Sari la conținut

Masaj erotic , body masaj si masaj de relaxare - 0733429642


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am fost la ea mirosea foarte urat si cand m am dat apr de ea a venit un danf de focar de infectie sa scuzat ca nu a avut timp sa se spele curgea din ea la baie numai albeata nici daca ma plateste 1 ca asta nu as futeo ptr.nimic in lume focar de infectie si un comportament de o adevarata centurista oricare este mai buna decat asta

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am sunat.o aseara cand,mi

a raspuns mi explicat serviciile,i.am spus ca înainte cerea o 100 ron...i.am spus ca merg la ea doar daca accepta 100 ron..mi.a spus ca accepta 100ron doar daca sunt rapid...la telefon mi s.a parut puțin amețita se cam balbaia....

Link spre comentariu

 

Am fost la ea mirosea foarte urat si cand m am dat apr de ea a venit un danf de focar de infectie sa scuzat ca nu a avut timp sa se spele curgea din ea la baie numai albeata nici daca ma plateste 1 ca asta nu as futeo ptr.nimic in lume focar de infectie si un comportament de o adevarata centurista oricare este mai buna decat asta[/quote...exagerezi ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Mi-a zis la telefon 150/250 lei. Nu-i contest serviciile, dar la cum arata mi se par exagerate prețurile, plus ca era cam "intepata", asa ca am amanat vizita pentru 2045.

Mda...ce sa zic!? N-am mai "apucat" a doua vizita, sa-i dau si sfaturile alea de care ziceam in recenzie...

Nu m-ar mira, totusi, sa urmareasca forumul. Poate realizeaza ca abordeaza o "politica" gresita...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Mda...ce sa zic!? N-am mai "apucat" a doua vizita, sa-i dau si sfaturile alea de care ziceam in recenzie...

Nu m-ar mira, totusi, sa urmareasca forumul. Poate realizeaza ca abordeaza o "politica" gresita...

Iti apreciez intenția, dar din experienta proprie am observat ca doamnele acestea fac tot ce stiu, chiar daca li se atrage atenția asupra unor lucruri care pot fi îmbunătățite. Asa ca mai bine ma abtin de la a da sfaturi, fac asta doar daca mi se cere. Si nu prea mi se cere. Rezultatele le putem vedea. :)))
  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:@#$%
  • Oras:@#$%

la telefon mi s.a parut puțin amețita se cam balbaia....

Mi-a lăsat și mie exact aceeași impresie după ce am sunat-o, motiv pentru care renunț să o mai vizitez chiar dacă a fost singura care a răspuns.

Să dea dracu dacă ai ce fute în orașul ăsta duminică după-amiază. Dimineață inteleg că se duc la biserică, după-amiază s-or fi dus să voteze?!

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Am fost la ea avea pe masa amfetamina si xanax am intrebat'o dece consuma asa cv se balbaia si nu mi a raspun mi a zis daca vreau sa servesc cu ea un pahar de vin,sau tuica ca avea de la cineva am plecat imediat de acolo

Tu ai mințit împotriva multora dintre femeile ce prestează pe aici. Cred că îți imaginezi că nu te crede nimeni. Îți recomand să îți faci mai multe conturi si, poate așa nu mai dai de bănuit! O altă recomandare este să-i sugerezi protejatei tale sa fie atentă la servicii și atitudine astfel încât va rupe piața și nu va mai fi nevoie să faci nasoale pe topicul la alte femei! Și să nu crezi că suntem proști, înțelegem și facem diferența între unul care servește interesul comun și altul care își urmărește interesul propriu. Nu neg că poate femeia consumă alcool dar ce spui tu acolo că își lasă femeia cocktailurile la vedere chiar nu cred!
  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0

Petremarin30..nu cred ca ai nevoie de un mare LIKE de la mine,dar ai perfecta dreptate. Mare păcat ce se intampla in acest oras..tot respectul pentru tine si pentru ceilalti băieți care au " colona vertebrala" sa spuna ADEVARUL..

Link spre comentariu
  • Oras:privat
  • Oras:privat

Sa revenim la recenzii.

Locatia de pe Tarcaului e cam bomba, plina de patrupezi; baia cu o cabina de dus unde nu incap doi oameni, deci ea te spala la pula stand in afara dusului practic, experienta devine mai mult bizara decat senzuala. Patul e gen single, praful e la el acasa. Singura parte pozitiva, prosopul curat. Nota 5.

"Doamna" are un comportament mai de fetiscana asa, in nici un caz nu e vreo doamna milf asezata si aplicata, cum ma asteptam eu cel putin...si cum ai zice dupa vocea de la telefon. Fizic futabil bine dupa standardele mele, n-am avut o mare problema cu membrele femeii; fara kg in plus, tatele si mai ales curul sunt corespunzatoare. Moaca si semnul de cezariana, mai putin. Daca am face abstractie de ele, ar putea lua chiar un 8, la varsta ei. Origini conlocuitoare se intrevad in trasaturi. La comportament, exceptand o usora stare euforica, e cooperanta, fara figuri si fite. La igiena mai are de lucrat bine (ca fapt divers, merge in talpile goale si prin casa si prin curte si iese si la poarta la fel); desi se spala in dus, cred ca o face superficial pt ca la normal am avut parte de o surpiza tare neplacuta.

Pe programari sta destul de prost, in sensul ca m-a amanat cu vreo 20 de minute fata de ora stabilita, dar mi-am dat seama de asta de data trecuta cand m-a pus pe drumuri aiurea.

La ON primeste un 6, se putea mai bine din ce am citit pe aici. Atentie la bijuterii doar dupa ce am solicitat, limbi mai jos deloc, desi eram proaspat epilat complet si spalat la dus corespunzator. Deep executa doar ca sa-ti arate ca poate, ca un bonus; doar de doua ori mi-a facut cate o secunda, e clar ca poate mai mult dar nu-si mai da silinta.

La NP se incalzeste putin mai greu, dar la un moment dat incepe sa-i placa. Am executat doar COW REVERSE si DOGGY, pentru ca dupa prima pozitie cand a iesit din pula m-a izbit un miros de mai sa-mi intoarca matele pe dus. Practic la doggy am futut cu respiratia taiata si ochii inchisi ca un erou pe front. Un damf din pussy greu de suportat...ori se spala superficial ori are vreo BTS, nu stiu ce sa zic, nu sunt expert, oricum big turn off. Nu o notez, daca nu avea problema asta probabil era de 7.

Culmea e ca are programari, cel dinainte statuse probabil o ora, pt ca erau inca pe masuta 300 de leusteni. Dumnezo' cu mila, eu cu masca de gaze.  :ph34r: 

Per total, de nerecomandat. Chiar si daca ar scapa de "fishy smell", pretul mai realist (pe finalizare) vizavi de serviciile prestate, ar fi 100.

La 150/300... :bye 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:privat
  • Oras:privat

Mentionez ca vizita nu s-a produs seara ca sa zic ca trecut un batalion pe acolo si n-a mai apucat femeia sa se spele riguros...

Ci undeva un jurul pranzului, deci mai mult de 1-2 clienti nu cred sa fi avut pana atunci.

Rog cei care au mai vizitat-o recent sa confirme/infirme mirosul dubios.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

... am observat ca doamnele acestea fac tot ce stiu, chiar daca li se atrage atenția asupra unor lucruri care pot fi îmbunătățite.

... Rezultatele le putem vedea. :)))

Mda... clar... judecand si dupa "experienta" lu' fratili @Jardel

:slap2

 

Sa revenim la recenzii.

...Dumnezo' cu mila, eu cu masca de gaze. :ph34r:

Per total, de nerecomandat. Chiar si daca ar scapa de "fishy smell", pretul mai realist (pe finalizare) vizavi de serviciile prestate, ar fi 100.

La 150/300... :bye

  • Like 2
Link spre comentariu

Astazi am vizitat din nou magiciana. Am luat o camera la o pensiune si am fost acolo. Bai baieti, asa oral, cu limbi pe coaie si in cur nu o sa va mai faca nimeni.

Mi-a facut oral, annlingus si lins pe tot corpul timp de 50 de minute, din pacate pentru noi nu a avut prezervative ca se excitase. Am finalizat peste tot, limba, fata, gura, sani etc.

Nota 11 la oral, nu am primit niciodata asa ceva, si nici nu cred ca o sa primesc.

Am gasit-o la nr 0732228283.

 

Spor la futut

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...