Sari la conținut

Sarra26 brunetica 0737849305


Postări Recomandate

  • Oras:BVV
  • Oras:BVV

Hello!

 

Tocmai ce am plecat de la Sara, revin cu impresiile in urma celor trei vizite de pana acum.

 

Programarea stabilita usor pe wapp si adresa e cea cunoscuta la Unirii, langa Sfanta Vineri. In general sunt locuri de parcare libere in jurul blocului. Sara este super comunicativa si mereu deschisa astfel ca interactiunea a fost mereu naturala, eu fiind fan gfe. Pozele sunt reale si apreciez ca de fiecare data m-a asteptat intr-un alt outfit.

 

Locatie: 9 centrala, apartament curat si camera de vizita corespunzatoare, poate doar niste muzica pe fundal lipseste:)

 

Aspect 9+ o bruneta exact pe gustul meu cu forme misto, tatuaje si cateva piercinguri puse acolo unde trebuie;)

 

Oral 10 ON unul dintre cele mai bune pe care l-am primit in ultima vreme.

 

Normal 9 a fost mereu ce trebuie si mereu acolo in actiune cu pozitii diverse, sex intre sani, NP.

 

Am mers pe ambele variante de timp 150/300 fara sa ma sacaie deloc cu ceasul. Tigara inainte si dupa fara graba.

 

Mi-a facut placere sa o intalnesc pe Sara si o sa mai profit de placerea asta de fiecare data cand imi permite timpul.

 

Ciao!

Link spre comentariu

Hello!

 

Tocmai ce am plecat de la Sara, revin cu impresiile in urma celor trei vizite de pana acum.

 

Programarea stabilita usor pe wapp si adresa e cea cunoscuta la Unirii, langa Sfanta Vineri. In general sunt locuri de parcare libere in jurul blocului. Sara este super comunicativa si mereu deschisa astfel ca interactiunea a fost mereu naturala, eu fiind fan gfe. Pozele sunt reale si apreciez ca de fiecare data m-a asteptat intr-un alt outfit.

 

Locatie: 9 centrala, apartament curat si camera de vizita corespunzatoare, poate doar niste muzica pe fundal lipseste:)

 

Aspect 9+ o bruneta exact pe gustul meu cu forme misto, tatuaje si cateva piercinguri puse acolo unde trebuie;)

 

Oral 10 ON unul dintre cele mai bune pe care l-am primit in ultima vreme.

 

Normal 9 a fost mereu ce trebuie si mereu acolo in actiune cu pozitii diverse, sex intre sani, NP.

 

Am mers pe ambele variante de timp 150/300 fara sa ma sacaie deloc cu ceasul. Tigara inainte si dupa fara graba.

 

Mi-a facut placere sa o intalnesc pe Sara si o sa mai profit de placerea asta de fiecare data cand imi permite timpul.

 

Ciao!

mulțumesc și te mai aștept cu drag
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator lexmann
Reputație: 0

Eu nu ma uit si nici nu merg la astea care abuzează de abordarea "dragule", "iubitule", "futaciosilor". :(

 

Eu sunt un domn, in plm.

 

E gen, cum gaseai in piata in anii 2000 tiganci cu fuste si te abordau: "Heeey, baiat freumos, hai satz ghicesc, mo! Hai la mama, freumosuleee!"

Sau alea pe la Gara, iti dau o fetita baiatu ?

 

Link spre comentariu

Eu nu ma uit si nici nu merg la astea care abuzează de abordarea "dragule", "iubitule", "futaciosilor". :( ok cum zici tu asa ie

 

Eu sunt un domn, in plm.

 

E gen, cum gaseai in piata in anii 2000 tiganci cu fuste si te abordau: "Heeey, baiat freumos, hai satz ghicesc, mo! Hai la mama, freumosuleee!"

Link spre comentariu

Bună futăciosilor va aștept pentru momentele de neuitat, ofer companie domnilor generoși. Iar dacă ai fantezii, nu ezita sa îmi spui. Dacă dorești sa ne cunoaștem și sa experimentam sună-mă... Te aștept! contactați-mă pentru programăriðŸ˜ðŸ˜ðŸ¥°ðŸ¥°ðŸ¥°ðŸ¥°ðŸ¥°

Link spre comentariu

Leșiiiin :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

Și mâine îi dai ?

da ok am greșit acolo cu azi puteți ok cu o litera hai ma și acum ce ai vrea nu ma în nebuni tu iești perfect sau care ie treaba ta nu ai alce va de făcut nu te în teleg nu mai putem greși ca vi tu domnu profesor sa ne verifici notele și scrisu te rog frumos sa ma lași pe mine și sa vezi de treaba ta ok
Link spre comentariu
Vizitator lexmann
Reputație: 0

da ok am greșit acolo cu azi puteți ok cu o litera hai ma și acum ce ai vrea nu ma în nebuni tu iești perfect sau care ie treaba ta nu ai alce va de făcut nu te în teleg nu mai putem greși ca vi tu domnu profesor sa ne verifici notele și scrisu te rog frumos sa ma lași pe mine și sa vezi de treaba ta ok

 

:laugh2 :slap2

erai pe lista mea, nu mai esti

Link spre comentariu

Bună , sunt o fată frumoasa și senzualitatea si experienta sunt calitatile ce ma caracterizeaza. Daca esti un barbat care se respecta, atunci nu ramane decat sa imi dai un telefon. Iti garantez ca nu vei regreta timpul petrecut alaturi de mine. Ne putem relaxa impreuna, masajul de calitate este unul dintre atuurile mele..

â¤ï¸

Ca si servici :

O finalizare (maxim 30min) 150 lei

1h - 300 lei (2 finalizari)

Servicile oferite in preturile de mai sus sunt: sex normal, oralul in functie de igiena, 69, sarutari, diferite poziti, sex intre sâni, finalizare pe corp.

Servici oferite extra:

c.i.m - 50 lei

c.i.f - 50 lei

Uro activ - 70 lei

Uro pasiv - 50 lei

Diferite fantezi!

Nu fac anal!!!!!

Mă puteti găsi si pe whatsapp la numarul 0721891249😘😘😘 azi mă puteți la birou de la oră 10:30 până la oră 22:30😘😘😘😘😘

post-327871-0-67505600-1605082215_thumb.jpg

post-327871-0-35510500-1605082222_thumb.jpg

post-327871-0-60023800-1605082232_thumb.jpg

post-327871-0-45807200-1605082243_thumb.jpg

Link spre comentariu

  • Telefon: 0753332370
  • Oras:BUCURESTI
  • Telefon: 0753332370
  • Oras:BUCURESTI

Sall!! Tocmai ce am plecat de la Sarra!! Tot ce va pit spune este ca este o super fata!!Este foarte comunicativa foarte zambareata si foarte frumoasa!!Nu o sa va dau informații despre cum sa petrecut timpul meu in compania eidar va pot garanta ca totul a fost de nota 10!!Locatie nota 10 apartament curat!! Aspect nota 10 bruneta cu forme misto , tatuaje si piercinguri foarte frumoase!! Oral 10 neprotejat executa foarte bine!!Normal protejat 10 se misca da contre!! Fata este de nota 10!! Eu cu siguranta voi reveni !! Apropi sunt baiatul care a fugit de la munca si care l ai intrebat daca este ...... Te poop !! Si sa ai parte de zile frumoase ca tine!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...