in nas care o face foarte senzuala, machiata exact cum trebe, nu foarte strident

Aspect corp: 9, sani mari siliconati, inalta (~1.75m cred, eu am 1.70, cand am intrat pe usa s-a coborat de pe tocuri ca altfel imi scuipa seminte in cap), un fund apetisant si de brazilianca, as fi dat 10 dar depunctez putin celulita de pe fund, altfel la doggy e o priveliste de milioane.

ON: 9, dadeam 10 daca era CIM (am inteles ca nu face), deep, orientat spre soft si nu hard, dar se simte foarte bine, poate unul dintre cele mai bune ON soft pe care le-am experimentat.

NP: 10, implicata si dupa cum am zis, priveliste de milioane la doggy 

GFE: 10, desi sunt subiectiv, este foarte atenta la fiecare amanunt ca sa pleci multumit, lipicioasa

FK: nu am cerut, nu stiu daca face 

Anal: n-am incercat, nu stiu daca face 

Halat: 200h + tips

 

De recomandat, clar DA, mergeti fara griji, trebuie sa vedeti ce fund are la doggy, in momentul de fata nu cred ca exista vreo varianta mai ok in range-ul de 200h, la ce stiam eu ca gasesti la 200h nici nu intra in discutie sa mai compari, Ines e la ani lumina judecand fiecare punct in parte. 

De revenit, clar DA, de fiecare data cand voi avea ocazia.

Te pup Ines si iti multumesc de tratament :*

Iti mulțumesc frumos pt vizită si ma bucur ca am reușit sa te fac sa te simți bine în compania mea!
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...