Sari la conținut

Masaj erotic , body masaj si masaj de relaxare - 0733429642


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/masaj-erotic-body-masaj-si-masaj-de-relaxare/0h094512hif4768813874di60f21e172.html

 

Descriere Matrimoniale



Multe de facut si putine de spus. Sunt o tipa open mind , deschisa la orice fantezie.

1,60cm, bruneta, 54kg.

Show cu frisca si sampanie.

Interesata si de CUPLURI !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Salutare futaciosi, sa va descriu intilnirea cu aceasta fata. Sunat azi la 13,10 îmi zice sa vin la Caraiman ca are locația vis a vis in blocul cu ING, ajung in 9 minute,sun din nou,îmi explica unde e scara, in dreapta intrării in banca,lift etaj 4 și mai urc 6-7 trepte de la lift și fac in dreapta intru in apartament. Locația nu e wow dar e curat zugrăvit de curind, baie modesta faianța veche cada tot veche din fonta după timpul lui împușcațu’dar curat. Tipa drăguța,slăbuță, cred ca undeva pe la 40 de carate zice ca are băiat de 20 de ani,tite mici,sfircuri măricele ceva tatuaje cum se făceau odată, cur micuț și fraților niște ditai buze de pizda, cum rar mai vezi pe la Ploiasca.Ma invita la dus cu toate ca venisem dusat de acasa, ma roagă neaparat sa ma spele ea la putulica intram amindoi in cada și se apuca ea de treaba cu spălatul, se spală și dinsa la putulica, avea citeva Geluri pe etajera, și ii zic sa o ia in gura sub dus in cada , se conformează, o suge bine cu Deep, limbi pe coaie, ma linge de sub coaie pina in virful pulii și finalizez pe titele alea mici, ea spunându-mi in prealabil ca nu ii place sa-i ejaculez in gura.Asta a fost prima finalizare. Dusat iar, prosop nou îmi dăduse ea la primul dus de dinainte, îl iau cu mine in camera îl pun pe pat și cu fata in jos eu, ii zic sa îmi facă masaj, se apuca de treaba,bun apăsat de la degetele picioarelor in sus ajunge la buci și ma musca ușurel de amindoua se pune mai bine ea și ma linge pe coaie și pe pula așa pe la spate îmi scapă și niște limbi in cur , ma întorc pe spate ma cracanez, iar o suge adinc și susținut, iar pe coaie,iar limbi in cur, îmi dau iar drumul pe titele ei. Asta a fost nr doi. Șervețel sa șterge mai stau sa îmi revin ma ia la masaj iar dar pe fata de data asta ajunge iar la pula mi-i se întărește fug la baie,dus, revin, ma ia la supt iar adinc iar pe coaie masează și curul nițel iar limbi in cur, și ii zic sa monteze prezervativul ptr normal, îl pune cu gura,o iau capra, dau ce dau vede și ea ca nu am șanse sa finalizez, îl scoate după pula eu in picioare lingă pat ea se lasă in jos pe lingă pat iar pe coaie iar supt adinc o bate de limba de o zăpăcește și nimic, îmi zice sa o ajut și o iau la laba așa mai voinicește in timp ce ea îmi sugea coaiele alternând cu limba pe capul pulii și într-un final îmi dau drumul pe un umăr de al ei. Ufffff. Gata! La dus iar amindoi sa îmi dea uleiul jos după mine ma șterg ca îmi da alt prosop îmbrăcat și dus am fost. Ca și timp vreo 50 minute, între timp ia mai sunat și telefonul și in dădea pe silent cind ajungea la el,in rest a mai sunat dar ne-am văzut de ale noastre, nu grabita Per total eu zic ca e de 9. Nu are manichiura pedichiura nebunii, cred ca e mai sărăcuța fata și zice ca e din Tirgoviste, pentru mine o experiența frumoasa, nu ma așteptam la limbile alea in cur. Menționez ca: eram proaspăt ras la cur,coaie și la pula, nu mi-a cerut banii înainte nici nu întrebasem prețul ea zice ca mi-a zis dar cred ca nu am auzit eu sau are telefonul cam panarama nu prea se înțelege bine. Achitat la urma 250 RON ea ceruse 200, dar eram mulțumit și mi-a mulțumit de 2-3 ori ea ptr tips. Data viitoare cRed ca ii iau buzele alea mari la frecat cu mina sa văd ce zice poate ii scap și ceva degete prin pizda sa vedem ce o fi. Am întrebat-o cit mai sta și nu știa sa spună , acum vedeți și voi . Atenție tipa nu este ca aspect wow e bruneta slăbuță cam 1,60 înălțime cur micuț ceva bubițe pe cur și venoasa așa nu știu cum sa zic i se văd venele pe corp, cred ca a muncit ceva cu efort la viața ei. Hai sa aveți ciocane tari și sper ca V-am fost de folos!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Salutare futaciosi, revizitat dameza, nu mai dau note ca am dat mai sus, aceleași servicii bine făcute, deeptroath susținut bine efectuat. Făcut numai oral de data asta cu masaj.

Zi buna sa aveți și spor la futaiuri reușite!!! Cerut 200 RON plătit 250 din proprie inițiativa.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Nu îi mai fac recenzie ca ar trebui sa dau copypaste la recenzia colegului sic-sic in proporție de 90%.Fac doar mici precizari:

-când am ajuns am stat la o țigară și un pahar de suc.

-te întreabă dacă vrei sa facă duș cu tine și va sfătuiesc sa acceptați ca este o nebunie,

-dupa primul număr,duș tot impreuna,de data asta doar m-a spălat,după care o pauza se țigară

-F.k. la greu,acum nu am intrebat-o dacă face cu toți clienții

-are niște labii mari de iti vine sa o lingi non stop

-iti baga și degetul în cur sa te excite,doar daca vrei și tu

-la al doilea numar nu mai reușeam să termin și i-am zis ca renunț, dar mi-a răspuns cum sa plec neterminat de la ea,a insista si intr-un final am terminat glorios pe sânii ei.

-am stat per total 70 min dar nu a zis niciodată ca s-a terminat timpul

- nu face anal si nici finalizare orală

-te intreaba in ce poziție vrei sa stea și nu comentează deloc.

-este genul milf +40 slim

-masajul nu este wow,dar se compensează cu restul artificiilor pe care le face

-per total la serviciile prestate s-au meritat cei 200 lei achitați la sfârșit.

-pe hol avea o cutie pentru tips dar era numai monede in ea.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

O singura intrebare celor care au vizitat dsoara....respecta programarile ca eu nu sunt din Ploiesti si sa nu bat drumul degeaba.Multumesc

O suni pina Răspunde ca e ocupată și te trece in carnetel, și da, respecta orele. Acum nu știu,dacă nu finalizezi și ti-i se termina timpul, cum o face dacă are alta programare după.

🤔🤔🤔

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

O suni pina Răspunde ca e ocupată și te trece in carnetel, și da, respecta orele. Acum nu știu,dacă nu finalizezi și ti-i se termina timpul, cum o face dacă are alta programare după.

🤔🤔🤔

Pai cum pana mea??? Tu ai finalizat de 3 ori in 50 min. si noi sa nu fim in stare macar o data??? :thinking

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Eu ma refeream sa ma programez si sa nu respecte programarea...sa ma duc degeaba pana la Ploiesti.Nu are nici o treaba de cate ori imi dau drumu

Eu am avut noroc ca am sunat dimineata pe la 09.00.si renuntase cineva la o programare.Am ajuns la ora stabilita si nu a trebuit sa mai astept.Pe masa in bucatarie are un caiet cu programari.Se poate intarzia,dar nu ca iti da teapa,cazul meu cand am stat 70 minute si nu a putut raspunde la telefon,dar cand a ajuns in bucatarie a sunat clientul programat dupa mine si si-a cerut scuze de intarziere.Ea a raspuns la telefon doar cat am stat in bucatarie la o tigara si dupa ce s-a scuzat fata de mine ca vorbeste la telefon.Sfatul meu este sa o sunati ori cu o zi inainte sau dimineata.Mult succes !

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Vizitat azi fata, e ok își dă interesul să pleci mulțumit, am lasă 20de lei, bacșiș în cutie. De revenit. Da

Recenzie de doua vorbe despre ea si mare lucru ca ai lasat bacsis ;) Nu ne intereseaza  !

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...