Sari la conținut

Ines 0763136978


Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România

Buna dimineata domnilor!

 Chiar daca nu postez zilnic, eu sunt aici si sunt disponibila zilnic. (Cand plec anunt) 

Va rog frumos sa specificati in mesaje pana la ce ora va pot raspunde! 

Weekend placut sa avem! 🤗

CollageMaker_20211105_085805425.jpg

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator gogu2017
Reputație: 0

Săptămâna trecută am apelat din nou la prezența domniței... 

Am fost întâmpinat de aceeași persoană cu zâmbetul pe buze, f atentă la nevoile clienților, știe să țină o conversație, ai impresia că ești cu o prietena ceva. 

 

Ca servicii:

1. On la cerere, fff bun, lent, are o tehnica a ei, ii place 10+

2. Lady on top, știe ce face, priveliște minunată, e cu tine, scadem un punct pt lipsa fk 9+

De revenit clar, f recomand celor cu bun simt care știu sa aprecieze o femeie frumoasă, înaltă și f hommy... 

Te salut draga Inness și poate ne mai vedem 😋

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 41 minute, gogu2017 a spus:

Săptămâna trecută am apelat din nou la prezența domniței... 

Am fost întâmpinat de aceeași persoană cu zâmbetul pe buze, f atentă la nevoile clienților, știe să țină o conversație, ai impresia că ești cu o prietena ceva. 

 

Ca servicii:

1. On la cerere, fff bun, lent, are o tehnica a ei, ii place 10+

2. Lady on top, știe ce face, priveliște minunată, e cu tine, scadem un punct pt lipsa fk 9+

De revenit clar, f recomand celor cu bun simt care știu sa aprecieze o femeie frumoasă, înaltă și f hommy... 

Te salut draga Inness și poate ne mai vedem 😋

Un gentlemen ca de obicei, iti multumesc frumos, cu drag cand doresti! 🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Peti80
Reputație: 0

Va salut sí pupici fierbinti tie Ines.🤗🤗🤗

Am scris destule recenzii sí note la ea sí totul este la fel, insa de fiecare data am avut cu ea o experienta de neuitat. Ines chiar provoaca dependenta, stie sa faca foarte bine treaba sii mie chiar imi place ce sí cum face ...woow. iti multumesc 😘😘😘

Corpul ei este perfect pe gustul meu, bronzata la solar, cu pielea neteda si forme frumoase, cu chipul sí zambetul ei de inger, ...iar priveliștea atat la oral sí normal ca într-un film erotic de calitate.

Nerecomandat incepatorilor sí celor care sunt mai sensibili sau slabi la inima, ca va indragostiti repede 🤪 sí ín loc de multumiri o sa citim aici cereri de casatorie 🤪

Gata, nu mai pot sa scriu mai departe, ca juniorul nu mai incape ín pantaloni.

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
La 17.11.2021 la 11:27, Peti80 a spus:

Va salut sí pupici fierbinti tie Ines.🤗🤗🤗

Am scris destule recenzii sí note la ea sí totul este la fel, insa de fiecare data am avut cu ea o experienta de neuitat. Ines chiar provoaca dependenta, stie sa faca foarte bine treaba sii mie chiar imi place ce sí cum face ...woow. iti multumesc 😘😘😘

Corpul ei este perfect pe gustul meu, bronzata la solar, cu pielea neteda si forme frumoase, cu chipul sí zambetul ei de inger, ...iar priveliștea atat la oral sí normal ca într-un film erotic de calitate.

Nerecomandat incepatorilor sí celor care sunt mai sensibili sau slabi la inima, ca va indragostiti repede 🤪 sí ín loc de multumiri o sa citim aici cereri de casatorie 🤪

Gata, nu mai pot sa scriu mai departe, ca juniorul nu mai incape ín pantaloni.

Multumesc frumos pt recenzie, pe viitor sper sa ne putem sincroniza mai des! 🤗

Maine revin in Brasov! Duminica placuta va doresc! 😚

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:România
  • Oras:România

Buna ziua domnilor! Astazi este ultima zi in Brasov. Va multumesc tuturor celor care mi-ati facut placuta sederea in frumosul vostru oras! Va doresc un sfarsit de an linistit si plin de bucurii! 🤗

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...