Sari la conținut

Masaj erotic 0742528013


Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Mai este un loc liber de la 15:30...din cate am inteles.. Cred ca reusim sa o mentinem in SM.. HAIDETI cu o rezeevare..

Super! Voiam sa vin de la Baia Mare pentru un masaj.....dar n-ai binevoit sa-mi raspunda ieri pe whatsapp......m-a lasat cu seen. Un client ce putea deveni fidel tocmai a pierdut...mai bine merg la CJ, unde gasesc promptitudine si seriozitate

Link spre comentariu
Vizitator sahyxxx
Reputație: 0

Super! Voiam sa vin de la Baia Mare pentru un masaj.....dar n-ai binevoit sa-mi raspunda ieri pe whatsapp......m-a lasat cu seen. Un client ce putea deveni fidel tocmai a pierdut...mai bine merg la CJ, unde gasesc promptitudine si seriozitate

ca ce sa vezi?.. de la CJ vine si fata..

 

Hai serios ?! Toti suntem prosti cu mine in frunte...pardon in top...si zicala aia iti cam suna si tie, dragule !

probabil n-o sa mai fiu pe forum..(intr-o zi o sa ma cumintesc)..si n-o sa mai am ocazia de a-l vedea pe d-l ramiz..in mai vechea situatie ( playgirl), si cu ME...nu stiu de ce am impresia ca istoria se va repeta..deja vu'?

andra: 🌹😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Da, sahy...si vom ajunge din nou la vorba mea, ca de obicei, --- daca nu e bun calul...e bun si magarul..., de care ai facut misto.---  :wink2

Link spre comentariu
  • Oras:satu mare
  • Oras:satu mare

Salut fraților azi am trecut și eu pe la ea, pot sa zic ca este o persoana ok, este glumeata, vorbareata face treaba buna, per total a fost o experienta plăcut și am sa mai revin. Ma scuzați de lipsa de informați dar scriu de pe telefon :( este o fata frumoasa, din câte am înțeles prestează și în timpul săptămâni. Va recomanda

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut dragi satmareni, urmeaza sa am o delegatie spre Satu Mare, niste detalii despre aspectul fizic al domnisoarei puteti sa-mi oferiti ? Sani, fund ? Poate cu acordul dânsei ar fi de mare ajutor niste poze.

Link spre comentariu

Buna all, revin cu o recenzie pentru ca si dupa atatea vizite tot incantat sunt de serviciile acestei fete. In primul rand atitudinea nu sa schimbat deloc, primirea este calduroasa si chiar te simti relaxat in prezenta ei. Vreau sa detaliez ce am simtit de fiecare data cand sunt la ME.

In primul rand relaxare :)

Se ocupa de toate detaliile ca sa te simti comfortabil

A instalat o oglinda unde se vede toata miscare care pe mine ma excita.

Ora de lucru e ora de lucru fara graba.

Finalizari 2 ca na la varsta mea tre sa recunoastem ca intr-o ora e ok.

Ai dus la dispozitie

Ce sa mai zic totul e cea ce trebuie, eu o recomand cu cea mai mare incredere ca sigur nu va dezamageste...

 

Abia astept urmatoarea vizita... Trebuie sa fac abonament... Am devenit dependent.

Link spre comentariu
  • Oras:satu mare
  • Oras:satu mare

ca ce sa vezi?.. de la CJ vine si fata..

 

 

probabil n-o sa mai fiu pe forum..(intr-o zi o sa ma cumintesc)..si n-o sa mai am ocazia de a-l vedea pe d-l ramiz..in mai vechea situatie ( playgirl), si cu ME...nu stiu de ce am impresia ca istoria se va repeta..deja vu'?

andra:

la cluj e mare concurenta, ai de unde alege fete pt masaj si la preturi accesibile si servicii de calitate bluemoon de ex in cj 160 de lei ora.....dar merita fiecare banut
Link spre comentariu

  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Sahy istoria nu se va repeta credema.. La modul ei de abordare si superioritate credema "no thanks"prefer sa fiu tratat cum ma trateaza fatuca asta.. Te simti perfect in compania ei..

Pe bune...mai poti ??? ASA MERITI !!! VREI SA ITI SPUN PE LIMBA TA ?!?

 

Nu ti-a mai zis nimeni nimic, dar tu ti-ai amintit ce a zis @sahyxxx acum 2 luni.....oare cat mai vrei sa ne spui cum te simti tu ?!? Cine crezi ca e curios ? Da' ia-o de nevasta !...a...pardon..ai !

 

Limiteaza-te sa te mai agati de mine ca suntem satui de cat claxonezi !!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...