Sari la conținut

Ines 0763136978


Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România

Nu sunt singura in locatie, am colega! Preturile si serviciile mele nu sunt negociabile! 

Tin sa specific inca o data aceste lucruri pt ca am fost sunata de un domn care mi-a zis ca are numarul meu  dupa acest forum. O zi frumoasa va doresc!

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 3 minute, ineess a spus:

Nu sunt singura in locatie, am colega! Preturile si serviciile mele nu sunt negociabile! 

Tin sa specific inca o data aceste lucruri pt ca am fost sunata de un domn care mi-a zis ca are numarul meu  dupa acest forum. O zi frumoasa va doresc!

Acel domn probabil este un cretin care nu a văzut femei în viata lui și încearcă și el sa ajungă la o femeie pe bani mai putini

Nu trebuie băgați în seama astfel de oameni pentru ca te supara și nu o sa mai fii tu în întâlnirile cu noi

Evita și vei fi mai câștigată 

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Buna.

Programul meu incepe zilnic la 11-11:30, seara nu am ora fixa cand imi inchei activitatea! 

Serviciile si preturile mele nu sunt negociabile! 

Nu sunt singura in locatie, am o colega, insa cerem si oferim discretie!

O saptamana usoara sa avem! 

 

20210320_135800.jpg

  • Like 4
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 1 oră, ineess a spus:

Buna.

Programul meu incepe zilnic la 11-11:30, seara nu am ora fixa cand imi inchei activitatea! 

Serviciile si preturile mele nu sunt negociabile! 

Nu sunt singura in locatie, am o colega, insa cerem si oferim discretie!

O saptamana usoara sa avem! 

 

20210320_135800.jpg

Este vorba despre Karla sau o alta colega noua?

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator Peti80
Reputație: 0

Ines, iti multumesc pentru experienta placuta ,petrecuta alaturi de tine, ești o dulceata de fata🤗

Dupa o programare cu aprox. 2 ore inainte, am ajuns intr-un colt de rai, situat ín cartierul inflorit, ín spatele I.t.c, unde m-a asteptat ingerasa de Ines, o domnisoara frumoasa,cu un zambet de te indragostesti, ochi superbi sí cu corpul perfect.

Chiar e superba, nu de mult am iesit de la ea si incaa ii simt pielea ei fina sí sarutarile...gata, nu mai mergeti la ea, ca o vreau doar pentru mine !😘😘😘🥰😍

Apartament curat, prosoape curate pentru clienti,   am inceput cu un pic de preludiu, mangaieli, saruturi corporale, apoi oral nep. a fost o experienta de neuitat, N.p. cu multa afectiune, pasiune, GFE -ridicat, te face sa te simti parca ai fi iubitul ei.Cadoul pentru servicii:100/200

Ines, te ador, de la mine ai nota 10 cu felicitari, te pup si ne revedem curand🌹

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
1 oră în urmă, Peti80 a spus:

Ines, iti multumesc pentru experienta placuta ,petrecuta alaturi de tine, ești o dulceata de fata🤗

Dupa o programare cu aprox. 2 ore inainte, am ajuns intr-un colt de rai, situat ín cartierul inflorit, ín spatele I.t.c, unde m-a asteptat ingerasa de Ines, o domnisoara frumoasa,cu un zambet de te indragostesti, ochi superbi sí cu corpul perfect.

Chiar e superba, nu de mult am iesit de la ea si incaa ii simt pielea ei fina sí sarutarile...gata, nu mai mergeti la ea, ca o vreau doar pentru mine !😘😘😘🥰😍

Apartament curat, prosoape curate pentru clienti,   am inceput cu un pic de preludiu, mangaieli, saruturi corporale, apoi oral nep. a fost o experienta de neuitat, N.p. cu multa afectiune, pasiune, GFE -ridicat, te face sa te simti parca ai fi iubitul ei.Cadoul pentru servicii:100/200

Ines, te ador, de la mine ai nota 10 cu felicitari, te pup si ne revedem curand🌹

Iti multumesc frumos pt cuvintele frumoase si ma bucur ca te-ai simtit bine in compania mea! Cand doresti si poti te astept cu drag! :*

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am ajuns si eu sa o vizitez pe innes o fata inalta 1.75-1.80 cu sanii siliconati.

Locatia chiar daca se afla intr.o clatire mai veche este foarte curata baia dotata cu prosop si gel de dus.

Despre servicii ce pot spune un oral neprotejat executat fara graba iar normalul protejat cu schimbat diferite pozitii fara sa comenteze.

O fata foarte ok cu care ai ce discuta.

Pretul 100/200 ora.

Din punctul meu de vedere chiar merita vizitata.

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 20 ore, dasdas a spus:

Am ajuns si eu sa o vizitez pe innes o fata inalta 1.75-1.80 cu sanii siliconati.

Locatia chiar daca se afla intr.o clatire mai veche este foarte curata baia dotata cu prosop si gel de dus.

Despre servicii ce pot spune un oral neprotejat executat fara graba iar normalul protejat cu schimbat diferite pozitii fara sa comenteze.

O fata foarte ok cu care ai ce discuta.

Pretul 100/200 ora.

Din punctul meu de vedere chiar merita vizitata.

 

Multumesc frumos pt vizita si pt recenzie.! 😙

 

Va rog frumos cand imi dati mesaje sa specificati pana la ce ora va pot raspunde, in caz contrar nu veti primi un raspuns pt ca, fiind o persoana discreta nu imi permit sa raspund daca nu le citesc imediat!

Wekend placut!

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Ținând cont de noile restricții, încep programul zilnic de la ora 10! 🙂

 

Serviciile mele sunt următoarele:

Sex oral protejat/neprotejat(in funcție de igiena)

Sex normal doar protejat indiferent de situație și suma oferită

GFE

69

Hand job

Foot fetish

Masaj de relaxare

Facesitting

Finalizare corporală

Diferite poziții

 Nu accept persoane in stare de ebrietate,cu bile sau alte accesorii 

 Nu practic finalizare orală sau anal!

Prețurile acestor servicii sunt următoarele:

100 o finalizare ,maxim 30 de minute

200 ora ,maxim 2 finalizări

Programările se pot face doar prin apel sau sms ( va rog sa specificați în mesaj pana la ce ora va pot răspunde, nu veți primi un răspuns în cazul în care nu vad mesajul la timp)

Cer și ofer la rândul meu igiena ,discreție, bun simț și seriozitate!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 10 minute, ghost30 a spus:

I-am facut azi inca o vizita domnisoarei, la fel ca la prima vizita a fost super..

Codou 100 lei pentru un oral soft adanc, umed si normal protejat 

Mersi Ines 🤗

Mulțumesc frumos pt vizită!  Te mai aștept când dorești! 🤗

Link spre comentariu
Vizitator alexandru3108
Reputație: 0

Salutare , am trecut si eu astazi de dimineata pe la Ines,ca doar sintem vecini😃, si nu pot decit sa o recomand. 
   Am facut o programare cu o zi inainte, confirmare cu 30 min inainte, am primit adresa exacta si m-am infiintat ca sa zic asa in fata usi. Am fost intimpinat Intr-o costumatie sexi . Pozele sint ale ei, si este intradevar f frumoasa, inalta, sani super, picioare lungi, funduletul iti ofera o priveliste de vis. Din cauza programului am ramas doar o finalizare( nu spun 30 de minute ca nu ai cum sa duci mult cu Ines.... sau poate doar eu ). Oralul excelent LOT super, te poti juca cu sanii ei. Am schimbat pozitia , am finalizat in balonas pozita” mama iedului”, unde Ines misca funduletul demential. Este frumoasa si sexy. Nu m-am simtit grabit, fara telefoane etc.  Prosoape curate, tot ce trebuie la baie. Decartat la plecare100 ron. 
 Multumesc Ines, esti ceea ce trebuie. 

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
1 oră în urmă, alexandru3108 a spus:

Salutare , am trecut si eu astazi de dimineata pe la Ines,ca doar sintem vecini😃, si nu pot decit sa o recomand. 
   Am facut o programare cu o zi inainte, confirmare cu 30 min inainte, am primit adresa exacta si m-am infiintat ca sa zic asa in fata usi. Am fost intimpinat Intr-o costumatie sexi . Pozele sint ale ei, si este intradevar f frumoasa, inalta, sani super, picioare lungi, funduletul iti ofera o priveliste de vis. Din cauza programului am ramas doar o finalizare( nu spun 30 de minute ca nu ai cum sa duci mult cu Ines.... sau poate doar eu ). Oralul excelent LOT super, te poti juca cu sanii ei. Am schimbat pozitia , am finalizat in balonas pozita” mama iedului”, unde Ines misca funduletul demential. Este frumoasa si sexy. Nu m-am simtit grabit, fara telefoane etc.  Prosoape curate, tot ce trebuie la baie. Decartat la plecare100 ron. 
 Multumesc Ines, esti ceea ce trebuie. 

Multumesc frumos pt vizita si pt recenzie vecinu! 🤗

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Buna ziua domnilor! O sa raman in Brasov pana pe data de 16 aprilie, apoi o sa iau o pauza de cateva saptamani, nu stiu exact cand o sa revin! 

Va rog frumos cand imi lasati mesaje sa precizati intervalul orar in care va pot raspunde! 

Disponibila!!!!

20210406_102101.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

DISPONIBILĂ 😙

 

Serviciile mele sunt următoarele:

Sex oral protejat/neprotejat(in funcție de igiena)

Sex normal doar protejat indiferent de situație și suma oferită

GFE

69

Hand job

Foot fetish

Masaj de relaxare

Facesitting

Finalizare corporală

Diferite poziții

 Nu accept persoane in stare de ebrietate,cu bile sau alte accesorii 

 Nu practic finalizare orală sau anal!

Prețurile acestor servicii sunt următoarele:

100 o finalizare ,maxim 30 de minute

200 ora ,maxim 2 finalizări

Programările se pot face doar prin apel sau sms ( va rog sa specificați în mesaj pana la ce ora va pot răspunde)

Cer și ofer la rândul meu igiena ,discreție și seriozitate!

Link spre comentariu

Mulțumesc mult Ines!!!! O femeie care știe să te facă sa scapi de stresul acumulat și în prezența ei să te facă să te simți bine. După fiecare programare când ieșeam nu mai nimeream direcțiile, totul este woow și chiar mă bucur de o așa prezență în Brașov!!!Toate gândurile bune și să nu uiți de iepurașul de Paște!!! 😂😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...