Sari la conținut

Ines 0763136978


Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România

Nu prea raspunde la telefon..

Dacă nu răspund la telefon înseamnă ca sunt ocupată si automat nu am telefonul cu mine. Dar data viitoare imi poti lasa un mesaj în care sa precizezi pana la ce ora iti pot răspunde. Seară frumoasă iti doresc!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

O sa fiu si maine disponibila pana la ora 16. Daca nu răspund la telefon înseamnă ca sunt ocupată si eu din respect nu folosesc telefonul pe parcursul vizitei voastre. Însă, atunci când nu răspund imi puteți lasa un mesaj în care sa imi specificați va rog frumos și ora pana la care va pot răspunde. Va doresc sa aveți o seară cât mai plăcută!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Serviciile mele sunt următoarele:

-Sex oral protejat/neprotejat(in funcție de igiena)

-Sex normal doar protejat indiferent de situație și suma oferită

-FK 50 extra ,in funcție de igiena

-GFE

-69

-Hand job

-Foot fetish

-Masaj de relaxare

-Facesitting

-Finalizare corporală

-Diferite poziții

-Nu accept persoane in stare de ebrietate,cu bile sau altele

-Prețurile acestor servicii sunt următoarele:

-100 o finalizare ,maxim 30 de minute

-200 ora ,maxim 2 finalizări

-Programările se pot face doar prin apel,sms sau mp( va rog sa specificați în mesaj pana la ce ora va pot răspunde)

-Rog și ofer la rândul meu igiena ,discreție și seriozitate!

post-327501-0-66981500-1602231982_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator bibicqu
Reputație: 0

ON nota 9,5

NP 9

 

 

Se implică, un corp tonifiat, zâmbăreață și comunicativă. ÃŽmi pare rău că nu am descoperit-o mai devreme, e genul de femeie pe care o ții minte.

Pup 😘.

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

ON nota 9,5

NP 9

 

 

Se implică, un corp tonifiat, zâmbăreață și comunicativă. ÃŽmi pare rău că nu am descoperit-o mai devreme, e genul de femeie pe care o ții minte.

Pup .

Mulțumesc frumos atat pentru vizita cat si pentru recenzie!!! Te pup și te mai aștept cu drag cand dorești! 😗🤗
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Salutare fraților, am vizitat-o și eu pe Iness înainte de mica ei vacanta, însă ce pot spune este ca sincer am rămas surprins plăcut când am întâlnit-o!

Este o femeie înaltă cu forme foarte bine definite știe sa se muleze după client și este o companie foarte plăcută.

Note:

Locație- 8...într-adevăr tot ce este necesar Geluri de dus prosop curat...însă mult prea mică..avea și colega nu am reținut exact cine este însă.. nu e prea ok 2 pers in așa locație,părerea mea!

 

 

Aspect- 9 Chiar mi-a plăcut, drăguța la față,punctez are și silicoane, câteva tatuaje drăguțe și ai pe ce pune mâna tată!!

 

ON- 9 nu este așa hard, dar e plăcut ii place sa se joace cu el și are o tehnica foarte buna, mie mi-a plăcut s-a simțit foarte bine, atenție și la woow!!

Nu am încercat fuckface...nu știu dacă face!

 

 

NP- 8,5 nu comentează la poziții, da contre, geme plăcut nu știu cât de real dar este ok!

Nu e wow dar față de altele chiar se mișcă bine!

 

Anal- nu am întrebat... nu știu dacă face!

 

Atitudine- 10 proclient și chiar mi-a plăcut abordarea ei, parca te face sa mai vrei și sa mai rămâi la ea!

 

Igiena-10, nu am simțit miros suspect sau alte lucruri!!

 

Nu m-am simțit absolut deloc grăbit nu a atins telefonul, totul a decurs normal însă parca puțin prea in liniște sa nu o deranjam pe colega... as fi vrut sa fie totul mai sălbatic, dar cine știe poate data viitoare!

 

Amenda- 100/fin, 200/h raport calitate preț as spune ca e foarte bun iar la acest preț nu găsești ca ea in Brașov..dpmdv!!

 

De revenit? Sigur dacă ma mai primește mai avem de recuperat poate intr un mod mai harddd!!

De recomandat? Cu toată încrederea nu o sa va pară rău!

 

 

Te pup Iness și sper sa ne revedem curând , a fost o plăcere sa te cunosc!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

salut, joi am fost si eu iar la Ines, si a fost o experienta si mai placuta ca prima oara.

 

oral: mai bun! slow, oleaca de deep, o linge de jos in sus, nu se la si in jos la ''bijuterii'' in schimb se joaca cu ele cu mana in timp ce o suge, multitasking :)  si prelungit.. chiar am schimbat doua pozitii, ea in patru labe, eu de pe spate m-am pus in genunchi sa o admir in oglinda.. priveliste? pfuaaa :)

 

in limita bunului simt, daca ii propui cate ceva iti raspunde cu: desigur! si zambeste.

 

normal: destul de naturala.. tine ritmul, arunca niste priviri sexy rau!(la fel si la oral) intretine actiunea cu mangaieri, saruturi pe corp, pe gat, pe la urechie.. FK? nope! nema! nixt!  nu cred ca ofera.. dar eu nu am putut sa ma aptin si i-am gustat putin buzele :) i just couldn't help myself :D

 

per total 9 pentru prestatie. si un 10+ pentru efort! fata chiar munceste si isi da silinta!

 

 

Multumes Ines! sper sa ne revedem A.S.A.P. sa ai girija de tine! papa :kiss3

 

  bafta la toata lumea!

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Salutare fraților, am vizitat-o și eu pe Iness înainte de mica ei vacanta, însă ce pot spune este ca sincer am rămas surprins plăcut când am întâlnit-o!

Este o femeie înaltă cu forme foarte bine definite știe sa se muleze după client și este o companie foarte plăcută.

Note:

Locație- 8...într-adevăr tot ce este necesar Geluri de dus prosop curat...însă mult prea mică..avea și colega nu am reținut exact cine este însă.. nu e prea ok 2 pers in așa locație,părerea mea!

 

 

Aspect- 9 Chiar mi-a plăcut, drăguța la față,punctez are și silicoane, câteva tatuaje drăguțe și ai pe ce pune mâna tată!!

 

ON- 9 nu este așa hard, dar e plăcut ii place sa se joace cu el și are o tehnica foarte buna, mie mi-a plăcut s-a simțit foarte bine, atenție și la woow!!

Nu am încercat fuckface...nu știu dacă face!

 

 

NP- 8,5 nu comentează la poziții, da contre, geme plăcut nu știu cât de real dar este ok!

Nu e wow dar față de altele chiar se mișcă bine!

 

Anal- nu am întrebat... nu știu dacă face!

 

Atitudine- 10 proclient și chiar mi-a plăcut abordarea ei, parca te face sa mai vrei și sa mai rămâi la ea!

 

Igiena-10, nu am simțit miros suspect sau alte lucruri!!

 

Nu m-am simțit absolut deloc grăbit nu a atins telefonul, totul a decurs normal însă parca puțin prea in liniște sa nu o deranjam pe colega... as fi vrut sa fie totul mai sălbatic, dar cine știe poate data viitoare!

 

Amenda- 100/fin, 200/h raport calitate preț as spune ca e foarte bun iar la acest preț nu găsești ca ea in Brașov..dpmdv!!

 

De revenit? Sigur dacă ma mai primește mai avem de recuperat poate intr un mod mai harddd!!

De recomandat? Cu toată încrederea nu o sa va pară rău!

 

 

Te pup Iness și sper sa ne revedem curând , a fost o plăcere sa te cunosc!

  

salut, joi am fost si eu iar la Ines, si a fost o experienta si mai placuta ca prima oara.

 

oral: mai bun! slow, oleaca de deep, o linge de jos in sus, nu se la si in jos la ''bijuterii'' in schimb se joaca cu ele cu mana in timp ce o suge, multitasking :)  si prelungit.. chiar am schimbat doua pozitii, ea in patru labe, eu de pe spate m-am pus in genunchi sa o admir in oglinda.. priveliste? pfuaaa :)

 

in limita bunului simt, daca ii propui cate ceva iti raspunde cu: desigur! si zambeste.

 

normal: destul de naturala.. tine ritmul, arunca niste priviri sexy rau!(la fel si la oral) intretine actiunea cu mangaieri, saruturi pe corp, pe gat, pe la urechie.. FK? nope! nema! nixt!  nu cred ca ofera.. dar eu nu am putut sa ma aptin si i-am gustat putin buzele :) i just couldn't help myself :D

 

per total 9 pentru prestatie. si un 10+ pentru efort! fata chiar munceste si isi da silinta!

 

 

Multumes Ines! sper sa ne revedem A.S.A.P. sa ai girija de tine! papa :kiss3

 

  bafta la toata lumea!

Va mulțumesc frumos și sper sa ne revedem! Seara frumoasa! 🤗🤗😗😗
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...