Sari la conținut

Eva 0748607927 RECOMAND


Postări Recomandate

  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

da, mah. Stim cu totii ca Bucureștiul e miezul din pizda. Voi nici nu mai faceți dus când ajungeți la curve. Nu aveți apa caldă, limbricilor.

 

 

Eu unul am bătut atâtea tari ca am făcut economie la apa calda , eu băteam drumul bucuresti Cta și Brașov & Timișoara iasi ptr niște prietene care erau in top acu ceva vreme ... și mi erau prietene 🛩

 

Eva ai ceva aparte , te voi vizita curând 🥂🌹🛩🤔

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am vizitat-o pe Eva zilele trecute . Sta intr-un apartament decent pe strada Zizinului ,am gasit locuri de parcare chiar in fata blocului .

Desi nu sunt fan femei tunate , Eva arata foarte bine . In jur de 1,70 , botox si silicoane de bun gust , corp frumos , slim , cu pielea fina si foarte curata .

Atitudine profesionista , proclient te face sa te simti foarte confortabil si ai parte de detoate : FK , ON ,NP si o pasarica stramta udata natural .Cred ca este in top la Brasov in acest moment si sper sa o revizitez curand.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bv
  • Oras:Bv

Salutare am vrut sa vizitezi programare vacuta prin watsapp la ora 15:00 pentru 1 ora sí ea a inteles ora 13 cand o sun la ora14:00 pentru confirmare imi spune ca am avut programare la 13:00 sí mia restrictionat numarul de telefon asta este !!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727192740
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0727192740
  • Oras:Brasov

Domnilor buna seara! Astăzi din păcate fac o recenzie nu așa pozitivă sa zic! Mai mult povestesc o întâmplare!

Dimineața fiind la munca și având ceva timp liber am răsfoit puțin forumul încercând sa găsesc “ceva nou” pentru mine zis și făcut.... am găsit pe doamna Eva.... așa ca am “îndrăznit” și am contactat-o pe whatsapp (probabil greseal mea, dar fiind la munca nu puteam suna deoarece ma puteau auzi colegi....) așa ca am scris pe whatsapp întrebând dacă găsesc ceva timp liber in programul ei astăzi după ora 15.30.... mi-a confirmat ca are o “portița” la 16.30 și ma poate primi atunci.

Trecând orele s-a făcut ora 16 eu fiind deja acasa am hotărât sa plec mai devreme către locația indicată dorind sa fiu punctual ( din păcate nu prea sunt, dar de data aceasta am vrut sa fiu!) am ajuns in zona indicată i-am

scris pe whatsapp și am specificat ca am ajuns puțin mai devreme dar nu este porblema pt ca aștept pana se face ora stabilită ( am scris in ideea de a confirma prezenta mea)...... nu am primit nici un răspuns.... am zis ca poate este ocupată sau cine știe..... S-a făcut și ora 16.30 ora stabilită ... am încercat sa sun de 2-3 ori nu mi s-a răspuns...... și no am plecat dezamăgit cu gândul ca am făcut ceva greșit eu și am fost “refuzat” prin atudinea sau insistenta mea ( deși nu am fost insistent)!

Am plecat de la locație dezamăgit și totuși contrariat..... i-am scris pe whatsapp cerându-mi scuze dacă am greșit cu ceva .... și am primit și un răspuns prin care mi s-a spus ca doamna (domnișoara) nu știu exact cum sa ma adresez a avut ceva dificultăți tehnice cu telefonul și nu mi-a putut Răspunde ..... mi-a mai spus ca dacă doresc ne putem vedea mâine ( din păcate nu pot fiind ocupat)..... eu nu știu ce concluzie sa trag din asta ..... va las pe voi sa înțelegeți ce vreți.... eu am rămas doar cu un gust puțin amar.....

Doamna (domnișoara) Eva îmi cer scuze dacă recenzia pare negativă .... nu asta am vrut..... am vrut sa povestesc întâmplarea poate au mai pățit și alți colegi la fel si poate si la ei a fost aceiași problema tehnica.... eu nu am nimic personal cu tine îți multumesc ca mi-ai răspuns și m-ai lămurit! O zi făina sa ai!

Concluzii :

Contact : whatsapp raspuns relativ rapid!

Locație : zona destul de accesibila (parcare dacă insisti găsești)

Despre acțiune nu pot spune nimic .....

Seriozitate .... aici maxim 3 pot da....

seara făina și spor la treaba sa aveți baieti!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...