Sari la conținut

Masaj erotic cu doua maseuze


Postări Recomandate

  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti
  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti

Buna!

Daca va doriti o sesiune de masaj erotic cu doua fete dragute ne puteti contacta. Colega mea Bety (beatrice4u) si cu mine suntem disponibile impreuna.

Singura rugaminte este ca programarea sa se faca cu programare in prealabil, sa putem avea timp sa ne sincronizam.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

0732813555 este nr meu de telefon pt programari.

Sesiunea dureaza 45-50 de minute iar costul este 600 ron.

Fetelor, dragut din partea voastra ca v-ati gandit la aceasta optiune, dar pretul nu v-a iesit cam MAAAREEE??? :(

Si apropos, blogul colegei Beatrice este eliminat, asa ca nu se poate vedea nimic accesand link-ul de mai sus. ;-) 

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti
  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti

La banii ăștia ma duc liniștit la mon Amour și am parte de locație premium plus ora are în continuare 60 de minute acolo...

Drum bun si distractie placuta!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Drum bun si distractie placuta!

 

Atitudine bună! Voi nu înțelegeți ca oricât de futaciosi am fi tot comparam preturile și serviciile... Când voi nici măcar o ora nu stați... Plus ca la dublu "munca" voastră se înjumătățește.. Da, și noi ne gândim practic. Voi ați vrea să ne dăm drumul în pantaloni de când batem la ușa și nici măcar sa nu mai dați drumul la ușa... Doar băgăm banii pe sub ușa și gata. Spor!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Atitudine bună! Voi nu înțelegeți ca oricât de futaciosi am fi tot comparam preturile și serviciile... Când voi nici măcar o ora nu stați... Plus ca la dublu "munca" voastră se înjumătățește.. Da, și noi ne gândim practic. Voi ați vrea să ne dăm drumul în pantaloni de când batem la ușa și nici măcar sa nu mai dați drumul la ușa... Doar băgăm banii pe sub ușa și gata. Spor!

Corect bro :hihat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...