Sari la conținut

Eva 0748607927 RECOMAND


Postări Recomandate

  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Dacă Eva nu ar fi fost , nu sar fi scris și nu sar fi povestit , iar eu un om bătrân care colind lumea ... nu as fi poposit tocmai la ea , e genul acela de femeie care știe sa ți arate ca viața este altfel și merita sa o vizitezi nu doar odată , acuma exista șansa sa te îndrăgostești , si atunci devine viața și mai complicata , de regula voi cei de pe aici aveți familii case copii neveste și alte amante ptr cei ca mine ... e mai ușor când nu ai pe nimeni app nimeni ;) dar fata este de nota 10+

 

 

Eu am

De gând sa o iau acasă !!!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Buna Eva!Exact cum spunea și colegul “zerrcoreâ€și alții bineînțeles ești de 10+ .Beavo Eva!Ne-ai cucerit pe toți .Astazi te voi vizita din nou .Te sun pentru programare .Sper sa am noroc 😌.

 

Mulțumesc “michichâ€

 

 

Eva este fără doar și poate o fata cultă elevata și cu un potențial fără margini ;)

Are acel ceva , o privire de rusoaica , parca ai vedea pe Natasha sau o alta actrița care își joaca un rol demențial odată ajuns in arealul ei ;) păcat ca nu toți văd acest potențial !!!

Cu drag ,

O zi minunata Eva !!!

 

Spor 🥂 și așteptăm sa te revedem pe plaiurile brașovene !!!

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Buna dimineata! Azi sunt disponibila pana la ora 20:00. :*)

 

Strict pana la orele 20:00? ÃŽntreb ptr un prieten care nu are acces direct și vrea sa te vadă 🌹ðŸ¾ðŸ¥‚

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Eva..... ufff, doar când ma gândesc la ea, imi stârnesc amintiri plăcute , gemetele ei, privirea sexy.... o femeie adevarata din toate punctele de vedere: frumoasa , deșteaptă , curataaaaa, și cu energie multa! O recomand din toată inima! Îți Multumesc Eva pentru ora petrecuta impreuna..

 

Sper sa stai mai mult pe la noi...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748607927
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0748607927
  • Oras:Bucuresti

Numai cu programare...Daca nu raspund lăsați mesaj cu ora la care doriți programarea si pentru cat timp. Si in cel mai scurt timp posibil va voi raspunde. O zi frumoasa, pupici!

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Buna. Un set de analize actualizat de curand? Este posibil?

Acest mesaj nu este pentru denigrare sau ceva, doar ca din pacate este nesesar si urgent pt mine. Doar de o analiza din partea ta as avea nevoie Test screening HIV 1/HIV 2 (Anticorpi + Antigen p24). Cost 44 de lei, rezultat rapid in 24 de ore. Sunt dispus sa achit suplimentar 1000 euro sau oricat pentru acest test rapid. Pot veni eu sa aduc si banii astazi. Doar sa fii de acord cu testul. Multumesc de intelegere.

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Acest mesaj nu este pentru denigrare sau ceva, doar ca din pacate este nesesar si urgent pt mine. Doar de o analiza din partea ta as avea nevoie Test screening HIV 1/HIV 2 (Anticorpi + Antigen p24). Cost 44 de lei, rezultat rapid in 24 de ore. Sunt dispus sa achit suplimentar 1000 euro sau oricat pentru acest test rapid. Pot veni eu sa aduc si banii astazi. Doar sa fii de acord cu testul. Multumesc de intelegere.

Sper sa nu fie ce cred eu!

Dacă ai descoperit că ai luat boala asta gravă, trebuie sa le contactezi pe toate fetele la care ai fost. În privat ar fi de recomandat.

Eu sper sa fie doar o alarma falsă.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...