Sari la conținut

Masaj erotic , body masaj si masaj de relaxare - 0733429642


Postări Recomandate

  • Oras:RO
  • Oras:RO

Am sunat toata ziua, fara rezultat, a răspuns in cele din urmă, nu mia dat răspuns clar la ce am întrebat, cred ca era beată sau altceva ca nu am inteles nimic si acum are telefon închis . Cred ca a iesit din pula, scuze din tură.

 

Am dat de ea la pensiunea Toma. Ce sa zic o suge nebunește . Am mai scris și nu mai dau note . Spor la ciocane. Nr e mai sus , la postat alt coleg .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:privat
  • Oras:privat

Am dat de ea la pensiunea Toma. Ce sa zic o suge nebunește . Am mai scris și nu mai dau note . Spor la ciocane. Nr e mai sus , la postat alt coleg .

Ai dat si la buci?

Ca la mine a fost creepy experienta  :fear:  

Sau toata lumea o viziteaza doar pt oral?  :blink: 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Ai dat si la buci?

Ca la mine a fost creepy experienta :fear:

Sau toata lumea o viziteaza doar pt oral? :blink:

La buci nu am dat dar de frecat cu pizda pe pula sa frecat, nu am simțit nimic neplăcut restul numai oral, supt , lins de coaie , limbi etc, fiecare cum îi place.

  • Like 1
Link spre comentariu
La 02.11.2020 la 20:53, rob54901 a spus:

Astazi am vizitat din nou magiciana. Am luat o camera la o pensiune si am fost acolo. Bai baieti, asa oral, cu limbi pe coaie si in cur nu o sa va mai faca nimeni.

Mi-a facut oral, annlingus si lins pe tot corpul timp de 50 de minute, din pacate pentru noi nu a avut prezervative ca se excitase. Am finalizat peste tot, limba, fata, gura, sani etc.

Nota 11 la oral, nu am primit niciodata asa ceva, si nici nu cred ca o sa primesc.

Am gasit-o la nr 0732228283.

 

Spor la futut

Are același Nr de tel de mai sus.

Link spre comentariu
  • Oras:privat
  • Oras:privat
La 14.04.2021 la 9:01, merlinmalin a spus:

Mai lucrează fata asta? Știe cineva ceva?

 

La 14.04.2021 la 9:07, merlinmalin a spus:

Are același Nr de tel de mai sus.

El centreaza, el da cu capul :ph34r::drool:bravo

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
La 14.04.2021 la 9:01, merlinmalin a spus:

Mai lucrează fata asta? Știe cineva ceva?

Da, lucrează , am sunat eu azi de control mi-a spus ca și are locatie pe Republicii deasupra la Caraiman, nu am apucat sa o vizitez, urmează . Spor la futaiuri reușite.

 Același nr de telefon 0732 228 283.

  • Like 4
Link spre comentariu

Reputație: 1210
  • Oras:privat
  • Oras:privat

Probabil ca da, ultima oara era la Caraiman, dar ciudat ca nu mai avea anunt pe publi. Aceleasi tarife, aceleasi patrupede...miroase funny in apartament. Oralul bunicel daca o si ghidezi cum iti place, se conformeaza. La normal sta covrig in capra, nu prea mi-a placut. Finalizarea se poate si CIM. Una peste alta, cam overpriced raportandu-ne la ce e pe piata. Dar fiecare decide pentru el, poate ca acopera si ea vreo nisa din momement ce are clienti 🤔

  • Like 4
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...