Sari la conținut

Eva 0748607927 RECOMAND


Postări Recomandate

  • Oras:La Lidia acasă :)))
  • Oras:La Lidia acasă :)))

Marmotto

Spune-le asta celor 3 curisti de mai sus. Ca asta e tactics lor. Sa arunce cu noroi, sa manjeasca.

Dar nu-i o problema, eu zic ca ma descurc si eu la mizerii.

BZ. Nu am voie sa fiu buzoian?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Transylvania
  • Oras:Transylvania

Nu contest faptul ca fata e de nota 11 sau 5 cu indulgenta. Nu asta ma interesează. Când merg la curve ma duc sa fut, nu sa verific notele...

Ceea ce ma deranjează e faptul că muistii ăștia 3 o sug prin batista de fiecare data când vine cate o fata noua. Ba una, ba alta...

Aici e jmekeria. Ca curistii ăștia se cred judecatori ai CCR.

Imi cer scuze titularei postului.

 

    E clar, prostia ta e ca universul....infinita. Daca ai fi urmarit activitatea mea, ai fi vazut ca am recenzii negative inclusiv la fete de la TOP. Nu am nici un interes sa recenzez negativ pe cine merita. Daca voi considerati ca activitatea mea de pe acest forum urmareste vreun interes, poate ar fi mai bine sa nu mai postez recenzii. In felul acesta vor ramane doar "promovatorii", "iubi" etc.

Link spre comentariu

Sa nu iti para rau pentru mine , sa iti vezi de recenziile tale , de vizitele tale , nu trebuie pareri de rau aici , trebuie vizite , recenzii si ele trebuie exprimate si de cei vechi si de cei noi , nu criticate de cei vechi ca au dat 10 si ce daca au dat 10 , pentru ei asta e maxim .. nu au toti aceasi unitate de masura , cum pentru unii 100 e mult , pentru altii e o nimica toata si exemple pot fii nenumarate , eu nu am nevoie de aprecieri , eu ori de cate ori voi vrea sa scriu voi scrie ce vreau indiferent de critici sau laude si nu voi taxa o recenzie ci doar prostia unora , care iar e subiectiva si e doar dupa parerea mea...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:La Lidia acasă :)))
  • Oras:La Lidia acasă :)))

Acum nu mai suntem off topic? Colericule, de ce nu faci gura ca o sugem aiurea pe topicul fetei?

Întotdeauna asa ati facut. Dar urmez eu acum. Stai sa mai fac câteva conturi ca e mai greu ca pentru fiecare imi fac si o adresă noua de mail. Si le fac la câteva ore distanta ca sa nu vada pisicuts ca sunt ale mele. Cu vpn.

Oare care sa fie prima victima? Larisssa? E plecată. Beatrice?

Uitati, va las pe voi sa alegeti.

Link spre comentariu
  • Oras:Transylvania
  • Oras:Transylvania

Acum nu mai suntem off topic? Colericule, de ce nu faci gura ca o sugem aiurea pe topicul fetei?

Întotdeauna asa ati facut. Dar urmez eu acum. Stai sa mai fac câteva conturi ca e mai greu ca pentru fiecare imi fac si o adresă noua de mail. Si le fac la câteva ore distanta ca sa nu vada pisicuts ca sunt ale mele. Cu vpn.

Oare care sa fie prima victima? Larisssa? E plecată. Beatrice?

Uitati, va las pe voi sa alegeti.

 

   Ce interes ai avea sa faci asa ceva? Merge rau business-ul?

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Acum nu mai suntem off topic? Colericule, de ce nu faci gura ca o sugem aiurea pe topicul fetei?

Întotdeauna asa ati facut. Dar urmez eu acum. Stai sa mai fac câteva conturi ca e mai greu ca pentru fiecare imi fac si o adresă noua de mail. Si le fac la câteva ore distanta ca sa nu vada pisicuts ca sunt ale mele. Cu vpn.

Oare care sa fie prima victima? Larisssa? E plecată. Beatrice?

Uitati, va las pe voi sa alegeti.

Si ? Ce crezi ca ai de castigat ?

 

Bun, te razbuni, faci caterinca. 

 

Si ? Mai departe ?

 

Crezi ca vei avea vreo satisfactie facand asta ? 

 

Nici pe departe... :no2

Link spre comentariu

Cu voi nu este bine, nici cu pula-n cur dar nici cu sufletul in rai. Lasati-o pe acesta fata sa-si faca treaba, cu totii am inteles ca are calitati la atitudine si sex. Sunt multi care nu stiu a se exprima intr-o recenzie, dar fata este una ok. Hai cu totii sa o lasam in pace, sa ne futa si s-o futem, ce e mai frumos decat sa avem o futacioasa buna si sexy in brasov? Uitati-va la sutele de recenzii negative si tepe ale altor fete,(tiganici, moldovence rupte de foame, murdare, etc, etc) erati nemultumiti atunci. Acum avem cateva fete BUNE, va rog, lasati-le in pace. O zi buna!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Transylvania
  • Oras:Transylvania

Cu voi nu este bine, nici cu pula-n cur dar nici cu sufletul in rai. Lasati-o pe acesta fata sa-si faca treaba, cu totii am inteles ca are calitati la atitudine si sex. Sunt multi care nu stiu a se exprima intr-o recenzie, dar fata este una ok. Hai cu totii sa o lasam in pace, sa ne futa si s-o futem, ce e mai frumos decat sa avem o futacioasa buna si sexy in brasov? Uitati-va la sutele de recenzii negative si tepe ale altor fete,(tiganici, moldovence rupte de foame, murdare, etc, etc) erati nemultumiti atunci. Acum avem cateva fete BUNE, va rog, lasati-le in pace. O zi buna!

 

   Intru totul de acord cu tine. Imi cer scuze de la @evahot pentru off-topicul creat. Sa ne intoarcem la recenzii.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

1 troll banat permanent

continuam cu recenziile

:Wave

Doamne ajută! 😂 Foaaaarte târziu dar mai bine decât niciodată.

 

E foarte important sa știe toată lumea ca nu o poți ține la infinit cu trolling ul și ca cineva chiar mai are grijă de acest forum.

 

La mai mare!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Honoluluuu
  • Oras:Honoluluuu

Eu am incercat sa o sun, dar suna odata si se inchide, probabil are ceva probleme telefonul ei. I.am dat mesaj si m.a sunat ea ! Am reusit si o programare pt mai pe seara....acum sa vedem la momentul adevarului, ce se intampla! Revin cu feedback.ul! ✌

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748607927
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0748607927
  • Oras:Bucuresti

Modul tău de a răspunde la telefon este selectiv și n are nicio legătură cu anunțul tău.

Eu cred ca tu stimate user . Ai o problema cu mine. Te-ai fixat pe mine. Daca sunt ocupata!!!!!!! Sau deja vb la tel!!!!!! CUM AI VREA SA ITI RASPUND?????????? Mai sunt si alte domnișoare pe site sa sti, poti sa apelezi acolo

Link spre comentariu

N am absolut nicio prbl cu tine stimata prostituata doar ca, respectul, bunul simt te obliga sa respingi un apel, sa scrii un sms, sa dai un semn, un apel, orice ca să realizeze și idiotu' din mine de la capătul firului ca ai înțeles măcar mesajul subliminal. Nu vreau sa înțelegi altceva, e destul de simplu chiar și pt tine, o zi ușoară.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748607927
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0748607927
  • Oras:Bucuresti

N am absolut nicio prbl cu tine stimata prostituata doar ca, respectul, bunul simt te obliga sa respingi un apel, sa scrii un sms, sa dai un semn, un apel, orice ca să realizeze și idiotu' din mine de la capătul firului ca ai înțeles măcar mesajul subliminal. Nu vreau sa înțelegi altceva, e destul de simplu chiar și pt tine, o zi ușoară.

Si sa intelg ca daca sunt ocupata si nu am tel cu mine ( ca nu este normal sa tin tel in camera in timpul unei programari) trebuie sa ma opresc sa las clientul in camera si sa ma duc sa resping apelul sau sa dau mesaj.Ti se pare logic ceea ce tu spui Stimate ,, domn’’ ? Mi se pare ironica afirmația ta. O zi frumoasa!!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Honoluluuu
  • Oras:Honoluluuu

Cum spuneam mai de dimineata, am luat.o gospodareste, la prima ora, sa fiu sigur😂😂Contact la telefon , draguta ea, la glas, m.am programat pt seara, usor nesigur ca mai si raspunde, dar surpriza , a raspuns si ma mai si astepta ! ðŸ˜Direct m.am prezentat! Locatie : Generali ResidenceðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜Cioc cioc, dupa usa, o blondina faina, ochi albastrii,ceva sexy pe dansa, simpatica,zic! Nu arata de 35 cum a zis colegul, dar se vede ca nu.i pustoaica, 29 declarati si cam aia ii arata! Amabila, am socializat la o tigare si o apita si.am plecat la spalatoreasa! Ea ma astepta deja in camera de lectura ,dar avea si costumul deja jos, mi.ar fi placut sa.l dau eu jos ,dar data viitoareðŸ˜ðŸ˜Actiunea in sine o tin pt mine,dar sigur va exista o data viitoare! Ca sa dau si note ..

On 8..usor, lent, tente de deep, cu coite, cu tot ce trebuie

Np 9 pt mine, n.am schimbat decat vreo 2 pozitii, dar partikipa si ea ðŸ˜ðŸ˜

Nu prea ma omor eu cu scrisul asta, dar ce pot sa zic , e ca eu cred, ca merita vizitata! Totul e subiectiv , zic! Ca halat, am achitat 250 cocosei, la inceput de drum si.am petrecut undeva la o ora ..plus, minus, fara sa ma simt grabit ! In speranta ca ajutam brigada, va urez un sincer ok !!ðŸ˜ðŸ˜Doamnele ajuta !✌

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...