Sari la conținut

Buna ma numesc Roxana ❤❤


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut! Tocmai ce am vizitat o si eu pe Roxana.

 

Locatie: 7 - pe langa Ciresica. Dau 7 pentru ca se trece dintr o camera in alta si mai are o colega si stai practic perete in perete cu un confrate care nu stii cand vrea sa iasa, el trebuie sa stea dupa tine sa pleci ca sa nu va intalniti etc

Aspect: 9 - este draguta la fata si are niste sani frumosi. Daca treci peste faptul ca e foarte mica de statura e chiar faina!

Atitudine: 7 - se vede ca e la inceput. Mai are foarte multe de invatat despre cum sa te porti cu clientul! Si un pic grabita mi s a parut pentru ca imediat ce am terminat a programat pe altcineva in urmatoarele 10 minute.. Dar in rest amabila, are bun simt dupa cum a spus un coleg mai sus.

OP: dupa ce m a intrebat cum vreau oralul mi a pus prezervativul, a pus lubrifiant si am trecut la normal. :)))

NP: 8 - bun

Pret:100/200 - eu probabil o sa revin daca va fi mai atenta si nu se va mai grabi.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am fost, incantat de ce se spune despre ea, si am plecat dezamăgit.

Locatia este usor de gasit dar e foarte mica si nu e prea curata, baia la fel de mica (aproape intrii in cada din afara baii).

Aspect - 9. Este pe placul meu, miniona, fit si foarte draguta la față in comparatie cu altele

Atitudine - aici nu e ok, mi a cerut banii pana sa apuc sa ma descalt, apoi a intarziat începutul, cu telefonul (ca stai sa il bag la incarcat, ca stai ca suna cineva, apoi l a dus colegei sa raspunda) si se tot plimba dintr-o camera in alta. In fine, am început cu un oral protejat (preferinta mea), si dupa 15-20 secunde imi zice ca mai am 10, maxim 15 minute pentru ca se pune timpul de cand am intrat in apartament (de parca e vina mea ca a trebuit sa tot amane).

OP, NP - 8, a fost ok

Igiena - 10

Pret 100/200

 

Eu nu mai revin, m-a forțat sa ejaculez cat de repede pot, baia era mizerabila, am ajuns acasa cu ciorapii jegoși( tin sa mentionez xa erau proaspat spalati).

 

Poate am nimerit eu mai prost, eu zic ca ar putea cere lejer 150/300 daca ar schimba locația si atitudinea

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Am fost, incantat de ce se spune despre ea, si am plecat dezamăgit.

Locatia este usor de gasit dar e foarte mica si nu e prea curata, baia la fel de mica (aproape intrii in cada din afara baii).

Aspect - 9. Este pe placul meu, miniona, fit si foarte draguta la față in comparatie cu altele

Atitudine - aici nu e ok, mi a cerut banii pana sa apuc sa ma descalt, apoi a intarziat începutul, cu telefonul (ca stai sa il bag la incarcat, ca stai ca suna cineva, apoi l a dus colegei sa raspunda) si se tot plimba dintr-o camera in alta. In fine, am început cu un oral protejat (preferinta mea), si dupa 15-20 secunde imi zice ca mai am 10, maxim 15 minute pentru ca se pune timpul de cand am intrat in apartament (de parca e vina mea ca a trebuit sa tot amane).

OP, NP - 8, a fost ok

Igiena - 10

Pret 100/200

 

Eu nu mai revin, m-a forțat sa ejaculez cat de repede pot, baia era mizerabila, am ajuns acasa cu ciorapii jegoși( tin sa mentionez xa erau proaspat spalati).

 

Poate am nimerit eu mai prost, eu zic ca ar putea cere lejer 150/300 daca ar schimba locația si atitudinea

Eu nu te înțeleg.

Zici ca n-a fost ok și apoi ca ar putea cere mai mult🤦â€â™‚ï¸ðŸ¤¦â€â™‚ï¸ðŸ¤¦â€â™‚ï¸

Din recenzia ta reiese ca cere mult și pentru ce prestează acum, asa ca???...??? 🤑

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Bună,imi cer scuze pentru unii clienti care nu au fost mulțumiți. Sunt la inceput si nu stiu cum sa procedez mai exact. Dar cu timpul cu ajutorul vostru, pentru ca si recenziile mai puțin bune ma ajuta ca sa imi dau seama cum sa procedez , o sa fie totul mult mai bine.

Având si un program foarte încărcat, uneori nu am posibilitatea sa fie totul ca la carte dar imi cer scuze pentru acest aspect.

Pupici ❤

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

O sa fac tot posibilul, doar ca este putin dificil.

Acum ar trebui să mă înțelegeți si voi, cei care ati fost la mine , ati vazut ca imi ceream scuze de nenumarate ori pentru apartament si v am explicat care este situația.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred că ai mai mult succes cu cerutul scuzelor dacă partea asta din întâlnire nu ocupă tot atât timp cât proba practică.....

Bune și scuzele, dar parcă nu nu se leagă cu datul afară în 15 minute (din care 5 alocate scuzatului).

Zic și eu, sperând în buna ta credință.....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

În plus, nu înțeleg de ce simți nevoia să-ți încarci programul în halul asta. De la 8 dimineața până la 3 noaptea :no2

N-ai nici o șansă s-o duci așa prea mult...

Sau....servește la ghișeu, ca la Mc....

Dar ar fi păcat și de tinerețea ta și de .....de toate.

 

Scriu asta pentru că pari totuși o fată cu bunăvoință.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Alt ceva nu am de facut , decât să pierd timpul aiurea il ocup cu ce imi place sa fac de aceea ma implic atat de mult! Multumesc pentru intelegere ðŸ™ðŸ˜˜ðŸ˜˜! De luni alta locație pentru cei interesati! Va pwp😘â¤â¤â¤

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

baieti, fata se pare ca e versata si cu adevarat pe facut bani....

Avea topic aici

 

Noua in oras !!! poze reale 100 %❤❤❤ 0747585557

 

Si ca sa-l mascheze, a mai deschis unul pe alt numar.

Atitudinea si locatia lasa mult de dorit si se pare ca au constatat si altii.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

In plus, stie sau cineva o invata cum sa se promoveze, cum sa tina topicul sus!

Trei pagini de discutii, pentru 3 recenzii, dintre care doua nu prea grozave.

Si nu intreaba clientii , pe cat se baga ea in seama...

Pozele arata bine, banii ii ia de la inceput, iar satisfactia noastr nu e nici pe departe in vederile ei.

Cam astea ar fi concluziile mele.

Link spre comentariu

Salutare tuturor,

 

Este prima recenzie pe care o dau pe acest forum cu toate ca am ceva vechime. In general mi-a placut sa urmaresc ce se intampla. Poate nu va fi o recenzie ca la carte, poate mai mult o experienta.

Am vizitat-o pe domnisoara vineri. Locatia se afla intr-un apartament confort 3 in zona Ciresica. Nu este singura. Se mai afla cineva in apartament. Este un apartament modest dar nu poate fi numit jegos sau altfel. Se intra dintr-o camera in alta, dar prestand in dormitor care este ultima camera nu te deranjeaza cu nimic. Referitor la baie un coleg mai sus a spus ca era super jegoasa si ca si-a murdarit sosetele. Am fost de 2 ori la baie. La inceput si la sfarsit. Nu mi s-a parut murdar. O baie mica, simpla de apartament confort 3, insa am intrat sa ma spal nu sa fac baie in jacuzzi. Acum sa le intelegem si noi pe fete ca apartamentele mai mari se inchiriaza mai scump acum vara si cam greu se gasesc. Pana la urma ma duc sa fut nu sa locuiesc acolo.

 

Motivul pentru care am intervenit a fost acela ca aceasta fata a fost facut efectiv praf pe forum cu toate ca nu merita absolut deloc acest tratament, mai ales din partea unor colegi care nu au vizitat-o. Aici ii exclud pe cei 3 parca care au fost la ea.

 

Este o fata miniona de 18 ani sa spunem, nu i-am cerut buletinul cu niste sani superbi si un corp foarte frumos, mica de statura1.60m cred. Este foarte simtita, vorbeste foarte frumos si se vede ca este la inceput de cariera deci cu cat castiga experienta cu atat va fi mai bine. Din punctul meu de vedere prefer fetele la inceput de cariera simtite spre deosebire de altele cu care pun pariu ca am avut toti experiente neplacute.

 

Referitor la sex :

 

Oral protejat(cererea mea – asa procedez intotdeauna nu are legatura cu igiena fetei – din punctul meu de vedere este foarte curata) nota 8, e tanara, mai are de invatat,

Sex normal pozitia misionarului si apoi pe la spate -  nota 9, e tanara mai are de invatat, insa aceste note le-am dat pentru faptul ca este incepatoare ceea ce nu este un minus pentru mine. Un alt plus este faptul ca fata este ascultatoare si o poti aseza cum doresti.

Infatisare nota 9.  Mie personal mi-a placut foarte mult de ea si cu siguranta ca ma voi intoarce.

FK – nu am incercat

Tarif 100/200. Am inteles ca mai percepe extra pentru servicii extra. Nu a fost nevoie in cazul meu.

Stiu ca gusturile nu se discuta, insa mie mi-a placut foarte mult. Sper sa va ajute experienta mea si spor la futut!

 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...