Sari la conținut

0757913461 Jasmin prima data in orasul tau


Vizitator magarusulfutacios

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

MERSI O seara placuta nu ma enervez din contra rad de prostia altora atata tot asta ii scopu meu aici . Divertisment

Pe tine nu te-as fute nici cu pula lu' altu.😂😂 Oricum asa baietel ratat fara perspectiva-n viata mai rar. Is curios care ii reacttia celor ce ajung si vad ca esti un baietel. 😂😂😂
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pretutindeni
  • Oras:Pretutindeni

Ionel revine în forță și împroșcă iar cu rahatul scurs de la ultimul anal! Marea problemă - am mai semnalat-o și am s-o tot semnalez - e că nu specifică nicăieri în anunțurile alea caraghioase ("cea mai bună, cea mai iubită, cea mai dorită, ca la carte) că e trans. Noi știm că e trans, dar vreun nefericit care nu citește forumul se trezește că ajunge bulangiu fără voie.

Link spre comentariu
Vizitator maxuser
Reputație: 0

 

Ati facut praf topicul fetei! Ea a fost colega bellei.Nu stiu de ce a plecat bella?

sincer o fata cu parul asa mare nu am mai vazut.

ea a venit cu ceva nou si este de apreciat.

as merge dar cred ca se supara bella daca afla.

daca nu scria bella ca ma cauta pe forum mai mergeam pe la ea.

m-am panicat si mi-a fost frica.

Link spre comentariu

Am avut putine emotii, crezand ca nu este reala, dar am ramas surprins placut cand am vazut ca este chiar mai draguta ca si in poze, o fata de treaba cu un zambet frumos, slabutica, si mai face si treaba buna... nu va luati dupa comentarii rautacioase, mergeti singuri si faceti-va o parere

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ce vrajeala pe ala, cica a fost primitoare. Am fost eu la zdreanta asta acum cateva zile. La tel a vb frumos a zis oral nep si dupa ce i am dat banii cand am zis de oral nep a zis ca poate am vb cu altcineva la tel. Tupeu mai jegos ca la asta nu cred ca mai gasesti in alta parte. A inceput cu un oral de 30 secunde nici bine sculata nu era si s a pus capra,uitandu se la niste poze pe telefon.Dupa 2 min de pompat imi zice sa incerc sa termin,iar dupa un alt minutel zice gata ca a trecut un sfert de ora si ea nu mai sta si ca dk stiam ca ma termi greu de ce nu am platit o ora. M am imbracat si am plecat. In apartament mai erau inca 2 tiganci care se uitau la desene animate, una mai micuta de statura si una mai bine facuta, care ranjeau amandoua cand am dat sa ies pe usa.

Concluzie: va dati seama ca ala care a spus ca cica e o fata primitoare e ditamai pestele la astea 3 obosite

👌ðŸ½multumim

Link spre comentariu
Vizitator maxuser
Reputație: 0

Are 500 de postari baiatul. nu creed ca e pestele ei.

 

Si cu mine a fost draguta.

Sa va povestesc!

Am fost la bella cand era colega.

Bella cand am inceput oralul, l-am vrut protejat, eram super excitat si am ales cu plastic.

Am lasato pe bella sa il ruleze si a esuat montajul.

Era prea tare sculata, o am mare.

Sa rupt, ma intelegeti.

Bella nu a mai avut plasticuti.

Am cerut ajutorul colegei jasmina.

Ea a fost draguta si ne-a servit sa ne putem face treaba.

La plecare am cerut un pahar cu apa si am vazuto pe fata statea intinsa pe canapea cu telefonul, nimic suspect.

Nu ii iau apararea dar pe mine m-a ajutat si ii sunt recunoscator.

Link spre comentariu

Ce vrajeala pe ala, cica a fost primitoare. Am fost eu la zdreanta asta acum cateva zile. La tel a vb frumos a zis oral nep si dupa ce i am dat banii cand am zis de oral nep a zis ca poate am vb cu altcineva la tel. Tupeu mai jegos ca la asta nu cred ca mai gasesti in alta parte. A inceput cu un oral de 30 secunde nici bine sculata nu era si s a pus capra,uitandu se la niste poze pe telefon.Dupa 2 min de pompat imi zice sa incerc sa termin,iar dupa un alt minutel zice gata ca a trecut un sfert de ora si ea nu mai sta si ca dk stiam ca ma termi greu de ce nu am platit o ora. M am imbracat si am plecat. In apartament mai erau inca 2 tiganci care se uitau la desene animate, una mai micuta de statura si una mai bine facuta, care ranjeau amandoua cand am dat sa ies pe usa.

Concluzie: va dati seama ca ala care a spus ca cica e o fata primitoare e ditamai pestele la astea 3 obosite

Link spre comentariu

Buna Cazzzo nu tiam răspuns pana acum ptr ca nu știam sa umblu pe forum referitor la comentariul pe care lai lasa cum teas fi dat afara după câteva minute dc minti cu nerușinare și vorbești urat ma faci zdreamta dar ai venit sa futi zdreamta aduti aminte ca ai stat 20 de minute pe ceas și nu iti dădeai drumul și tiam zis sa încerci sa te termini și mi-ai zis ca mai ai și eu tiam zis ca dacă știai ca iti vei da drumul greu trebuia sa iti iei o ora și nu mai ajungeai sa îmi lași recenzie ca team dat afara.tu cu 150 de lei voiai sa te țin o ora de ce tea deranjat atat de tare și dacă stai si iti amintești bine eu tiam vorbit destul de frumos și respectos nu team facut în nici un fel cum mai facut tu...indiferent de situație nu este frumos sa vorbești asa despre o femeie...ori cât de bun ai fi nu poți mulțumi pe toată lumea pentru ca asa este omul...o seara frumoasa iti doresc și sper ca pe viitor sa nu mai avem nemulțumiri...fiecare mai greșește dar nu trebuie pus imediat la zid!!!

Link spre comentariu
Vizitator maxuser
Reputație: 0

jasmin ce fain ti-ai facut paru acuma!

mersi de prezervativ, imi cer scuze ca nu ti-am multumit cand am fost la tine!

ce mai face bella? am neglijato in ultima vreme, am avut multe pe cap.

cat mai stai la Arad?

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Sa inteleg ca ai vizitat-o recent?🤔

Sunt foooarte curios ce ai de zis din vizita la ea, și pe mine ma tentat de câteva ori săi fac o vizita, dar am avut o reținere de fiecare data , nu pot sa spun exact de ce🙄

Scuze de off-topic; dar chiar eram curios dacă sa schimbat in mai bine, și dacă merita sa ma bag la o “turaâ€ðŸ˜

Spor la futut🤘

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Multumesc😊

Posibil in viitorul apropiat să-ți fac o vizita😋, asta si in fuctie de cât mai plănuiești sa rămâi in oras, momentan am “programatâ€ðŸ˜ alte multe vizite pe care va trebuii sa le fac😓

îmi pari simpatica așa, sper doar sa te “ridici†la nivelul așteptărilor mele, și bineînțeles sa mi-o “ridiciâ€ðŸ¤ª

Seara frumoasa in continuare😇

Spor la futut🤘

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...