Sari la conținut

Ines 0763136978


Postări Recomandate

Salut baieti! Doar ce am iesit de la domnisoara, vai de capul meu, e potop fata, extraordinra! Contact la tel, programare facuta din scurt, in 10 min ajuns la locatie, locuri de prcar, totul ok. Intrat in apartament si zarit mare frumusete, accent pe mare 😉. Cea mai inalta femeie cu care am fost, sani siliconati, perfecti, picioare interminabile, draguta foc, mult peste ce arata pozele. Pretabila pt cei carora le plac fetele slim, dar cu forme (abdomen plat, fara urme de burtica, supertonifiata, dar fund si sani din belsug). Trecut repede la actiune, on, np, soft la inceput, atentie la sateliti, tendinte de deep, 69,igiena impecabila, priveliste de balamuc. Np misionar si doggy, am dat tot ce am avut eu,finalizat in balonas. In masina st acum si acriu recenzia la cald, ca imi tremura picioarele, imi e greu sa conduc. Cadou 100,la final din propria initiativa, impecabila domnisoara, o sa mai revin cu siguranta, desi sunt mai pe palmares, mai putin setat pe una sau alta.

Multumesc mult pt experienta de neuitat draguta domnisoara!

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Salut baieti! Doar ce am iesit de la domnisoara, vai de capul meu, e potop fata, extraordinra! Contact la tel, programare facuta din scurt, in 10 min ajuns la locatie, locuri de prcar, totul ok. Intrat in apartament si zarit mare frumusete, accent pe mare . Cea mai inalta femeie cu care am fost, sani siliconati, perfecti, picioare interminabile, draguta foc, mult peste ce arata pozele. Pretabila pt cei carora le plac fetele slim, dar cu forme (abdomen plat, fara urme de burtica, supertonifiata, dar fund si sani din belsug). Trecut repede la actiune, on, np, soft la inceput, atentie la sateliti, tendinte de deep, 69,igiena impecabila, priveliste de balamuc. Np misionar si doggy, am dat tot ce am avut eu,finalizat in balonas. In masina st acum si acriu recenzia la cald, ca imi tremura picioarele, imi e greu sa conduc. Cadou 100,la final din propria initiativa, impecabila domnisoara, o sa mai revin cu siguranta, desi sunt mai pe palmares, mai putin setat pe una sau alta.

Multumesc mult pt experienta de neuitat draguta domnisoara!

Mulțumesc frumos pt vizită!! Mi a făcut placere sa ne cunoastem!

 

Disponibilă pana la ora 20h. Zi frumoasa va doresc!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

daca nu-mi raspunzi la mesaj o sa faci niste pinguini draguti din antarctica sa planga :no2

Buna ....imi cer scuze, am fost ocupată, imi poti scrie sau ma poți suna acum,te rog! Nu pot răspunde la mesaje pt ca abia acum le am văzut și deja au trecut câteva zeci de minute!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

salut, am fost si eu la inesss  ieri, surpriza placuta.

 

 

Asepct:9 E frumosa, are linia maxilarului proeminenta, buze frumoase, ochi blanzi. inalta cu forme generoase si bine proportionate. abdomen perfect plat ( cand ne iubeam ii ies patratelele in evidenta, so fucking hot!)

 

Atitudine:10 foarte calma, comunica si zambeste  tot timpu ( e o fata foarte de treaba. are aceeasi atitudine care o are si pe forum)

 

On:8.5 fara maini, incepe slow dupa schimbari de ritm, ceva deep, Bun!(+ destul de rezistenta nu bate apropouri subtile! daca era umed si ceva eye contact ii dadeam nota mai mare. dar naa.. poate data 

viitoare.. acum am bat eu apropouri subtile.

 

Np:9 am schimbat cateva pozitii, se implica, geme natural si placut, mangaieri si saruturi pe corp, miscari lascive la Lot, pretty good.

 

Igiena: 10 impecabila!

 

Locatie: 8 decenta.. curata.

 

Raport calitate pret bun! eu am vorbit si am plecat cu ideia pentru o finalizare.. dar dupa prmele minute in compania ei m-am razgandit si as fi vrut mai mult.. dar avea alta programare :no2

 

Mersi inesss, sa ai grija de tine! see you soon.. papa :bye

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

salut, am fost si eu la inesss  ieri, surpriza placuta.

 

 

Asepct:9 E frumosa, are linia maxilarului proeminenta, buze frumoase, ochi blanzi. inalta cu forme generoase si bine proportionate. abdomen perfect plat ( cand ne iubeam ii ies patratelele in evidenta, so fucking hot!)

 

Atitudine:10 foarte calma, comunica si zambeste  tot timpu ( e o fata foarte de treaba. are aceeasi atitudine care o are si pe forum)

 

On:8.5 fara maini, incepe slow dupa schimbari de ritm, ceva deep, Bun!(+ destul de rezistenta nu bate apropouri subtile! daca era umed si ceva eye contact ii dadeam nota mai mare. dar naa.. poate data 

viitoare.. acum am bat eu apropouri subtile.

 

Np:9 am schimbat cateva pozitii, se implica, geme natural si placut, mangaieri si saruturi pe corp, miscari lascive la Lot, pretty good.

 

Igiena: 10 impecabila!

 

Locatie: 8 decenta.. curata.

 

Raport calitate pret bun! eu am vorbit si am plecat cu ideia pentru o finalizare.. dar dupa prmele minute in compania ei m-am razgandit si as fi vrut mai mult.. dar avea alta programare :no2

 

Mersi inesss, sa ai grija de tine! see you soon.. papa :bye

Ma bucur ca am reușit sa ne cunoaștem! O sa tin minte pt data viitoare: mai umed și cu priviri senzuale!

 

 

Disponibilă pana la ora 20. Zi frumoasă sa aveți!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Disponibila

 

Serviciile mele sunt următoarele:

-Sex oral protejat/neprotejat(in funcție de igiena)

-Sex normal doar protejat indiferent de situație și suma oferită

-GFE

-69

-Hand job

-Foot fetish

-Masaj de relaxare

-Facesitting

-Finalizare corporală

-Cunnilingus

-Anilingus pasiv

-Diferite poziții

-Nu accept persoane in stare de ebrietate,cu bile sau altele

-Prețurile acestor servicii sunt următoarele:

-100 o finalizare ,maxim 30 de minute

-200 ora ,maxim 2 finalizări

-Programările se pot face doar prin apel,sms sau mp( va rog sa specificați în mesaj pana la ce ora va pot răspunde)

-Rog și ofer la rândul meu igiena ,discreție și seriozitate!

post-327501-0-32512800-1601103981_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu

Disponibila

 

Serviciile mele sunt următoarele:

-Sex oral protejat/neprotejat(in funcție de igiena)

-Sex normal doar protejat indiferent de situație și suma oferită

-GFE

-69

-Hand job

-Foot fetish

-Masaj de relaxare

-Facesitting

-Finalizare corporală

-Cunnilingus

-Anilingus pasiv

-Diferite poziții

-Nu accept persoane in stare de ebrietate,cu bile sau altele

-Prețurile acestor servicii sunt următoarele:

-100 o finalizare ,maxim 30 de minute

-200 ora ,maxim 2 finalizări

-Programările se pot face doar prin apel,sms sau mp( va rog sa specificați în mesaj pana la ce ora va pot răspunde)

-Rog și ofer la rândul meu igiena

,discreție și seriozitate!

Vino te rog si la Arad si Timisoara, arati super!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...