Sari la conținut

Sarra26 brunetica 0737849305


Postări Recomandate

Buna seara tuturor!!!

Aseara m-am hotarat sa-i fac o vizita Sarrei,am vb in prealabil pe la ora 18.00 seara ,nu stiam exact daca pot ajunge,in fine pe la 22.00 eram la Unirii ,am sunat-o i-am spus ca vin pt o finalizare mi-a spus ca deja la 22.30 are client care vine tot pt o fin ,daca prefer sa urc sau sa astept după..mi s-a parut foarte corect din partea ei,putea sa ma agațe dar a preferat sa nu o faca,i-am spus ca e ok sa revina ea dupa plecarea clientului. Pe la 23.15 a revenit cu un apel,am urcat m-a invitat in camera foarte amabila s-a scuzat 5 min pt dush,eu eram venit direct de acasa nu a mai fost nevoie,m-am fct comod a revenit si am trecut la treaba...in afara de actiunea in sine care a fost super ok nu intru mult in amanunte,dar mentionez ca este foarte maleabila,simte ce vrei,este si tandra dulce atentă,te intreaba ce preferinte ai,n-are treaba de ceas,la normal mie personal mi s-a parut chiar stramtă...in rest pot spune ca este o persoana foarte ok si te si face sa te simti ok parca ai fii cu o amanta gen si ignoră total telefoanele.Una peste alta m-am simtit super in compania ei de revenit cu sigurantă...o seara buna tuturor !!! Sarra te pupik sper sa ne mai vedem 😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna seara tuturor!!!

Aseara m-am hotarat sa-i fac o vizita Sarrei,am vb in prealabil pe la ora 18.00 seara ,nu stiam exact daca pot ajunge,in fine pe la 22.00 eram la Unirii ,am sunat-o i-am spus ca vin pt o finalizare mi-a spus ca deja la 22.30 are client care vine tot pt o fin ,daca prefer sa urc sau sa astept după..mi s-a parut foarte corect din partea ei,putea sa ma agațe dar a preferat sa nu o faca,i-am spus ca e ok sa revina ea dupa plecarea clientului. Pe la 23.15 a revenit cu un apel,am urcat m-a invitat in camera foarte amabila s-a scuzat 5 min pt dush,eu eram venit direct de acasa nu a mai fost nevoie,m-am fct comod a revenit si am trecut la treaba...in afara de actiunea in sine care a fost super ok nu intru mult in amanunte,dar mentionez ca este foarte maleabila,simte ce vrei,este si tandra dulce atentă,te intreaba ce preferinte ai,n-are treaba de ceas,la normal mie personal mi s-a parut chiar stramtă...in rest pot spune ca este o persoana foarte ok si te si face sa te simti ok parca ai fii cu o amanta gen si ignoră total telefoanele.Una peste alta m-am simtit super in compania ei de revenit cu sigurantă...o seara buna tuturor !!! Sarra te pupik sper sa ne mai vedem

cu mare drag te aștept sa revi pupici ♥♥♥♥
Link spre comentariu

Bună futăciosilor azi mă găsiti la birou până la ora 03:30 servicile mele sunt oral normal masaji de relaxare masaji erotic toate pozidile sarutări pe gura sarutări pe corp pozitia 69 sex intre sani preț 300 ora 150 finalizarea 💋💋💋💋💋â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

Link spre comentariu

Bună futăciosilor azi mă găsiti la birou până la ora 03:30 servicile mele sunt oral normal masaji de relaxare masaji erotic toate pozițiile sarutări pe gura sarutări pe corp pozitia 69 sex intre sani preț 300 ora 150 finalizarea 💋💋💋💋💋â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

post-327871-0-27190000-1599664588_thumb.jpg

post-327871-0-84186400-1599664602_thumb.jpg

Link spre comentariu

Buna futaciosilor sunt o companie foarte plăcută și sociabilă.

Mă adresez domnilor generoși cu bun simț și gusturi bune!

Iubesc să cunosc persoane noi, comunicative, cu care să mă pot simții în largul meu, bineînțeles și ei la fel!

Sunt o persoană deschisă, vă aștept pentru a petrece clipe inedite alături de o domnișoară pasională!❤ ma puteți găsi până la oră 03:30

post-327871-0-71043300-1599743326_thumb.jpg

post-327871-0-86951500-1599743335_thumb.jpg

post-327871-0-61070300-1599743355_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost in vizita la domnisoara ieri. 
Locatie: 10 (spatios si curat) - nu sunt pretentios
Fizic: 10 (foarte sexy, slim si are formele la ea)
Oral: 10 (am avut o singura finalizare si aceasta la oralul ei care a fost super cu atentie la bijuterii, limbute pe cap si rapid)
Sex normal: 10 (chiar daca nu am reusit mult sa fac, deoarece a fost dupa finalizarea de la oral am testat cateva pozitii ca o pregustare pentru data viitoare)
Am discutat poate incercam si un trio odata, abia astept.

Foarte dragalasa, exact ca o prietena si cred ca este sincera :) in afirmatii, cel putin asa mi-a lasat impresia. Are pe langa look si caracter, este clar de revenit.
Modalitatea de contact a fost whatsapp si mi-a placut ca a avut initiativa sa imi spuna sa intru mai devreme (eu prograasem la 8:30 si m-a invitat la 8, nu am mai asteptat in parcare)

  • Minus 1
Link spre comentariu

Am fost in vizita la domnisoara ieri. [/size]

Locatie: 10 (spatios si curat) - nu sunt pretentios[/size]

Fizic: 10 (foarte sexy, slim si are formele la ea)[/size]

Oral: 10 (am avut o singura finalizare si aceasta la oralul ei care a fost super cu atentie la bijuterii, limbute pe cap si rapid)[/size]

Sex normal: 10 (chiar daca nu am reusit mult sa fac, deoarece a fost dupa finalizarea de la oral am testat cateva pozitii ca o pregustare pentru data viitoare)[/size]

Am discutat poate incercam si un trio odata, abia astept.[/size]

Foarte dragalasa, exact ca o prietena si cred ca este sincera :) in afirmatii, cel putin asa mi-a lasat impresia. Are pe langa look si caracter, este clar de revenit.[/size]

Modalitatea de contact a fost whatsapp si mi-a placut ca a avut initiativa sa imi spuna sa intru mai devreme (eu prograasem la 8:30 si m-a invitat la 8, nu am mai asteptat in parcare)[/size]

mulțumesc și te aștept cu drag sa revi
Link spre comentariu
  • Oras:lux
  • Oras:lux

Am fost in vizita la domnisoara ieri. [/size]

Locatie: 10 (spatios si curat) - nu sunt pretentios[/size]

Fizic: 10 (foarte sexy, slim si are formele la ea)[/size]

Oral: 10 (am avut o singura finalizare si aceasta la oralul ei care a fost super cu atentie la bijuterii, limbute pe cap si rapid)[/size]

Sex normal: 10 (chiar daca nu am reusit mult sa fac, deoarece a fost dupa finalizarea de la oral am testat cateva pozitii ca o pregustare pentru data viitoare)[/size]

Am discutat poate incercam si un trio odata, abia astept.[/size]

Foarte dragalasa, exact ca o prietena si cred ca este sincera :) in afirmatii, cel putin asa mi-a lasat impresia. Are pe langa look si caracter, este clar de revenit.[/size]

Modalitatea de contact a fost whatsapp si mi-a placut ca a avut initiativa sa imi spuna sa intru mai devreme (eu prograasem la 8:30 si m-a invitat la 8, nu am mai asteptat in parcare)[/size]

10 pe linie, interesant :)
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...