Sari la conținut

Masaj erotic 0742528013


Postări Recomandate

  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Masaj erotic... Hmm, da cine doreste calitate si atentie o recomand. Nu vreau sa fac reclama doar imi exprim parerea... Wow.. Am vizitat-o din nou pe domnisoara.. Da is dependent de masajul ei... O executa la nivel profesional si chiar e cea ce trebuie. Sunt impresionat de fiecare data cand ii trec pragul, intottdeuna vine cu noutati,, a nu se intelege gresit....deci cu alte cuvinte, cine vrea un masaj erotic de calitate... Aici e locul. 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Bună dimineața, asa se pare ca eu is unul dintre abonații domnișoarei. Da face doar masaj erotic cu finalizare prin masaj. Dar cea ce face ea, se poate chema masaj erotic real nu povesti hai ca iti fac un masaj... Daca înțelegi ce vreau sa zic. Finalizarea e ceva special da manuala.. Nu prin penetrare nicăieri.. Dar într-un final tu ai ales masajul erotic... Într-o propoziție "merita toți banii".

Da mi se va zice ca fac reclama... Dar asta e... O recomand din suflet pt masaj erotic. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

    Va scriu, fiindcă după ceva timp am zis ca trebuie sa fac o vizita la aceasta persoana minunata pentru o relaxare de zile mari asa cum is obișnuit  din  partea ei...
      Am făcut rezervare telefonica  cu 2 ore înainte de vizita... obiceiul meu punctual am ajuns cu 5 min mai repede decât rezervarea... Nu a fost nici o problema... Sunat la ușa locație.. Curat organizat... Primire într-un body aproape transparent și incitant... Hmm iti vine sa pui mana pe fundul ei de la întrare... 
          Am discutat tipul de masaj pe care mi-l doresc... Ca de obicei cel cu 2 finalizări... 150 lei în condiția ca stai o ora și 2 finalizări.... Plus masaj de nota 10...ppate cu steluța..
          După discuție și Cafeluta împreună de nu îmi puteam stăpâni mâinile sa pun pe ea... Invitat la dat jos Textila....-> invitat la un dus asistat... Cu mare atenție la micuț..si împrejmuimi...o placere totala în acest timp este permis mângâieri pe pasarica epilata și finuta .... Mangaieri pe Sani..pupat gatul ei.. Deci mirific.  
           După dus am fost invitat la locul faptei și poftit sa ma pun pe pat cu fundul în sus pentru a începe masajul... Hmm sa nu vorbim de oglinda din lateral unde vezi acțiunea...  atenția la detalii sunt importante . Fiecare detaliu e bine pus la punct...
         Începe acțiunea, un masaj de la primul deget mic de la picior sus pe talpa pe picior incet fără graba, te relaxezi într-un mod profesionist dar totuși este nud complet și vezi în reflexia oglinzi formele fetei... E o placere... Comtinua cu masajul incet incet în sus fără graba, ajunge la fese unde da atenție incet și feselor coboară cu degetul la micuț îl mângâie Hmmm... 
       Continua cu spatele în timp ce aluneca pe tine plina de ulei tot corpul ei, îți geme asa finut în ureche Sa nu uitam ca ea aluneca pe corpul tău și ii simți fiecare părticică, pasarica pe fesele tale.. Pasarica ii aluneca pe spatele tău. 
        Soptește incet la ureche... "te rog întoarcere"  te întorci și candela e în sus plin de dorința.... Dar ea incet continua masajul atingând din când în când Penisul pentru a creste dorinta.... Se întoarce cu spatele se așează peste tine ii vezi fundul obraznic..... Si sâni pe penisul tău..dar ea face în continuare  masaj la picioare și urcând incet către băiețel care e is sus ca un catarg...  Între timp degetele mele mangaiind pasarica ei și bine mirositoare.... O. Rog VREAU SA LING...si ma lasa sa îmi var limba în pasarica umeda.... Între timp. Ea cu mâinile continua sa masaje zona mea ungand cu ulei în plin... 
          Când simt ca numai poi poți opta pentru diferit finalizări pe corp, cu gatul, între sâni... Vedeți voi acolo... 
         Eu am optat pt cea cu gatul ai senzația ca iti face oral... Trebuie încercat. 

Notele mele:
Locatie:10
Servicii 10
Preturi 10 + 150 lei 2 finalizări 
Pachete masaj  se poate compune din diferite tipuri... Va consiliază perfect. 
 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Neata buna, din pacate dupa cum observi Turboboy, aici Andra se crede miezul, iti dai seama cum o deranjeaza fiecare fatuca aparuta fiecare serviciu in plus ? Dar ea incetul cu incetul trebuie sa se pensioneze ca deja apar reumatismele....DAR  ea nu ca da recenzii si comentarii proaste parca ea ar fi DOAMNA orasului in exclusivitate. LEGAT de domnisoara din acest topic ca despre asta e vb , onrecomnd cu incredere si ofera servicii de masaj erotic de calitate si nu in scarba ca si Andra. 

Legat de salon sincer si eu mas baga sa imvestesc in asa ceva si sa avem fete de acest gen ca si domnisoara din TOPIC .Hai sa vedem cine se mai baga sa terminam cu exclusivitatea pe care crede ca o are Andra.

Recomand.

  • Minus 2
Link spre comentariu
Acum 43 minute, vladimirpula a spus:

Salutare baieti,nu stiti?eventual azi as putea sa dau de domnisoara,e bun nr din anunt?imi cer scuze activez mai putin pe aici

Suna liniștit va faceti programare.merita toți bani garantat.

Link spre comentariu

Am vizitat-o azi pe Giulia, in sfarsit!

O fata glumeata, zambitoare, povestitoare si un masaj pe masura. Atat cel de relaxare, cat si cel erotic.

Ca si permisivitate te lasa sa o atingi, dar nu sa o saruti pe gura.

Masaj relaxare: 8

Masaj erotic: 9

Pret: 200 o ora.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu

  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Turboboy, sincer masajul pe care o face Giulia e profi, te relaxezi total. Acum idea e sa facem diferenta intre masaj erotic si dat la pompa pe foc automat. Daca doresti dat la pompa ,atunci clar nu e ea alegerea...DACA vrei masaj erotic de calitate atunci e ea.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...