Sari la conținut

Eva 0748607927 RECOMAND


Postări Recomandate

  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Din păcate ce am postat văd ca sa șters , ultima interacțiune cu ea a fost atunci vinerea a zis ca se retrage o perioada sau definitiv nu știu exact ce sa zic era dezamagita de lume , la câte recenzii a avut pozitive existau peștișori de brasov care scriau Inepții pe pagina ei pentru a o denigra și nu numai , iar locul ei era la top , mai bine ca ai plecat Eva locul tău nu era aici , tiam zis de mult asta dar , probabil vei citi ce scriu și îmi vei da dreptate , vreme însorita acolo unde acuma probabil te bronzezi 🥂ðŸ’

 

Dacă te vei întoarce nu uita ca nu exista doar Brașov , mai sunt și alte județe , de exemplu Petrila , Sângeorz bai , Sovata , Gura Humorului , Suceava , Săpânța , Miroslava , Maramureș , și Balta albă , 😂 hai drumuri bune ca in Bavaria land , de pe tir va urez numai bine fraților și spor la discuții lungi și interminabile ca de futut mai slab in pandemie .

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

@Eva tu Draga noastră , plecatuai definitiv sau cu întoarcere , întreb ca am revenit ai eu acasă pentru o scurta vreme și Mi-ar fi plăcut sa te revăd dar văd ca tot eu is ultimul care tia făcut recenzie ... măcar de sărbători și cu un preț mai mare de ai avea eu tot te voi revedea ... ia ma in calcul și aștept un mesaj de la tine ...

 

Chiar de ăștia nu au vrut sa fii la top noi cei care te știm ... te apreciem , și suntem sătui de toate din Germania care au doar poze de lux și ele sunt un pic cam FA , Dove e scump nu sunt răutăcios doar zic și eu , poate iei in calcul pentru câțiva măcar cu circuit închis , cu drag

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748607927
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0748607927
  • Oras:Bucuresti

Eva trebuie să știi că ești binevenită în Brașov.Îmi pare rău că a trebuit să pleci așa de repede de la noi.Sunt sigur că ai avut un motiv serios!

 

Irishman, Motivul pentru care nu sunt disponibila in aceasta perioada este ca mi-am luat o prea frumoasa vacanța. I'll be back soon...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748607927
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0748607927
  • Oras:Bucuresti

Buna seara dragilor , de luni 14/12/2020 voi reveni in Brasov. 😘
 

📍Zona Centrul Nou 

Up date preturi si servicii!! 

Voi lasa mai jos lista mea de preturi și servicii pentru cei interesați. 😘
 
Sex oral / protejat ( neprotejat) in functie de igiena ..
Sex normal / protejat. 
Diferite pozitii... 
Masaj de relaxare / body lotion 
Finalizare orala/corporală.
 FK 
GFE 
Mici fantezi.
 Swallow +100
Uro 

️ Nu practic 

Anal
 Deepthroat
Cof

PRET .. 💸💸

💸200/ 30 min (1 fin )
💸400/ 60 min ( 2 fin)

DEPLASARI: Doar la Hotel/Pensiune 

💸500 1h 


PROGRAM / 10:00 /21:00 - ultima programare 
 
☎️ CONTACT/ telefonic ( whatsapp ) - 📲    0748607927


💋💋 Sunt singura în locație📌

📌Lenjerii și prosoape curate🛁

📌Locatie de lux!! 

📌Locatie dezinfectata dupa fiecare programare!! 

Veți fi serviți cu apa,suc,cafea la alegere! 

Preturile nu sunt negociabile!!!

📲☎️ Deoarece Întâlnirile sunt pe baza de programare, prefer sa stabilim prin sms/whatssapp. 
 

📌Daca nu raspund va rog sa imi lăsați un mesaj cu ora dorita si timpul pe care doriți sa il petrecem impreuna si voi reveni cat de repede posibil!!! 
 

 

 

📌Nu doresc sa intru in nicio polemica cu absolut nimeni pe baza tarifelor. 
 

📌Programările trebuiesc confirmate cu 30 de min inainte, in lipsa confirmări programarea va fi anulată si numarul automat blocat.

 

📌Nu merg pe un număr foarte mare de programari deoarece imi respect corpul cat si pe voi, prefer sa fiu fresh vesela, si sa va ofer clipe memorabile in detrimentul cantități, eu prefer calitatea serviciilor cat si a timpului petrecut alaturi de voi!!! 

6593233C-66CB-4D41-9061-29EA078E4081.jpeg

E514966B-DB23-4438-856A-04AD9E74AECF.jpeg

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748607927
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0748607927
  • Oras:Bucuresti
Acum 7 ore, giuseppemicu a spus:

Buna Eva !Ce adresa vei avea de mâine și dacă as putea veni pentru 1 h de la ora 14

Buna, te rog sa imi scri pe whasapp 😘

Link spre comentariu

  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Ceau

 

 Eva ,

 

Spune-mi și mie te rog frumos cât timp vei poposi la noi in oraș , sunt puțin plecat in delegație  și sper doar sa te prind , revin cu un mesaj pentru o programare , te am sunat de dimineața dar bănuiesc ca nu începusei programul . 

Sincer nu știu de ce nu ești promovată la TOP 

 Cred ca și @altadata este de acord cu ceea ce spun , calitate nene , și servicii f bune , alți te ar asemui cu cineva care după ce a plecat din oraș a ajuns la top dar numai contează . 
 

Nu vreau sa mai scriu mult căci iar sar toți pe mine , vb aia dau de munca oricui , care încă își pierde toată ziua aici și nu aduce nimic util site ului  . 
 

Revin cu recenzie după ce o vizitez sa fac o comparație cu toate Topurile vizitate între timp . 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...